Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Odkurzacz Bezprzewodowy PHILIPS FC 6094 Akumulator

informacja.gif
  status.asp?id=11830346&styl=1numer_gg.jpg

 

 
omnie.jpg

 

omnie.jpg
 
Miniodkurzacz akumulatorowy
PHILIPS FC-6094
W komplecie komfortowy zestaw do czyszczenia dużych powierzchni


philips_fc6094-1.jpg

Urządzenie 14,4 V z możliwością ładowania, cyklonicznym nadmuchem i dwustopniowym systemem filtracji.

Cykloniczny nadmuch w miniodkurzaczu firmy Philips zatrzymuje kurz wewnątrz urządzenia oraz zapewnia dużą moc ssania i nieprzemijającą skuteczność sprzątania. Dwustopniowy system filtracji uniemożliwia wydostawanie się kurzu z powrotem na zewnątrz. Pierwszy filtr zatrzymuje większość brudu, a drugi, pofałdowany filtr wyłapuje jego mniejsze cząsteczki.

philips_fc6094-2.jpg

Wyjątkowo ciche działanie.

Dzięki dopracowanej konstrukcji miniodkurzacz firmy Philips z silnikiem o dużej mocy jest wyjątkowo cichy. Poziom hałasu jest na tyle niski, że możesz sprzątać w domu, kiedy tylko chcesz.

philips_fc6094-3.jpg

Zdejmowana nasadka nadająca się do mycia w zmywarce.

Miniodkurzacz firmy Philips jest również łatwy w utrzymaniu. Jeśli nasadka wymaga czyszczenia, można ją po prostu umyć w zmywarce. Dzięki temu możesz mieć pod ręką zawsze czysty miniodkurzacz.

philips_fc6094-4.jpg

Rura teleskopowa, nasadka do podłóg, szczotka, szczelinówka.

Miniodkurzacz FC6094 firmy Philips (14,4 V) jest wyposażony w wiele akcesoriów ułatwiających sprzątanie. Ich zestaw zawiera nasadkę do podłóg oraz rurę teleskopową do wygodnego odkurzania dużych powierzchni. Miękka szczotka jest przeznaczona do delikatnych powierzchni, a zginana szczelinówka umożliwia odkurzanie trudno dostępnych miejsc.

philips_fc6094-5.jpg

Wygodna podstawka ładująca do montażu na ścianie lub na stole.

Miniodkurzacz firmy Philips można przechowywać na wygodnej podstawie ładującej zamontowanej na ścianie lub ustawionej na stole. Dzięki temu miniodkurzacz jest zawsze gotowy do pracy.

philips_fc6094-6.jpg


Nowy miniodkurzacz FC6094 firmy Philips (14,4 V) jest przeznaczony do wydajnego odkurzania na wielu płaszczyznach. Komfortowy zestaw zawiera nasadkę do podłóg oraz rurę teleskopową do wygodnego sprzątania dużych powierzchni.


Akcesoria w zestawie: Podstawa ładująca Szczotka Szczelinówka Rura teleskopowa Nasadka do podłogi
Dane techniczne: Napięcie: 14,4 V Czas pracy: 11 minut Moc ssania (maks.): 26 W Nadmuch: 900 l/min Podciśnienie: 5 kPa Pojemność na brud suchy: 0,5 l Filtr: 2-stopniowy Wskaźnik ładowania Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora Czas ładowania: 16–18 godzin Poziom hałasu Lc IEC: 80 dB


Faktura VAT

2 lata gwarancji
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.