Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

OCHRANIACZ NA KRĘGOSŁUP SNOWBOARD, HARLEY

OCHRANIACZ NA KRĘGOSŁUPDOKŁADNY  OPIS:Ochraniacze na kręgosłup : tzw. żółwie: mały (kosztuje 90zł) i duży (kosztuje 160zł), obie wersje dostępne w rozmiarach S - XXL, stanowią znakomitą ochronę kręgosłupa w czasie jazdy, zamocowane na 2 elastycznych pasach zakładanych przez ramię oraz szerszym pasie nerkowym, zapinanym w pasie na rzepy. Zasadnicza część przykrywająca kręgosłup optycznie od strony zewnętrznej przypominająca kręgi, wykonana z trwałego tworzywa sztucznego, od wewnątrz, w miejscu gdzie ochraniacz styka się z kręgami kręgosłupa znajduje się gruba, tekstylna wkładka.
Wymiary: Duży: M - wysokość - 49cm, obwód - 112cm., L - wys. 55cm, obw - 115cm, XL - wys - 60cm. obw - 118cm, XXL - wys - 64cm, obw - 122cm, Mały: S/M - wys - 34cm., obw - 105cm, L/XL - wys - 39cm, obw - 122cm.
Uwaga: ochraniacze nie posiadają atestu i mogą być noszone wyłącznie na ryzyko kupującego.
Można to śmiało wykorzystać jeżeli ktos jeżdzi na desce jako ochraniacz. Powiem z praktyki ze ten ochraniacz uratował komus życie podczas jazdy na desce koleś upadł a ktoś mu wiechał nartami w plecy i gdyby niemiał tego ochraniacza w danej chwili to dziś byłby kaleką wiec goraco zachecam do zakupu Okazja!!! W mailu prosze podać rozmiar i wielkość. Zapraszam na inne moje aukcje i strone www.deemeed.de Sposób zapłaty: wpłata na konto (10zł przesyłka)
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.