Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

PODRĘCZNIK RASY KRÓLIKÓW HODOWLANYCH KRÓLIKI 1965

78.JPG

PEŁNY TYTUŁ KSIĄŻKI -
RASSE
KANINCHEN
ZUCHT
EIN HANDBUCH FÜR ZÜCHTER, ZUCHTRICHTER UND STUDIERENDEPONIŻEJ ZNAJDZIESZ MINIATURY ZDJĘĆ ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W DOLNEJ CZĘŚCI AUKCJI (CZASAMI TRZEBA WYKAZAĆ SIĘ CIERPLIWOŚCIĄ W OCZEKIWANIU NA ICH DOGRANIE)
78A.JPG78B.JPG78C.JPG78D.JPG78E.JPG78F.JPG78G.JPG78H.JPG78I.JPG78J.JPG78K.JPG78L.JPG78M.JPG78N.JPG78O.JPG78P.JPG78Q.JPG78R.JPG

AUTOR -
DR. MED. VET. FRIEDRICH KARL DORN

WYDAWNICTWO, WYDANIE, NAKŁAD -
WYDAWNICTWO - NEUMANN VERLAG, LIPSK 1965
WYDANIE - 1
NAKŁAD - ??? EGZ.

STAN KSIĄŻKI -
DOBRY JAK NA WIEK (ZGODNY Z ZAŁĄCZONYM MATERIAŁEM ZDJĘCIOWYM, NIEWIELKIE ODKSZTAŁCENIE OKŁADKI, ŚREDNI STAN OBWOLUTY, KILKA PODKREŚLEŃ W TEKŚCIE - OŁÓWKIEM) (wszystkie zdjęcia na aukcji przedstawiają sprzedawany przedmiot).

RODZAJ OPRAWY -
ORYGINALNA, TWARDA, PŁÓCIENNA + OBWOLUTA

ILOŚĆ STRON, WYMIARY, WAGA -
ILOŚĆ STRON - 540
WYMIARY - 24 x 17 x 3,2 CM (WYSOKOŚĆ x SZEROKOŚĆ x GRUBOŚĆ W CENTYMETRACH)
WAGA - 0,996 KG (WAGA BEZ OPAKOWANIA)

ILUSTRACJE, MAPY ITP. -
ZAWIERA LICZNE ILUSTRACJE


KOSZT WYSYŁKI -
8 ZŁ - KOSZT UNIWERSALNY, NIEZALEŻNY OD ILOŚCI I WAGI, DOTYCZY PRZESYŁKI PRIORYTETOWEJ NA TERENIE POLSKI.

ZGADZAM SIĘ WYSŁAĆ PRZEDMIOT ZA GRANICĘ. KOSZT WYSYŁKI W TAKIM PRZYPADKU, USTALA SIĘ INDYWIDUALNIE WEDŁUG CENNIKA POCZTY POLSKIEJ I JEST ZALEŻNY OD WAGI PRZEDMIOTU. (PREFEROWANYM JĘZYKIEM KONTAKTU POZA OCZYWIŚCIE POLSKIM JEST ANGIELSKI, MOŻNA OCZYWIŚCIE PRÓBOWAĆ KONTAKTU W SWOIM JĘZYKU NATYWNYM.)

I AGREE to SEND ITEMS ABROAD. The COST of DISPATCHING In SUCH CASE, IS ESTABLISH ACCORDING TO PRICE-LIST of POLISH POST OFFICE SEVERALLY And it IS DEPENDENT FROM WEIGHT of OBJECT. ( The PREFERRED LANGUAGE of CONTACT WITHOUT MENTIONING POLISH IS ENGLISH, BUT YOU CAN OBVIOUSLY TRY TO CONTACT ME IN YOUR NATIVE LANGUAGE.)


DODATKOWE INFORMACJE - W PRZYPADKU UŻYWANIA PRZEGLĄDARKI FIREFOX MOŻE WYSTĄPIĆ BŁĄD W POSTACI BRAKU CZĘŚCI TEKSTU LUB ZDJĘĆ, NIESTETY NARAZIE JEDYNYM ROZWIĄZANIEM JAKIE MOGĘ ZAPROPONOWAĆ TO UŻYCIE INTERNET EXPLORERA LUB WYSZUKIWARKI "OPERA", Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA NIEDOGODNOŚCI.
PRZY OKAZJI PRZYPOMINAM O KOMBINACJI KLAWISZY CTRL+F (PRZYTRZYMAJ CTRL I JEDNOCZEŚNIE NACIŚNIJ F), PO NACIŚNIĘCIU KTÓREJ Z ŁATWOŚCIĄ ZNAJDZIESZ INTERESUJĄCE CIĘ SŁOWO O ILE TAKOWE WYSTĘPUJE W TEKŚCIE WYŚWIETLANEJ WŁAŚNIE STRONY.SPIS TREŚCI LUB/I OPIS -


KLIKAJĄC TUTAJ MOŻESZ ŚCIĄGNĄĆ LUB OTWORZYĆ PLIK ZE SPISEM KOMPLETNYMKSIĄŻKA W JĘZYKU NIEMIECKIM, PONIŻEJ ZAMIESZCZAM PROSTE TŁUMACZENIE (PROSZĘ UWZGLĘDNIĆ BŁĘDY TŁUMACZENIA I BRAK GRAMATYKI, A TAKŻE MOMENTAMI KOMICZNE, PRZYPADKOWE JEGO FORMY, NAJCZĘŚCIEJ POD TEKSTEM TŁUMACZONYM MOŻNA ZNALEŹĆ ORYGINALNY, JEŚLI OCZYWIŚCIE WYSTARCZY MIEJSCA). TŁUMACZENIE TYLKO I WYŁĄCZNIE W CELACH POGLĄDOWYCH.
Hodowli królików rozwinęła się z małych początków stał się ekonomicznie ważną gałęzią hodowli zwierząt. Pomaga przemysłu tytoniowego, które dziś stanowią na świecie pod względem liczby na górze wysokiej pozycji Kaninfell dostępny i może dostarczyć najzdrowsze mięso jakiegokolwiek zwierzęcia. Jednakże, ten cel nie został osiągnięty. On świadomie dążyć do tego, aby pokazać możliwości i jest sens tej książki
RASY hodowli królików
Dr FK kręgosłupa ze względu na jego hodowli długoletnie doświadczenie napisać prace, które doprowadzą Rasseziichter jak właściciel królika do nowoczesnych cel hodowli, netto ". To leży u podstaw cel wielu problemów w obszarze wielu temat, z których tylko anatomia i rasę -lehrc, hodowli i genetyce, hodowli i karmienia, oceny Ausstellungund zostały wymienione. Są to z naukowego punktu widzenia, ale dla każdego cyklu leczenia.
To sprawia, że książka cennym konsultantem hodowcy i zapraszamy źródło informacji dla studentów i wszyscy w małej populacji rolniczej. Plantatorzy czuć cieczy napisana książka jest pasjonującą lekturą, ponieważ jest głęboko zakorzeniona w praktyce, a nie bez humoru jest napisane. Uwaga będzie pozytywnie tutaj autora weterynaryjnych doświadczenie zapobiegania i leczenia chorób zrezygnował z królika. Można porównać jego chorych królików z chorób opisanych w książce i sprawdzić, czy odpowiednie objawy są niebezpieczne dla całości zasobów. Podejrzenie może skłonić weterynaryjnych pomóc w ochronie przed duże straty zwierząt. Bogate funkcje pracy z rysunkami i liczne zdjęcia czarno-białe i kolorowe pomóc zrozumieć profesjonalne wersje tego standardu pracy.

