Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

PIĘKNA MĘSKA DELBANA CLASSIC LATA 80-TE - IDEAŁ

Witam serdecznie na jednej z moich aukcji. Do zaoferowania mam tym razem naręczny zegarek dla koneserów i fascynatów. Jest to mianowicie klasyczny model zegarka DELBANA z lat 80-tych, w chromowanej kopercie z systemem ANTICHOC. Zegarek jest na dobrym i punktualnym chodzie. W niemalże idealnym stanie zachowania, był bardzo mało używany...

 

- Mechanizm zegarka na 17-tu kamieniach, z wychwytem szwajcarskim kotwicowym. Na mechanizmie wybite sygnatury: „ 17 JEWELS, SWISS”. Mechanizm jest po przeglądzie i konserwacji u zegarmistrza na dobrym i punktualnym chodzie, w znakomitym stanie. 

 

- Koperta chromowana. Tylni dekiel zaciskany, widnieją na nim sygnatury: „ ANTIMAGNETIC, SWISS MADE, ANTICHOC, STAINLESS STEEL BACK, WATERPROTECTED 3 ATM DELBANA 25021”. Koronka oryginalna w idealnym stanie. Koperta w niemalze idealnym stanie.

 

- Tarcza metalowa w kolorze srebrnym. Tarcza oryginalna, na nóżkach, sygnowana: „DELBANA CLASSIC, 17 JEWELS, SWISS MADE”. Tarcza w idelanym stanie.

 

- Wskazówki oryginalne w idealnym stanie.

 

- Szkiełko oryginalne w idealnym stanie.

 

- Średnica zegarka 3,4 cm bez koronki i uchwytów ma pasek. Wysokość wraz z uchwytami 4,0 cm. W komplecie czarny skórzany firmowy pasek.

 

Serdecznie polecam wszystkim ceniącym sobie wysoką jakość i renomę. Zegarek w rzeczywistości wygląda o wiele lepiej. Zapraszam do licytacji. Wszelkie dodatkowe pytania proszę kierować na e-mail.

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.