Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

PRALKA AMICA AWCT10L NAJTAŃSZA 1000obr/min 6kg

8753335447d4db66.jpg

ss_logo.png

zagiel_allegro_jak_kupic.gifoblicz_rate_zagiel.gif

Pralka

AMICA

AWCT10L
 

 

 

To nie tylko wygoda, ale także oszczędność 

To dobry zakup za dobrą cenę. 

 

DUŻE DRZWICZKI

 

 

CZYTELNY I PRZEJRZYSTY PANEL

 

 

 

DANE TECHNICZNE:

Wysokość: 850 mm
Szerokość: 596 mm
Głębokość: 505 mm
Kolor: Biały
Sterowanie: Sygnalizacja diodowa
Klasa energetyczna: A plus
Ładowność: 6 kg
Zużycie energii: 1.02 kWh
Zużycie wody: 49.5 l
Prędkość wirowania: 1000 obr/min
Ilość programów prania: 20 programów
Głębokość pralki: Classic 6 kg
Klasa skuteczności prania: A

 

awct10l.jpg Fotki Zdjęcia Obrazki

 

FUNKCJE I CECHY:

2 lata gwarancji na cały wyrób

7 lat gwarancji na perforację obudowy

10 lat gwarancji na perforację bębna

 

Super Krótkie

alt

 

Wyjątkowy program do odświeżania niewielkiej ilości lekko zabrudzonych tkanin, który trwa tylko 19 minut. Warto pamiętać, że korzystając z tego programu oszczędzamy nie tylko czas, ale także wodę i energię elektryczną.

 

 

Program Bawełna 

Najbardziej popularny program do prania tkanin białych i kolorowych. Dzięki niemu można wyprać np. bieliznę pościelową, ręczniki oraz inne tkaniny bawełniane

 

Program Wełna 

Specjalne wymagania swetrów nie będą już więcej problemem. Delikatne ruchy bębna i automatycznie zredukowana prędkość wirowania zapobiegają niszczeniu wełnianej odzieży.

 

Pranie Syntetyków

Duża ilość lekko zabrudzonej odzieży z tkanin syntetycznych to już nie problem. Stworzyliśmy specjalny program do syntetyków, w którym maksymalna temperatura wynosi 60°C.

 

Pranie Delikatne

Pranie ręczne nie jest już niezbędne. W programie opracowanym dla tkanin delikatnych temperatura nie przekracza 30°C, a po zakończeniu cyklu pralka nie odpompowuje wody. Delikatne rzeczy pozostają w wodzie bez narażenia na zagniecenia.

 

Płukanie extra

alt

 

Przy użyciu tej funkcji tkaniny płukane są w większej o 30% ilości wody. Ma to szczególne znaczenie, gdy pranie odbywa się w wodzie o wysokiej twardości. Pozostawiamy jedynie zapach czystego prania, eliminując wszystkie pozostałe.

 

 

Auto Sensor 

alt

 

AutoSensor automatycznie dobiera właściwą ilość potrzebnej wody i energii. Właśnie dlatego pralki zużywają dokładnie tyle wody i energii, ile potrzeba do efektywnego procesu prania.

 

 

3D Super Wash System 

alt

 

Zastosowanie w pralkach Amica pochyłego bębna nie tylko ułatwia wkładanie i wyjmowanie prania, ale przede wszystkim umożliwia dodatkowy kierunek przemieszczania odzieży w bębnie, co znacząco poprawia efekty prania.

 

 

Classic 6 kg

 

Pranie Codzienne 

Pełny cykl prania skróciliśmy do 50 minut, dzięki czemu można prać nawet codziennie, oszczędzając czas i energię. To idealny program dla codziennych, niewielkich porcji odzieży takich jak koszula, bluzki czy stroje sportowe.

 

Pranie Intensywne 

alt

 

Dzięki wydłużeniu zasadniczej fazy prania, zwiększyliśmy skuteczność całego procesu. Teraz pralki Amica mogą usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Wyjątkową przydatność intensywnego prania doceni każdy, kto choć raz musiał uporać się z plamami na dziecięcych ubrankach.

 

 

Program Efekt Plus 

alt

 

Dzięki połączeniu prania wstępnego (40°C) i prania zasadniczego (90°C) uzyskujemy bardzo dobre efekty prania bez wcześniejszego namaczania odzieży. Program ten przeznaczony jest dla mocno zabrudzonych tkanin bawełnianych.

 

 

Szerokie okno 33 cm 

Łatwo włożysz i wyjmiesz pranie, niezależnie od jego rozmiarów. Komfortowy dostęp do bębna zapewnia szerokie na 33 cm okno, umieszczone wyżej niż w standardowych pralkach i otwierane pod kątem 180 stopni. Firanki, pościel, koce - teraz bez problemu poradzisz sobie z dużym praniem.