RASY
RABBIT
HODOWLA
PRZEWODNIK DLA HODOWCY, hodowla i sędzia STUDENTÓW
Z
Dr.med.vet. Friedrich Karl DORN
VETERINÄRRAT
NEUMANN PRESS

WPROWADZENIE

Niemiecki hodowli królików rasy rozwinęła się z początku bardzo mały. Co nie można było sobie wyobrazić 60 lat temu, staje się rzeczywistością: stało się ekonomicznie bardzo cenne gałęzi hodowli zwierząt.
Królik musi teraz nadal wspierać ich rasy, tak aby moc maksymalna netto. Ta książka będzie wspierać tego zadania i hodowcy roślin ^, że produkcja mięsa wzrost kultur i poprawić jakość skóry. Tak więc, gdy króliki małe dochody spadną, a tym samym doprowadzić często trudne zatrudnienia czasu zamknięcia otrzymał wynagrodzenia.
Króliki również ma wysoką wartość sentymentalną: daje rolnikom korzystać z różnych kolorów i ras rysunku. Dlatego książka obsługuje również pogoni za pięknem w hodowli rasy, zwłaszcza, że to również podbity hodowli wytrzymałości w cenne ekonomicznie gospodarstw małych zwierząt.
Zgodność z normami klasie i poszukiwanie wymaganą moc wyjściowa jest potrzeba, więc nie wyklucza, a wręcz przeciwnie, piękno i moc stanowią łącznie tylko harmonijną całość. Z tego powodu, ocena nauczania na większym obszarze. Należy poinformować hodowców i sędzia rasy zarówno anatomiczne jako punkt królik na rzetelną ocenę. Różne tematy hodowli i dziedziczenia są traktowane zgodnie z obecną wiedzą nauki. Chcesz wesprzeć celowe hodowli wydajności.
Odżywczych problemy są szczegółowo omówione. Królik otrzymuje ogólnie dobry pierwszy przewodnik wyczerpujące, wartości odżywcze i racje żywnościowe naliczane. W ten sposób zachęca się przydatne karmienia. W końcu ostatnia część książki przynosi najważniejszych chorób królików, przedstawione w sposób zrozumiały dla hodowcy. Z naszego doświadczenia w hodowli i praktyki weterynaryjnej, w szczególności w zakresie informacji na środki zapobiegawcze zostały podane. Jeśli choroba jest wcześnie wykryte, zachowuje całkowitą liczbę infekcji i strat. W książce znajduje się wiele rysunków i ilustracji. Powinny one dać czytelnikowi słowo pisane łatwiejsze do zrozumienia, tak, że może czerpać z nich, zwłaszcza z trudniejszych i czysto naukowe korzyści rozdziałów. Rysunki przygotowane Pan Siegfried Siebert. Dziękuję mu serdecznie za jego wysiłki i jego nieustannej gotowości do odpowiedzi na moje uwagi w inny sposób. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że to książka o hodowli królików, który służył całą radość, dla których zostały napisane.

