Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Omijanie BAD SEKTORÓW!!! - NOWOŚĆ

Naprawa bad sektorów!!!

Aukcja dotyczy usługi polegającej na przekonfigurowaniu dysku posiadającego bad sektory lub inne błedy utrudniające normalne użytkowanie, a jednocześnie nie uniemożliwiające odczyt i zapis danych.

Bad sektory są jednym z najczęstszych rodzajów uszkodzeń dysków. Czy jednak dysk taki nadaje się tylko na wyrzucenie lub na części?
NIE!!!

Korzystając z autorskich procedur odzyskiwania dysków (procedura ta nie modyfikuje w jakikolwiek sposób oprogramowania dysku ani w żaden inny sposób nie zmienia funkcjonalności sprzętowej dysku.) na tej aukcji możliwe jest ponowne użycie takiego dysku!

Standardowe metody polegające na zaznaczaniu bad sektorów z użyciem typowych programów narzędziowych nie chronią przed dalszym postępowaniem uszkodzenia i często prowadzą do degradacji funkcjonalności dysku w systemie.

Są one bowiemprzeznaczone do odzyskiwania danych z dysków posiadających bad sektory,a nie do naprawiania i umożliwianiu dalszego uzytkowania dysku.

Również tworzenie małych partycji w obszarach, które wydają się być całkowicie pozbawione błędow często prowadzi do krótkotrwałego rozwiązania sprawy uszkodzeń, a na dodatek znacząco zmniejsza pojemność użytkową dysku odzyskanego w ten sposób.

Oczywiście dyski z bad sektorami nie są zalecane do normalnego użytkowania!!!

Można je jednak z powodeniem stosować do:
przechowywania mniej ważnych danychściągania plików z P2Pjako dyski obsługujące wszelkiego rodzaju systemy cache oraz proxy. czy jako dyski systemowe w terminalach graficznych czy innych stacjach, które nie przechowują lokalnie żadnych ważnych danych.jako dyski przenośne/podłączane przez port USB itp.

Jeśli dysponujesz dyskami, które posiadają bad sektory i boisz się użyć ich do czegokolwiek by nie zaryzykować konieczności ciągłego serwisowania systemów, w których miały by być one użyte...

Dyski "naprawione" z użyciem opracowanej na potrzeby tej aukcji procedury zostaną objęte 6 miesięczną gwarancją, która obejmuje ponowne wykonanie odzyskiwania powierzchni roboczej, odzyskanie danych z nośnika lub z kopii zapasowej o ile zostanie ona dostarczona przez klienta!!!
(gwarancja nie dotyczy odzyskiwania danych z fizycznie uszkodzonych obszarów dysku lub z dysku, który całkowicie przestał być widoczny w systemie)

Przy większej ilości dysków, które mają zostać poddane odzyskiwaniu pojemności możliwe jest uzyskanie atrakcyjnych upustów cenowych. Proszę o wysłanie zapytania e-mailem przed zakupem. W zapytaniu powinna znaleźć się informacja o ilości dysków oraz ich wielkości. Dodatkowo konieczne jest podanie typu dysków.

Informacje o procedurze wykonania usługi dla osób dokonujących zakupu:
po zakupieniu usługi należy na mój adres przesłać dysk, który ma zostać poddany operacji odzyskania pojemności.
Dodatkowo konieczne jest podanie typu oraz wielkości partycji, które mają zostać utworzone na dysku.

Obecnie możliwe do założenia systemy plików na partycjach to:
Linux LVMLinux ext2, ext3Linux reiserfsDOS FATWindows VFATW przypadku zamówień hurtowych możliwe jest utworzenie partycji zawierających NTFS oraz wolumeny logiczne Windows i inne systemy plików do uzgodnienia przed dokonaniem zakupu.

Minimalny czas wykonania zamówienia to 7 dni!!!

Proces odzyskiwania pojemności dysku by zapewnić wysoką pewność późniejszej pracy wymaga gruntownego sprawdzenia powierzchni dysku i w przypadku większości dysków obecnie używanych zabiera wiele dni pracy komputera.


Aktualnie typy dysków, które można naprawić na tej aukcji to:
ATA - dowolny standardSCSI - 50pin, 68pinhot-plug SCSI - 80pininne typy dysków tylko w przypadku zamówień hurtowych

Cena licytowana zawiera zwrotną przesyłkę dysku do klienta!!!

UWAGA!!!
Aukcja nie dotyczy odzyskania danych z uszkodzonego dysku. W przypadku gdy kupujący chciałby oprócz odzyskania sprawności dysku dostać dane, które na nim do tej pory się znajdowały możliwe jest uzgodnienie również odzyskania tych danych za dodatkową opłatą.

         W przypadku zamówienia hurtowego dla Warszawy i okolic możliwe jest uzyskanie       
        długofalowego serwisowania komputerów używających dyski odzyskane na tej aukcji     
                                            oraz skorzystanie z usług dodatkowych.                                          


W przypadku wątpliwości zapraszam do kontaktu.
Telefon: +48 606 274116 lub poprzez e-mail z użyciem formularza Allegro.
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.