Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Odstąpię okazyjnie KWIACIARNIĘ - lokal + towar

Kwiaciarnia NOVA
NOVA

kwiaty i upominki

Odstąpię prosperującą kwiaciarnię!

Odstąpimy w pełni wyposażoną i prosperującą kwiaciarnię na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach (okolice Wesołego Miasteczka / ZOO).

Lokalizacja. Kwiaciarnia znajduje się w sercu osiedla o prawie 25 tysiącach mieszkańców. Dająca duży potencjał i ilość potencjalnych klientów. Lokalizacja w dużym skupisku ludzi. Niewielka konkurencja. Na przeciw lokalu przedszkole. Niedaleko szkoła, gimnazjum. Miejsce często uczęszczane przez ludzi.

Wyposażenie i asortyment. Kompletne wyposażenie do prowadzenia kwiaciarni. Atrakcyjnie umeblowany lokal. Wazony, wiaderka, narzędzia, lady, akcesoria do bukietów, kwiatów, odżywki itd. Ogromna ilość przeróżnych dodatków do bukietów, papieru ozdobnego, wstążek itd. Wszystko co jest potrzebne. Bardzo duża ilość zróżnicowanego towaru - kwiaty doniczkowe, prezenty, gadżety, świeczki, doniczki, kosze wiklinowe, kadzidełka, znicze, sztuczne kwiaty, kartki okolicznościowe, upominki, stroiki itd. Wartość samego towaru aktualnie na stanie to ok. 4 tyś. złotych!

Lokal. Atrakcyjny, około 15m2, na podłodze płytki, na ścianach gładź, pomalowany w pogodnych kolorach. Ciekawy wystrój. Duże, przeszkolne witryny pozwalające na układanie przyciągających wystaw. Nad lokalem profesjonalny szyld, logo. Kwiaciarnia posiada również własną toaletę. Czynsz wynosi 870 zł. z CO (lokal można kupić na własność, wtedy bez czynszu).

Promocja. Bezpłatnie dołożymy wartą 1220 zł. stronę internetową kwiaciarni opartą o profesjonalny system zarządzania treścią wraz z dobrą domeną internetową. Rozwieszone dwa banery reklamowe z folii PCV.

Koszt rozpoczęcia działalności. Aby w pełni rozpocząć działalność potrzebne jest zaledwie 200-300 zł. na zakup kwiatów ciętych. Wszystkie inne potrzebne akcesoria oraz towar zostawiamy w kwiaciarni nowemu właścicielowi.

Hurtownie. Nowy właściciel otrzyma od nas kontakty do hurtowni na terenie Katowich, w których się zaopatrywaliśmy. Jedna z hurtowni znajduje się zaledwie 2-3 km od kwiaciarni (bardzo duży atut - blisko po towar).

Dlaczego odstępujemy? Ano kwiaciarnia to jednak nie branża dla informatyków ;-). Znamy się na komputerach, ale o kwiatach nie mamy pojęcia. Prowadzimy inną firmą i na kwiaciarnię zwyczajnie brakuje czasu.

OKAZJA! Za kwotę 9500 zł. (dla zdecydowanych do rozsądnej negocjacji) otrzymujesz w pełni prosperujący, działający lokal z pełnym wyposażeniem, umeblowaniem i zatowarowaniem. Możliwość rozpoczęcia działalności "od zaraz". Oferta odstąpienia za tę kwotę wraz z towarem ważna tylko do końca marca!

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych! To jedyna taka okazja, aby przejąć gotowy biznes wraz z ciekawym towarem za tak niską kwotę! Wiosna to idealny okres na otwarcie własnej kwiaciarni!

Uwaga, istnieje również możliwość przejęcia samego lokalu za kwotę 6000 zł. ewentualnemu zainteresowanemu wystawimy osobną aukcję)

tel. 791-465-887

Chętnie odpowiemy na wszelkie zapytania, a także pokażemy wystrój i asortyment kwiaciarni.

©2010 Kwiaciarnia NOVA
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.