Friedrich Karl Leipzig Dorn, w styczniu 1964

SPIS TREŚCI

I. Historia, rola i znaczenie hodowli królików .................... 15
Pochodzenie królika domowego ........................................ 15
Dzikie króliki - Leporidenfrage - Strona z dzikiego królika
Rozwój królik i ich organizacji ................ 18
Do zadań organizacji hodowców .............................. 24
Do obowiązków przewodniczącego ......................................... 25
Do zadań Breed Warden ...................................... 26
Współpraca sędziego w dziale hodowli ............................. 28
Udział naszych kobiet w sektorze ................................ 29
Do głównych zadań Wspólnot hodowcy ............................ 30
Community Services linii hodowcy ........................... 30
Wspólnot specjalne (SZG ).................................... 31
Współpraca międzynarodowa ...................................... 32
Gospodarcze znaczenie hodowli królików ...................... 39
Warunków dla zwiększenia produkcji mięsa ........................ 41
Gospodarcze znaczenie tego herbu .............................. 42
Skóra królika ................................................ ... 45
Królik Angora ........................................ 46
Wartość obornika króliczego ........................................ 46
Królik jako zwierząt doświadczalnych .......................................... 46
Idealna wartość królików rasy ................................ 47
teoria rasy II ............................................... ............. 48
Pojęcie rasy ............................................... ......... 48
Homozygotyczności - statyczne i dynamiczne pojęcie rasy
Keep królików rasy! .................................................. 49
Porady dla początkujących ............................................. 50
Rasa Selector - Rozmiar Cage - podstawy żywności - "najlepszy wyścig" - Weißfellige wyścigi - liczba Zuchthäsinnen - podatność na choroby - Angora królików zakupu - postawa Rammlera
Anatomii i fizjologii rozważań ................................... 53
Podział ciała królika .................................... 54
Głowa i szyja ............................................... ....... 54
Hull ................................................. ............ 55
Kończyny ................................................. ........ 55
Szkieletu kostnego podstawie całości ......................... 56
Kości czaszki ............................................... .. 56
Zęby ................................................. ............. 57
Kości szyi ............................................... .. 60
Kości tułowia ............................................... 60
Kości kończyn przednich ....................................... 61
Kości kończyn tylnych ........................................ 62
Mięśnie ................................................ ....... 64
Przedmiotem mięśni - praca mięśni
Układ trawienny .......................... ------ - - L -..... "" 65
Mouth - przełyku - ślinianki przyusznej - żołądka - dwunastnicy - wątroby jelita cienkiego - jelito grube - jelito ślepe - czas przejścia RSS
69 aparaty oddechowe ............................................... ....
jamy nosowej - tchawicy krtani - płuca - oddychanie
Układu moczowego ................................................ ......
Kidney - moczowodu i pęcherza moczowego - cewki moczowej
75 seksualne urządzenia ...............................................
Mężczyzna narządów płciowych ......................................... JJ
Kobieta narządów ..................................... - - - 71
cyklu płciowego ................................................. .......
81 Układ nerwowy ............................................-.. ...
Obwodowego układu nerwowego - autonomiczny układ nerwowy - mózg - rdzeń kręgowy zadania układu nerwowego
Układ krwionośny ................................................ ... 85
Tętnice - Veins - Heart - lymphatics
87 narządów zmysłu ............................................... .......
Sight ................................................. ........ z oo
Przesłuchanie ................................................. ......... 9 -
Zapach ................................................. ....... 93
Smak ................................................. .... 95
Touch ................................................. ........... 96
Skóry i włosów .......................?..................... .... 96
Naskórek - skórze - pod skórą - tworzenie włosów
Ogólna ocena Rabbit Race ................................ 98
Tak zwany "pierwszy rzut oka "............................................ 98
Konstytucja i stan ..................................... 99
Oceny rasowej zdjęcie .......................................... 100
W ocenie głowy i szyi ...................................... 100
Węzły głowy i brody Rammlera .................................. 100
Szef doe ............................................... ....... 103
Oczy .......-......................................... ............. 105
Uszy ................................................. ............. 107
Ocena tułowia i kończyn ......................... 108
Nutztypformel i schematyzm - Zobacz w górnej linii - błąd w Rückenbau - Budowa zadu - formularz brzucha, wysokiej pozycji, w rolkach - uruchamia płaszczyznach - Flower
Ocena królika Angora ................................... 115
Ocena herb .....;........................................ . 115
W gęstości wełny ................................................. .... 116
Lakier ................................................. .......... 117
Umaszczenie ................................................. .......... 118
stan skóry i włosów ......................................... zmiany 125
Pochodzenie i dziedziczenie barw herbu ............................. 128
Markerów genetycznych do kolorów herbu - Przykłady koloru rozwoju - symbole dziedziczność koloru skóry - poziom mutacji genetycznej
Oceny paznokcie ......................................... 135
O systemie oceny rasowej hodowli ................................ 135
Kwestia specjalnych sędzia ............................................ 136
Wyniki oceny i hodowcy .................................. 137
Ocena - tajne lub publicznego ?...................................... 138
Plan oceny ................................................ . 139
Wyślij wartości Utility "rasowym" liczba opinii: - orzeczenie oceny
Proces oceny .............................................. 141
Kontrola sex i etykietowania ....................... 141
Ocena wielkości i masy (pozycja 1 ).......................... 141
Ocena budowy ciała i kształcie (pozycja 2 )........................ 142
Ocena skóry (3 miejsce) ...................................... 143
Ocena specyfiki rasy (pozycja 4 do 6) .................. 144
Ostateczna cena nauczania .......................................... 144
"Wagi" punktów oceny .................................... 144
"Martwe punkty" w system oceny - "spin punktów" - "Punkteknausern"
Oceny ocena "doskonała" ........................... 146
Wyłączenie oceny ....................................... 147
Krytyka w działalności hodowli i wystawy .......................... 149
Wystawy ................................................ ..... 150
Celem wystawy rasy królików ................................ 151
Wykrywanie wartości genetycznych na wystawach w głosowaniu 151 kolekcji
oceny Point zbiorów ...................................... 152
Nagrody dla kolekcji ........................................ 156
Tabela oceny ................................................. .... 157
"Spójrz gotowe," królik .................................. 158
Nabycie i noszenie królik ................................... 160
Crate i pojemniki do transportu .................................... 162
Klasyfikacja ras .............................................. ... 164
Nazwy ras w perspektywie międzynarodowej ............................ 164
Klasyfikacja ras z różnych punktów .............. 165
Rozmiar - netto - rodzaj futra
Opis ras .............................................. 167
Dużych ras do włosów normalnych ......................................... 167
Niemiecki gigant królików (DR) .................................. 167
The White królika (WR )..................................... 173
Niemiecki gigant sprawdzić (DRSch ).................................. 174
Niemiecki Baran królika (DW) ................................. 178
Średnich ras do włosów normalnych ...................................... 182
Angielski Baran królik (EW) ................................. 183
Meissner królików królików (MW ).................................. 186
Bright duży królik srebra (HGRS) ................................ 187
Królików hurtowych w Niemczech srebrny (DGRS )............................. 189
The Great królikach rasy szynszyla (GrCh) .................................. 191
Blue królików Wiedeń (B1W ).................................... 194
Grey Wiener Rabbit (GRW ).................................. 205
