Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

O PSIE, KTÓRY JEŹDZIŁ KOLEJĄ - Roman Pisarski


ZAPRASZAM DO LICYTACJI UNIKALNEJ POZYCJI KSIĄŻKOWEJ:


"O PSIE, KTÓRY JEŹDZIŁ KOLEJĄ"

Dane:
Autor: Roman Pisarski
Wydawnictwo: Kama
Miejsce i rok wydania: Warszawa 1995

Pozostałe informacje:
Liczba stron: 56
Okładka: miękka

Opis stanu:
Stan: bardzo dobry

***

Ważne zasady:

    §1
Zdjęcia przedstawiają sprzedawany towar. Nie oddadzą one jednak nigdy wiernie koloru, który w oryginale może nieznacznie się różnić.
    §2
Podane koszta pakowania i wysyłki są szacunkowe i zazwyczaj na wszelki wypadek lekko je zawyżam. Nie proszę o dopłatę, gdy okażą się one za niskie, nie zwracam też nadwyżki (licytując akceptujesz podane koszta wysyłki).
    §3
Wysyłkę listem poleconym i paczką pocztową traktuje jako równorzędne warianty – wysyłam tą opcją, która jest bardziej w danym przypadku opłacalna. Ty wybierasz czy będzie to przesyłka priorytetowa czy ekonomiczna (doliczając do wylicytowanej kwoty wybrane koszta pakowania i wysyłki). Nie martw się – przesyłka będzie odpowiednio zabezpieczona w każdym z wariantów.
    §4
Nie wysyłam za pobraniem – nie dopuszczam wyjątków. Przesyłki najpóźniej nadaje 3 dni po zaksięgowaniu przelewu na moim koncie, zazwyczaj znacznie wcześniej (nawet tego samego dnia). Nie bieżąco informuję Kupujących o statusie ich przesyłek.
    §5
Nie odwołuje złożonych ofert – zastanów się zanim zalicytujesz! Dopuszczam wyjątki (każdą sprawę analizując indywidualnie), w sytuacji gdy do końca aukcji pozostało więcej niż 4 dni.
    §6
Zapraszam na inne moje aukcje – wszystkie zakupione przedmioty wysyłam w jednej zbiorczej paczce (jest to dla Ciebie duża oszczędność). Gdy zdecydujesz się na zakup na kilku moich aukcjach – skontaktuj się ze mną celem ustalenia zbiorczego kosztu wysyłki (po zakończeniu aukcji).
 
***

LICZĘ NA MIŁĄ WSPÓŁPRACĘ I ZAPRASZAM DO LICYTOWANIA!
W RAZIE PYTAŃ - PISZ!

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.