White Rabbit Wiener (WW )................................... 206
The White Hototkaninchen (WH) ..................................... 208
Czerwone i białe króliki New Zealand (N i WN )............ 210
Japoński królików (J) ............................................ 213
Króliki Rheinische sprawdzić (RhSch )............................. 216
Alaskakaninchen (AI) ............................................ 218
Króliki Havana (HAV )......................................... 220
Turyński królików (Th )........................................ 221
Weißgrannenkaninchen (WG )..................................... 223
Królik królik (Ha) ............................................
Małych ras do włosów normalnych .......................................... TTT
Małych królików szynszyli (śmiech) .................................. 229
Marburg Fehkaninchen (MF) ................................... 230
Perlfehkaninchen (PF) ........................................... 231
Królik złota Saxon (SAG )...................................... 232
Ryś, królików (L )............................................. . 233
Lohkaninchen (LOH) ............................................. 235
Małe króliki srebra (K1s )....................................... 237
Holenderski królik (H ).......................................... 240
Angielski sprawdzić królika (Esch )............................... 243
Króliki kuny (M )............................................ 248
Rosjanie królika (R) ............................................ 251
Formularz karzeł zwykłych ras włosów .................................... 255
Gronostaje króliki (He) ............... ......................... 255
Barwne królików (ZW ).................................... 258
Krótkowłosy ................................................ .... 259
Rexkaninchen (Re) w różnych kolorach ................. 259
Długowłosych ras ................................................ .... 263
Królik Angora (A) ............................................ 263
Królik lisa (Fu) ............................................ 271
III. Uprawa ................................................ ........... 273
Reprodukcyjnego ................................................ ....... 274
Ciepło ................................................ ............ 274
Hormony jako składniki aktywne - doe wrażliwość - owulacji - popęd płciowy z Rammlera
Krycia ................................................ .......... 276
Początek hodowli ................................................ ........ 278
Okresie lęgowym ................................................ ....... 278
Płodność ................................................ ..... 279
Ciąża ................................................ ....... 280
Trächtigkeitsfeststellung - Throwing Wydarzenia - Überfruchtung, Überschwängerung urodzenia ......................................... .................. 283
Dziedziczenie ................................................ ........... 285
Materiał genetyczny i genetyczne ........................................ 285
Mejoza komórek płciowych ..................................... 287
Dziedziczenie płci ............................................ 289
Hak i dziedziczenie genów sprzężonych z płcią ........... 290
Nawożenie ................................................ ....... 2yi
Struktura i podział komórek ciała ................................... 292
Nawożenie w jajku ..................................... 293
Rodzaj i wygląd typu dziedzicznego ..................................... 296
Homozygotyczności i Spalterbigkeit .................................. 297
Dominujące i recesywne geny ............................. 299
Modyfikacji i mutacji ...................................... 301
Mendla zasady ............................................... 303
Jednolitość mieszańców - podział prawa - ustawy Niepodległości
Atawizm ................................................ ........ 306
Geny płaszcz ............................................. 306
W wełny gęstości i długości włosów - kolor włosów - długie włosy Factor - herb Rex
Genów do produkcji płodności i mleka nie ............ 310
Dziedziczenia i środowiska .......................................... 310
Air ................................................. ............. 310
Odżywianie ................................................. ......... 311
Możliwość przemieszczania się ................................................ 312
Genetyki i hodowli praktyka ........................... 312
Wybór ................................................ .......... 314
hodowlę - krzyżowanie - hodowla line
Wybór hodowli zwierząt po jego wygląd ................. 316
Breed - właściwości obsługi - wylinka - Prawo do prawodawstwa w dziedzinie zdrowia - Podsumowanie: 1 do 4.Lehrsatz
Wybór hodowli zwierząt na jego rodzaj odziedziczył .......................... 319
wartość genetyczna rodziny ............................................... ... 319
Kontrola całego hodowli miotu ................................. 322
Rodowód ............................................... 327
Streszczenie: 5 do 8.Lehrsatz ................................... 346
Decyzja w sprawie Zuchtweg: zagranicznej hodowli lub chowu wsobnego ............. 346
Zagranicznych hodowli ................................................. ........ 346
Inbreeding ................................................. ............ 346
Podsumowanie: 9 do 12.Lehrsatz .................................. 353
Podniesienie chłopców .............................................. ... 353
Gniazdowania ................................................ ......... 353
Czas wystąpienia - Plant z gniazda - miot - kuwety - hodowla zima
Karmieniu i pielęgnacji królików przed i po wrzuceniu ............... 355
Obowiązek monitorowania dni roll .................................... 356
O szerzeniu noworodków ...................................... 356
Jedz chłopców po urodzeniu ................................. 357
Pierwsza kontrola gniazdo po wyrzuceniu ................................... 357
Wzrostu w pierwszych miesiącach życia .............................. 360
Na podstawie wzrostu - waga Tabela K. King - proces wzrostu, tempo wzrostu - podwojenie razy - niedożywienie - przyrost wagi po Chard i zdobyć Fangauf wagi i wieku na koniec sezonu wegetacyjnego
Mleko matki ................................................ ....... 365
Skład niektóre rodzaje mleka - Skład mleka królik mleka wielkości i liczby frajerów - wpływ Rammlera w zakładach mleczarskich
Ściółka ................................................ ........ 368
W zależności od płodności i bogactwa mleka - miot Roller
Trzy mioty w roku ?............................................. ...... 373
Na początku określenia płci .................................... 374
Podnoszenie Ammenhäsinnen ..................................... 375
Hodowla królików matek dzieci ............................ 377
Postawa młodych królików w drugim miesiącu życia ................... 378
Środowisko - Kokzidiosegefahr
Karmienia młodych ............................................. 379
Zarybiania odsadzonych kobiet królików .................................. 381
Kastracja dolarów ............................................ 381
Zakup i wychowu młodych dolarów ............................. 383
Niektóre ważne przepisy prawne dotyczące kupna i sprzedaży zwierząt .. 384
Od karmienia IV Nauczanie - stajnie królik ...................... 386
Do najważniejszych składników odżywczych grup .......................................... 387
Wolną od azotu komponentów ............................................ 387
i
Skrobia - cukier - tłuszcz "surowego błonnika (celuloza)
Składników zawierających azot ........................................ 388
Białka i odżywcze proteids "wartości białka
Minerały ................................................ ........ 389
Witaminy ................................................ .......... 389
RSS ................................................ ....... 392
Pasz ................................................ ........ 392
Pasz ................................................ ........ 394
Heu___ New ................................................ ....., 394
Stare siano ................................................ .......... 394
siano Clover i Leguminoseheu .......................................... 394
Laubheu ................................................. ........... 394
Korzenie i bulwy .............................................. 395
Potato Skins - buraków
Ziarna kukurydzy .............................................. 396
Owies ................................................. ............. 39g
Jęczmień .............................................. 397
Pszenica i żyto ............................................... ... 397
Corn ..................................... 397
Roślin strączkowych .................................... 397
Żołędzie i kasztany ............................................. 398
Nasion zawierających olej ............................................... ... 398
Otręby ............................................. 399
Mleko ............................. 399
Wody pitnej ................................................ ....... 400
RSS kwasu ................................................ ....... 402
Ziarnisty Preßfutter ............................................... .. 402
Karmienie królika ............................................. 403
Zapotrzebowanie na składniki odżywcze królików ..................................... 404
Konserwacja żywności ................................................. .... 404
Potrzeb żywieniowych w okresie ciąży ....................................... 406
Potrzeb składników odżywczych w okresie laktacji ................................. 407
Feed tabeli wartość ................................................. .... 407
Sposób obliczania dziennego zapotrzebowania .................... 409
Podstawą żywienia młodych królików ........................................ 412
Kokzidioseabwehr - Wiosna Karmienie - przeciążenia żołądka - skórki karmienia buraków ziemniaków - Winterfütterug - czas karmienia
Tuczu królików .............................................. ... 417
Maszt dla własnego gospodarstwa domowego ....................................... 417
Maszt mięsa króliczego jako zadanie główne lub drugie ............... 419
Organizacja i cel młodych królików Mast ........................... 420
Mięso królików hodowlanych reprodukcji .................................... 420
Pytanie żywności w tuczu brojlerów królików ............................ 422
Najnowsze mięsa rasy ............................................... 423
hodowla królików gospodarczej w ZSRR ........................... 424
Badania naukowe na maszcie w NRD .................... 425
Ceny sprzedaży na hamburgery ........................................... 426
Porównanie odżywienia i warunków życia dzikich królików i królików domowych ......................................,. ....................... 427
Do głównych zadań hodowcy w roku .............................. 429
Stajnie królik .............................................. 434
Wymogi podstawowe w zakresie budowy stajni .......................... 435
Właściwa lokalizacja stabilny ......................................... 435
Odpowiedni rozmiar stabilny ....................................... 436
Urządzenie do odpowietrzania .............................................. 441
Wymagania higieniczne dla klatka królika .......................... 442
podłogą klatki i odprowadzania moczu - Hydroizolacja podłogi - listwy Kokzidioseabwehr i półki druciane - klatka Wspólnoty - Montaż drzwi - Heuschächte i na zewnątrz stojaków
Wolnym wybiegu, z królików ...................................... 449
Pióra - pióra - Auslaufstdllung
Ochrony zewnętrznej klatki .................................... kradzieży 454
Four-legged złodziei królika ............................................. 456
Nowoczesny system królików maszt dla rolnictwa ...................... 458
V. Niektóre choroby królików ................................... 465
Zachowanie królika zdrowego i chorego .................. 465
Z zewnątrz chory królik ................................. 466
Eye - Hide - uszu - nosa - temperatura ciała - Widoczne błony
Zapobieganie chorobom ...................................... 467
Wprowadzanie leków ............................................. 467
Choroby wywołane przez wirusy i bakterie .......................... 468
469 myksomatozą ................................................ .......... "" "
Kataru zakaźnego z królika ............................... 474
Salmonellozy - paratyfus - Fleischvergifter ............................... 478
Pastereloza królików ........................................ 479
Rodentiose ................................................. ......... ^ 80
Tularemia ............................................;.... ............ ^ J
Spirochetosis, zakaźna choroba weneryczna z królika .......... 481
Pasożytniczych, a nie choroba pasożytnicza (w chore narządy głównie klejnoty )...................................... .......... 483
Darmkokzidiose królika ..................................... 483
porażenia Worm żołądka i jelit .................................. 488
Robak choroby żołądka .............................-.................. 488
inwazji nicieni jelita .......................................... 489
Nicienie ................................................. ............. 489
Włosogłówki ................................................. ... 490
Robaki ................................................. ....... 491
Karmienie zaburzeń ................................................. 491
Żołądek przeładowanie jak i zbyt karmienia .........- f. ........................ 492
choroby jelit ................................................. .. 492
Choroby wątroby ................................................. ..... 494
Leberkokzidiose (hepatis Coccidicsis )................................... 495
choroby Finn (wągrzycy )........................................ 496
robaki wątroby włosów (hepatica Capillaria) ................................. 498
choroby motylicy wątrobowej (występowanie dystomatozy )...................................... 498
Zwężenie płata wątroby ...................................... 500
Stłuszczenie wątroby ................................................. .......... 501
Chorób ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego .............. 502
Mózgowe, udar cieplny .......................................... 502
Zapalenie mózgu ................................................. .. 503
Dziedzicznych chorób układu nerwowego ..................................... 503
Hormonalne i metaboliczne ................................... 506
Sterylności nie ..................................... 506
Wysoki Kalkarmut ciężarnych i karmiących samic królików ................... 507
Non-pasożytniczych chorób skóry ......................................... 508
zaczerwienienie niedz ..;.............................................. ...... 509
Czyraczność i trądziku ............................................... 509
Pokrzywka (pokrzywka )............................................ 510
Wypadanie włosów w regionie szyjki macicy (łysienie plackowate )......................... 510
Puchlina ................................................. .... 512
Parakeratozą na tylnych łapach ("działa rany ")........................... 513
By roślin pasożytniczych chorób skóry ................... 516
Herpes ................................................. ........ 517
Erbgrind ................................................. .......... 518
W pasożyt zwierząt spowodowanych chorobami skóry .................... 519
Roztocze ................................................. ....... 519
Inne ektopasożytów ................................................ . 521
Środki odkażające ................................................ ... 522
Unieszkodliwianie patogenów w królika .................. 523
Wirusy i bakterie ............................................... .. 523
Dermatofity ................................................. .......... 523
Müben ................................................. ............ 524
Inne ektopasożytów ................................................ . 524
Cage i dezynfekcji pokój ........................................... 525
Flowing steam, wrzącej wody i płonące .................. 525
Fesiaform ................................................. ......... 526
Soda kaustyczna lub wodorotlenku sodu ........................................... 526
Creole, Lysol, kreozot, Bacillol, Kreosolseifenlösung .................... 526
Zniszczenie jaj robaków, larw i robaków kokcydiami ................... 526
Mleko wapienne ściany stoiska .......................................... 527
Chlorek wapna ................................................. ......... 527 -
dezynfekcji Gas ................................................. .... 528
Rozpylana przeciw owadom latającym ................................... 528
Dezynfekcja ubrań i płaszcze ............................. 528
Dezynfekcja obornika ............................................... 528
Działania zapobiegawcze przed wprowadzeniem choroby ..............,. 529
Zakup królików .......................................... 529
Po ustawieniu zakupionych zwierząt w czas ........................... 529
Po powrocie zwierząt wystawa ..................................... 529
Ochrona przed wektorów choroby ........................................ 529
Unikać zanieczyszczenia terenów zielonych ................................. 530
Wykrywanie choroby i śmierci ......................... 530
Wytyczne w sprawie oceny mięsa króliczego jako żywność dla ludzi 531
Prawidłowe krwawienie tuszy .......................... 531
Oceny mięsa króliczego ................................... 531
Przydatności do spożycia - related fitness - całkowita niezdolności zmienionych narządów i kawałków mięsa
Literatura ................................................. ..... 533
Hasło przedmiotowe ................................................. 537

Literatura

Arcularius, H., rozwoju, dziedziczności i środowiska - podstawy praktycznej hodowli zwierząt,
Berlin 1.953-gi Arcttlarius i Leibnitz ^ bcr dziedziczenia matrokline, niemiecki Veterinary Public Health. Wochenschrift, nr 33.1955.
Baur, Erwin, Genetyki Człowieka 1.936-gi Monachium
Bittorf, Adam, wygrzewania naszego Królik, Królik, 1940, str. 130. Boas, tzn. Textbook Zoologii, 8 Edition, 1920, Jena. Brown, Rich. "Guide to opłacalne królików, Leipzig 1944-gi Braun, G., Bergier, chorób królików, 6.Auflage 1944 w Lipsku.
Brüggemann, H., Ausschlachtungsergebnisse w króliki różnych ras gospodarki, Rocznik królika, 1940, s. 301. Burkhardt, Franz, króliki, Berlin 1924. Burmeister, Walter, mieszkań i opieki królika, Lipsku.
Collier, W., La Cuniculture ILLUSTREE w Brukseli.
Dammann, Carl, opieki zdrowotnej rolnych ssaków domowych, Berlin 1901 th
Darwin, Charles, The Descent of Man wybór i seksualnej, 4 Edition
1893, Stuttgart.
- O pochodzeniu gatunków drogą doboru naturalnego, 7 Edition, 1884, Stuttgart, Dorn, Charles F., kolczyk lub tatuaż? Okólnik 1941 w Lipsku. - Niemiecki gigant królika, królika, 1942, nr 7 / 8 - Spirochetosis królików. Rabbit, 1942, nr 17/18.
- Traktowania SpirochätosedesKaninchens, DeutscheTierärztI.Wochenschrift 1944, nr 9 / 10. - Niedobór mleka u samic królików, hodowców królików, 1942, Nr.21/22. -, Sterylność nie, królik, 1942, nr 25/26.
-, Chorób przewodu pokarmowego z powodu karmienia błąd. Królik, Królik, 1942, nr 33/34. - Kokcydiozy w Królik, Królik, 1943, nr 7 - Zwycięstwo w wyścigu królików, Berlin 1949-ga - Pies i Środowisko, +1.957-szy Berlin
-, Podgardle i węzłów podbródek, małych hodowców zwierząt, Berlin Nr.20/1960. - Plantatorzy Specjalistyczne i hodowli jakości, małych hodowców zwierząt, Berlin nr 14/1961. - Pytanie do specjalnego sędziego, małych hodowców zwierząt, Berlin nr 15/1961. - Myksomatozą, jego charakter i problemy ich kontroli, małych hodowców zwierząt, Berlin
Nr 2,1962.
- Postęp i przyszłości rasy królików, małych hodowców zwierząt Berlin nr 17/1962. Dorn, K. i HJ, Körverordnung projekt DR, królik Lipsk nr 1,1951. Dotterer, spadek temperatury strzyżonej opinie królika. Dreyer, W., karmienie królika praktyczne, Rocznik 1940, str. 122. - A Fangauf, R., karmienie prób, królik, 1940, s. 122 i 201
Jednostka królików Standard rasy 1.962-gi wyjście
Ellenberger i Baum, anatomii porównawczej zwierząt domowych, 14 Edition, 1.915-gi Berlin
Ellenberger, Wilh i stodoły, Textbook of fizjologii porównawczej krajowych ssaków, Berlin 1910.
Engelhardt, Stare Bergen / Niemcy, Historia Federalnej Niemiec hodowca królików, 1935.
Essche van, Hoofdstukken Konijnenteelt w Zeven, Lier 1.944-gi
Fangaufund Dreyer, na wysokości diet dla normalnych ras królików włosy, archiwów dla małych zwierząt 1.940-gi
Fangaufund Dreyer, wpływ białka na prezenty królik, archiwów dla małych zwierząt 1940-gie
Fangauf, R. i wewnętrznych Kamp, porównawcze hodowli w różnych ras królików w celu określenia zużycia żywności i obciążeniu. Drób Europejskiej Science, 1938, p.185.
Flügge, F. i Krallinger, HF, obserwacji i smoczka zmiany liczby i dziedziczenia u królików. Zootechniki +1.939-cie
Fröhnert, E., Medica, 1.922-gi Stuttgart
Grathwohl, Karl, królików rasy, I do III.Teil, Reutlingen 1963-ta Gutsche, F., rachunków hodowla królików, Hala 1913th
Haeckel Ernst, The Riddle, Leipzig 1.909-gi
Hammond, J., proces reprodukcji u królików, wykład, Lipsk 1.930-ci
Podręcznik Hodowli Zwierząt 1958-sza Berlin
Podręcznik hodowców zwierząt, Radebeul 1.959-gi
Haring, F. i Gruhn, R., wzrost wielkości jako miara tempa wzrostu, wykorzystania paszy
i wartości rzeźnej, Archives of Animal Nutrition, 2.Band/1951, Berlin. Hofmann, F. i Löhle K., uwagi na temat pobierania nasienia w dolców królik
Archiwum dla drobiu i małych nauki o zwierzętach, 6, Band, Heft 12, 1957. Hofmann, F. i Steiner, K., Wpływ żywienia białka intensywnie na rozwój
Młoda królików ras małych, średnich i dużych. Archiwum dla drobiu i zwierząt małych
kunde, 8.Band, Issue 4, 1959.
Holečka-Holle Scholars żart, Carl, Applied Animal hodowli rasy w oparciu biologiczne, Wiedeń 1939 Hothum, George, szlachetny królików futerkowych, Augsburg 1.930-gi Hutyra, Marek, specjalne Patologii i leczenie zwierząt, +1.922-gi Jena
Ilyin, N., Moskwa, artykułów naukowych w zakresie biologii królika, wykład Leipzig 1930 Joest, E., specjalne anatomii patologicznej zwierząt domowych, Berlin 1925-sza
Joppich, Fritz, d. Sędzia ud standardów aplikacji, sędziowie katalogu Association, 1926, część II. - Stwierdzenie na smoczek numer w niemieckim królik Angora. Niemiecki małych hodowców zwierząt, 1940, nr 4 / 5 - Królik, Berlin 1959-gie
Kaman i Czerwonego, Czechosłowacji, badania samic królików w ciąży i ciąży
czas trwania, DK1Z Berlin 5 / 1960-ga Kapperta, genetyka, Frankfurt nad Odrą, 1943. Koch W., General Hodowli Zwierząt, Stuttgart +1.954-sza Kolb, Erich, plan chemia fizjologiczna, Jena, 1959.
Kroll, ^ M., Erbfaktoreneiner królików rasy i inwestycji w padaczce, pracy doktorskiej, Hannoverl94I. Kronacher, C, General Hodowli Zwierząt, 5 tomów, w Berlinie w 1922 roku.
Lehmann, F., królików rzeźnych, Rocznik 1.940-gie królik
- Aktualny stan badań na temat żywienia królika, królik Rocznik +1.941-szy
- O wartości odżywczej chwastów, Annual Review of +1.941-ga królik
Löhle K., uwagi na temat wpływu ciemnej przechowywania na przyrost masy ciała i spożycie paszy u królików dolarów, czasopismo naukowe Uniwersytetu w Jenie 1955/56, Science Series, nr 3 / 4.
Liithge, Heinrich, środków w celu poprawy hodowli zwierząt, Berlin 1943-ga
Mahler, P., króliki, 1919.
Mangold, Ernst, czas przejścia paszy u królików, Archives of Animal Nutrition, l.Bd. 1950 roku.
- A Fangauf, E., Podręcznik karmienie królika, Radebeul, 1949.
Mayer, JCS, lub angielskim instrukcja dla królików Angor, Dresden +1.789-cia
Mette, Artur, Rexkaninchen, +1.930-te Berlin
Minchin & Matthews, Pencombe, Hereford: Księga Angora, Third Edition, 1931, Hereford.
Minina, J.Ss., 1958, rozprzestrzenianie się w sowieckiej ras Unii królik, sygn rolnicze Zentralblatt
+1.960-sze
Miczurin, JW, Dzieła wybrane, +1.949-gie Moskwie Möbes, Werner, k.G. Bibliografia królika, Hall 1.946-gi Mohr, Erna, wolno żyjących gryzoni, Niemcy, Verlag Jena 1.950-ga Müller, Lothar, Darmstadt, skutki chowu wsobnego, niemiecki prasy rolniczej, 1913, nr 2.
Nachtsheim, Hans, króliki, sprawozdanie STAG-Wirth, weterynarii i hodowli zwierząt, 1927,
Encyklopedia. Wiedeń. - Pojawienie się ras królików w świetle Genetics, Journal of Hodowli Zwierząt i
Hodowla Biology Vol. 14/1929.
Nachtsheim, Hans Rexkaninchen i genetyki Urzędowym Bd.52 rodowód i genetyki, 1929.
- Królik i szop jego hodowli, hodowli zwierząt futerkowych, 5 Urodzony 1929-te - Wpływ diety na rozwój różnych dziedziczną miotu, wykład
1930-sza - O dziedziczną chorobą nerwów (Springomyelie) u królików, Dziennik zwierząt futerkowych i
objętość klienta Tobacco 3 / 1913th
-, Zapoznaniu się ze sprawozdaniem z dniem 1 królik Kongresu International Leipzig +1.930-ty - Leuzismus i plamienia, badania genetyczne na białych królików Wiedniu, Biol
Gene. Tom 8 / 1932. -, Shaking porażenie dziecięce, przykład prostego Mendla recesywne choroby układu nerwowego u królików,
Erbarzt 1-te 1.934-gi roku
- Leporidenproblem, Dziennik Hodowli Roślin, Berlin, Bd.33 1935 roku. - Podstawy dziedziczenia, Rocznik +1.936-ty -, Patologii genetyczne królików, Deutsches Ärzteblatt, nr 3 / 4, 1937. - Owulacja w Królik, Królik, 1940, S.266 -. Prezentacji w sprawie połowów na esej nadzoru Betr kolczyk i tatuaż, raportów naukowych biologii
Bd.55 (1940), s. 241.
- Z dzikich zwierząt do zwierząt, Berlin +1.949-ty -, Kwestie dziedziczenia, korespondencja. Nagel, Friedrich, Jury, Leipzig +1.920-gie Nehring, K. i Schramm W., dzięki wykorzystaniu różnych substancji spożywczych na króliki.
Biedermann Zentralblatt chemii rolnej i racjonalnego gospodarstwa Vol. 11 (1939). Neuhaus, Ulrich, książka królika, Radebeul 1.948-gi Neuschulz, Herbert, hodowli koni, Berlin +1.956-gie Nickisch, Karl, strawność niektórych pasz w królika. Archiwum Żywienia Zwierząt
1. Band/1950. Niehaus, H., Co to jest wielkie śmiertelność homozygotyczne króliki? Niemiecki małych hodowców zwierząt,
Reutlingen, 19/52. Nusshag, Wilhelm, Textbook of Anatomia i fizjologia zwierząt domowych, Lipsk 1949-sze
Oertel i Sporer, klatki dla królików, 3 Edition, +1.962-ci Reutlingen
Ottow, B., Biologiczne anatomii narządów płciowych i płodności ssaków, Jena +1.955-cie
Padvotchewa, regulacji funkcji seksualnych u królików, Medycyny Weterynaryjnej Communications, 1942,
Nr 25, s. 267 Patow o, Carl, hodowli zwierząt gospodarskich, w "Podręczniku Rolnictwa,
Tom III.
Pavlov, I.P., Dzieła wybrane, +1.955-cia Berlin
Pickard, JN, produkcji wełny Angora w Wielkiej Brytanii, Prezentacja +1.930-sze Pickard, James N., Edinburgh, Króliki i Angora Angora Rabbit Produkcja wełny w Wielkiej
Brytanii. Urzędowym zwierząt futerkowych i informacji na temat produkcji dymu, Bd.III Leipzig 1931-sza Pohl, F., podstawowe zasady dziedziczności, Berlin +1.961-ta
Popeska, Peter Atlas anatomii topograficznych zwierząt domowych, Brno, Czechosłowacja, 1962. Poppe, Emil, raporty Anglii na króliki, 1906/08 królika. Porzio, Max, charakter doktryny rozwoju i żywienia, Lipsk 1.920-gi
Rautmann, Hugo, procesy życiowe w tuszach zdrowych i chorych, Berlin +1.947-sza
Rensch, Bernhard, II biologii (zoologii) Frankfurt / Main 1.963-gie
Riem, J., verädelte Kanincherey przez jedwab-królik mężczyźni część Zweyter do pana
J. C. S. Mayer oświadczenia, Dresden 1.792-gi Rudziński z, Mattias, sędziowie Stowarzyszenia książek, część II.
Schaube, studia porównawcze na sierści królika w związku z wpływem czynników środowiskowych oraz biorąc pod uwagę jakość sierści, praca dyplomowa, Breslau 1.931-te Schiller, HJ., Choroby królików, Lipsk 1.951-gi - Do dezynfekcji chlor, weterynaryjne Monatshefte 1951. Schlohaut, W, Säugeleistung królika. Królik, 1954, nr 3 i nr 8.
Schmidt, Heinrich, walka o puzzle świata, Bonn 1.900-sza
Schmitt, George Hugo, ciężkich uszkodzeń spowodowanych przez identyfikacji kolczyka u królików
Dziennik Opieki Rzeszy, 1942, nr 2 - Zdolność zatrzymywania ciepła Angora, niemiecki Tierärztliche Wochenschrift 1944
Nr 39/400. - Grup krwi królików, Dziennik Hodowli Zwierząt Biologii i Hodowli Tom 57
Berlin 1.944-te
Schneider, Georg, teoria ewolucji, podstawowy problem współczesnej biologii, Berlin +1.951-te -, GP, anatomia topograficzna przedniej szyjki królik, Berlin. Seck, Paul, w walce z kokcydiozy, królik, 1943, nr 13/14. Seidel, Karl, chorób królików, Berlin 1935-ta Seifried, Oscar, chorób królików, Berlin +1.937-ty
Sprehn, Curt, zaraźliwy przeziębienia i klinicznych w leczeniu, hodowli zwierząt futerkowych w 1930 r., nr 6 - Choroby królików, Reutlingen +1.956-cie Standard Szwajcarii w celu oceny +1.947-ta rasy królików STAG-Wirth, weterynarii i hodowli zwierząt, Encyklopedia, Berlin / Wien, 1932. Silne, Paul, króliki praktyczne, 12 Edition (wycieraczki), Lipsku +1.949-cie Stautner, Else, od spadków i numer smoczek, królik, 1940, No.25. Stecklum, K. Hat, licencjonowania naszego olbrzyma warto? królik Leipzig 1 / 1954. - Stado Książka GVA w świetle prac technicznych, królik Leipziger 11/1956.
Tancerze, Ernst, rzuca Angora i jego właściwości mechaniczne. Urzędowym sierść zwierząt i
Palenie nauki o materiałach, tom III, Leipzig 1931-cie
- Angorakaninchenwolle. Niemiecki Fur Breeders, ur 1932, Issue 1 - Królik Angora, Hanower +1.932-ty
Tegtmeyer, Martin, pojenia królików, niemiecki małych hodowców zwierząt, 1938, nr 6, s. 8. - Na temat możliwości hodowli oceny wyników badań skuteczności w
Królik Angora, Berlin 1939-ga - Analiza genetyczna angora jakości badań i ich wykorzystaniu
Wyniki dla rozwijającej się gospodarki. Rocznik +1.940-ci królik - Nasz rodowód ras królików na kolor i charakter ich sierści. Hall 1.951-gi -, Hodowli królików, w instrukcji w sprawie rolnictwa, tom V, Berlin 1.953-cie - I Frohlich, Angoraleistungsprüfungen, zadania i cele, Hall 1.938-gi
Wendt, G., wkład do teorii żywności królik, referat 1.930-gi
- Składki na teorii żywienia królików. Urzędowym zwierząt futerkowych i dymu Towaroznawstwo, tom III, Leipzig +1.931-te
Wiesner, E., hodowli i karmienia królików matek niemowląt, Archives of Animal Nutrition, 2.Band 1952 roku.
Wilde, O., od spadków i teorii hodowli królików, 2 Edition, Reutlingen.
Will, Albert, królików Obecnie Monachium 1.931-gi
- I Schwabacher, Rexkaninchen, 1.929-ci Monachium
Wycieraczek, Max, królików Gospodarczej Angora, pierwsze wydanie, Monachium 1932-gi
- Silna, króliki praktyczne, Radebeul, 1949.
Sprawozdań naukowych VI. Światowy Kongres.
Lichwiarzy, E., O naturze Angora włosów, Dziennik Hodowli Zwierząt i Hodowli Biologia, tom 4 / 1.925-ci
Czasopisma
Królik, Verlag Dr F. Poppe, Lipsku.
Małych hodowców zwierząt, niemiecki Bauer Verlag, Berlin N 4
Ogrody i małych zwierząt, wydanie D dla małych hodowców zwierząt, niemiecki Bauer Verlag, Berlin N4.
Niemiecki małych hodowców zwierząt, wydawnictwa i Oertel SPOERER, Reutlingen. Medicamentum, arkuszy informacyjnych dla lekarzy i farmaceutów, VEB Verlag Volk i zdrowia,
Berlin. Monatshefte Medycyny Weterynaryjnej, VEB G. Fischer Verlag, Jena.

Indeks tematyczny

327 miotu rodowód rodowód 333 251 ósma Afryki trądzik 509 368
Alaskakaninchen 218 Albinizm 207 Ammenaufzucht 375 Anatomy 53 Angoraherdbuch 263 Angora 263 Angoraprüfung 267 Angora 46, 266 znaków długich włosów 460 tętnicy 86 atawizm 306 aparatów oddechowych 69 zadań hodowli 24, 30 hodowli 353 oko 88, 105 kolorów oczu 91 oczy Ocena 105 wystawców 19, 150 autonomiczny układ nerwowy 82
Tapeworm 491
Brzucha 113
Brzucha kolor 119
Umywalka 63
Nawożenie 291, 294
Belgijski kraju króliki 175
Beraupung 120
Obliczanie Erbsymbole 128, 293
Ocena 1998
Sądząc procesu 141
Karta oceny 140
systemu oceny 135, 153
139 Programu Oceny
Ocena 144 punktów
Blanknasigkeit 175
Wiener Blauer 194
Flower 115
Naczynia krwionośne 85
Produkcji drobiu 422
Rui 274
zapalenie jelit jelit 493 kanał 66 276 krycia okrywowy 117 dezynfekcja 522 niemieckiego giganta 167
Aries 178 niemieckiej 189 Major niemiecki niemiecki niemiecki srebrny pinto króliki olbrzym 174 205 454 299 złodziei dominacji ochrony
Jajniki 77
Podział ciała 54, 124 Iron Grey 131 owulacji 78 388 gatunków białka białko tabeli poziom 408 angielski 243 angielski łaciate wentylacji ram 183 441 285 genetycznej ewolucji hodowli 18 503 rodzaj dziedzicznej choroby genetyczne 296
Rozpoznawanie znaków długie włosy, 460 First Look 1999 Release Type 296
Family Collection 121 Rodzina jakości 319 kolorów karły 258 kolorów stref 129 oceny Fell 115, 143, 306 płaszcz kolor 118 kolor dziedziczenia płaszcz 128 Fcllproduktion 42 szef Spanner 44 sierść 125 stłuszczenie wątroby 501 Finów, 496 porostów 517 mięso oceny 531 mięso królików 41, 420, 423 cena mięsa 426 produkcji mięsa 41.420 Fleischvergifter 478 pcheł 522 FolHkel 78 reprodukcji 274 Pani 29 pracowników Free 449 zagranicznych hodowli kraju płodności hodowli 346 279 271 509 królika lisa czyraczność karmienia 403, 412
Karmienie nauczania 386 paszy w czasie 69
dróg żółciowych 67 macicy urodzenia 79 81 283 mózgu
Choroby mózgu 502 Żółty 246 Silver 238 genotyp Gemsfarbigkeit 296
oznaczania 374 Sex 159 zakrętów narządów płciowych STD 481 75 275 jazdy sex sex 80 dziedziczenia cyklu zapach 152 289 1993 Waga kolekcji rodzeństwo tabeli 361, 419 Herpes 517 kończyn Wiedniu 55 Grey Chinchilla 205 duży 191 paszy 392
96 510 włosy wypadanie włosów lejek szyi 100 125 116 wylinka
królik skóry Rabbit 225 1996
Choroby skóry 508 220 królik Hawana Hellbinders 123 Bright Silver 187 liczne stado Book 339 heterozygotyczności gronostaj Hay 394 255 298 502 ciepła skoku holenderski królików rozprawy organ 92 240 76 piłek Holzbock Homzyogotie 521 298 208 Higieny 442 Hototkaninchen przysadki 83, 274, 506
mocy indywidualnych wsobnych 346 33 347 Współpraca międzynarodowa
ryzyko Inbreeding IPA 349 1930 34
429 japoński 213 lat pracy hodowli szczenię 378, 412
California 213, 254, 423
rozmiar Cage 436
klatki Card 344
Kälteschwärzung 252, 301
Kalkarmut 507
skórki ziemniaków 395
Kastracja 381
Jeśli 113 kotów
Dział 52
Kupno i sprzedaż 384
Oznaczenie 328
Bran 399
Małe Chinchilla 229
Small Silver 237
Chin węzła 101
56 kości
pasze zbożowe 396
komórki ciała 292
Licencjonowanie 334,337
Węglowodany 387
Kokcydiozy 483
Stan 99
Konstytucji z 1999 r.
Head 100
Sprzęganie czynników genetycznych 280
Claws 114,135
Trim pazury 159
Choroby 465
Krytyka 149
Zad 111
Wnętrostwo 76
futra kuśnierz 44
Krótkie włosy 259
Land króliki 175
czynnik Long-hair 118207308460
Wszy 522
67 wątroby
motylica wątrobowa 498
Leberkokzidiose 495
Skóra 45
klub Leipzig 20
Kredyt 154
Leporidae 16
Leuzismus 206
Hodowla linii 315
Lohkaninchen 235
Lynx 233 królików
71 87 chłonnych płuc
Madagaskar Color 185, 245 brzuch 66 żołądek choroby 492 żołądka robaki 488 Marburger Fehkaninchen 230 kuna króliki 249 417 Polak stodoły Pole 458 Meissner Widder Mendelism 186 303 roztocza 519 zakładów mleczarskich 367 mleczności 359 mleka spożywczego 399 mleka indeks 365 smoczek mleczne 366 śledziony 67,87,479 minerałów 389 modyfikacji 301 mięśni 64 mutacji 301 mleka 365 myksomatozą 469
15 gryzoni gryząc zęby 58 zapotrzebowanie na składniki odżywcze składników grup 404 387 układ nerwowy 81 uli 74 nerek 510 gniazd lęgowych kontroli 357 353 308 włosów normalnych
Uszu 92
oceny Ohrräude uszu 107 520 491 owulacji organizacji osmozy 20 78
Parakeratozą Pastereloza 513 479 231 231 iskierka granulki 402.423 Perlfehkaninchen opieką doe fenotyp 355 296 241 pozycji Plattenscheckung predykatu ocena 139 ocena 137
Cena mięsa 426 książki sędziów nagród 156 142 402,423 137,152 żywności Press punktacji Punktscheckung 241
Rammlera podnoszenia 383 postawę dolarów 53 mange 519 wyścig koncepcji 48 wyścigu harmonogram 164 wyścig piękno 47 wyścigu korzyści 49 zmniejszenie podziału 287 Reichsbund 1924 22 opony 418 mejozy, 287 homozygotycznych 297 Rexkaninchen 259 recessivity 299 Rheinische Pinto 216 Rodentiose 480 Red-Eyes 91 Red Nowa Zelandia 210 rzepa 395 linii grzbietu 111 Hull 55
Hull 108 251 oceny królik Rosjan
Saksonia Gold Rabbit 232 Salmonelloza 478 kolekcji 152, 156 402 tlen paszy cyklu płciowego 80 szkielet 57 Sunstroke 503 ZSRR 424 Spalterbigkeit 246, 249, 297 specjalnych 136 Special sędzia Zuchtgemeinschaft 31
Spirochetosis 481 Jumping futro 117 dziedziczenia symboli 133
Cieniowanie 120 158 żółwi im pokazać gotowy Color 185, 245 gotowych do uboju 418.421 474 zimne kończyny ramię Schwarzlohkaninchen 61 235
151 szczepów wielkości dom 436
Kabina karta 340 ras rodowód rodowód 331 339 165 Stämmbuch
Taetozeichen Taetovorschriften 328 176 221 Turyngii ocena królików tabeli 157 przenoszenia ciąży królik 280 160 162 481 paka tularemii
Środowisko 310 niepłodności 275, 506 W wełny gęstość 116
Autonomiczny układ nerwowy przewodu pokarmowego kanał 65 82 285 dziedziczenia spadków i zapobiegania chorobom hodowlanych 312 529 kupna-sprzedaży 384 paka 162 389 117 Vollgrifflgkeit witamin znaczenie gospodarcze 39
Wzrost 360, 363
Podgardle 103
Weißgrannenkaninchen 223 biały kępki 119 White Giant 173 White Wiedeń 206 biały Hotot 208 biały Nowozelandczycy 212 Wüdfarbigkeit 16, 121, 129 królików, 15, 121, 427 zimą karmienie 413.415 zima hodowli 355 wzrostu gospodarczego ras 23 wełny gęstość 116 rana działa 513 roll kalendarza 282 ściółki i rufie casting 368 numer odlewanie w 373 robaki 488
Zęby 59 kleszcze 521
Rysunek Color 209, 241 273 hodowla hodowli początku Züchtkarte 278 342 142 Sędzia Judge książka 28 136 buraka cukrowego hodowli nadzorującej 26 395 314 wybór

78A.JPG78B.JPG78C.JPG78D.JPG78E.JPG78F.JPG78G.JPG78H.JPG78I.JPG78J.JPG78K.JPG78L.JPG78M.JPG78N.JPG78O.JPG78P.JPG78Q.JPG78R.JPG

Możesz dodać mnie do swojej listy ulubionych sprzedawców. Możesz to zrobić klikając na ikonkę umieszczoną poniżej. Nie zapomnij włączyć opcji subskrypcji, a na bieżąco będziesz informowany o wystawianych przeze mnie nowych przedmiotach.
add_me.gif

ZOBACZ INNE WYSTAWIANE PRZEZE MNIE PRZEDMIOTY WEDŁUG CZASU ZAKOŃCZENIA

ZOBACZ INNE WYSTAWIANE PRZEZE MNIE PRZEDMIOTY WEDŁUG ILOŚCI OFERT


NIE ODWOŁUJĘ OFERT, PROSZĘ POWAŻNIE PODCHODZIĆ DO LICYTACJI
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.