 

Kąt otwacia drzwi 180˚

Sygnalizacja diodowa

 

Wyłączenie wirowania 

Szybkość odwirowania prania zależy od preferencji użytkownika: można zmniejszyć prędkość wirowania do 400 obr./min niezależnie od tego, co proponuje program. Można także wyłączyć proces wirowania.

 

Pauza

Full Controll Assist

 

Pojemnik na detergenty z systemem antybakteryjnym 

Specjalny środek antybakteryjny zastosowany w szufladzie na środki piorące zapobiega rozwojowi bakterii i pleśni. Ogranicza tym samym powstawanie nieprzyjemnych zapachów, co sprawia, że pralka jest czystsza i bardziej higieniczna.

 

Pranie deszczowe 

alt

 

Pralki Amica zostały wyposażone w specjalny zespół zbieraków, które zapewniają intensywne pranie deszczowe. Dzięki nim woda i środki piorące są równomierne rozprowadzane wewnątrz bębna. System ten gwarantuje nie tylko doskonałe efekty prania, ale również płukania.

 

 

Ochrona przed wypływem piany

Kontrola przeciwwypływowa

 

Program Antybakteria

Specjalny program antybakteryjny, którego celem jest zdezynfekowanie pranych tkanin. Dzięki procesowi prania w temperaturze 90°C, większość bakterii zostaje całkowicie usunięta.

 

WAŻNE!!!

Każda paczka wysyłana przez nas kurierem jest ubezpieczona. Prosimy zatem sprawdzić jej zawartość przy kurierze. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia towaru kurier ma obowiązek spisania protokołu szkody. Tylko na podstawie tego protokołu możemy zareklamować towar uszkodzony podczas transportu. Podpisując odbiór przesyłki potwierdzacie Państwo odbiór towaru w pełni sprawnego pod względem uszkodzeń mechanicznych (w transporcie).

 

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU!

 

TAK SPRZEDAWAŁY SIĘ PRALKI NA NASZYCH POPSZEDNICH AUKCJACH:

 

Lista ofert kupna
Użytkownik Kwota Sztuk DataKrzysiek_118 (23) star5.gifstar5.gifstar5.gifstar5.gif 825,00 zł 1 śro 18 lis 2009 21:57:35 CET zbigniewSPL (6) star5.gif 825,00 zł 1 pią 20 lis 2009 10:44:22 CET sokolowski (59) star25.gifstar25.gif 825,00 zł 1 sob 21 lis 2009 11:08:31 CET

 

KONTAKT

F.H. Hurtex 2

ul. Krakowska 2e

32-050 Skawina

 

SPRZEDAŻ INTERNETOWA I HURTOWA

e-mail: hurtex@poczta.onet.pl

tel. 012 256-00-39

fax. 012 256-00-38

kom. 601-904-600

gadu-gadu: Gadu-Gadu

 

SPRZEDAŻ RATALNA

e-mail: mkurylek.hurtex2@interia.eu

 

REKLAMACJE

e-mail: mknapik.hurtex2@vp.pl

 

SKLEP

tel. 012 276-55-70

O SPRZEDAJĄCYM

STRONA "O MNIE"

MOJE KOMENTARZE

MOJE INNE AUKCJE

DODAJ DO ULUBIONYCH

KONTO BANKOWE

ING BANK ŚLĄSKI

72 1050 1722 1000 0023 4196 6162

REGULAMIN AUKCJI

1. Oferowane przez nas produkty są nowe, objęte gwarancją i serwisem producenta lub dystrybutora w Polsce.

2. Do towaru zawsze dołączony jest paragon lub na życzenie faktura VAT.

3. Formą zapłaty za wylicytowany towar jest płatność przy odbiorze lub przelew bankowy.

4. Do wylicytowanej kwoty za towar należy doliczyć koszty transportu podane na aukcji, w przelewie należy podać swój nick z Allegro.

5. Wylicytowany towar wysyłamy w następnym dniu roboczym po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie, natomiast na terenie Krakowa i gminy Skawina towar będzie dostarczany bezpłatnie, jeżeli jego ciężar przekracza 10kg.

6. Możliwy jest również odbiór osobisty z magazynów hurtowni w Skawinie.

7. W trakcie odbioru przesyłki należy sprawdzić czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub gdy taśma jest zerwana prosimy:

- W przypadku wysyłki pocztą polską o żądanie komisyjnego otwarcia na poczcie (listonosz nie jest do tego uprawniony) i sporządzenie protokołu szkody oraz o jak najszybszy kontakt z nami w celu wyjaśnienia sprawy.

- W przypadku wysyłki kurierem sprawdzenie zawartości przesyłki przy kurierze i sporządzenie protokołu szkody oraz o jak najszybszy kontakt z nami w celu wyjaśnienia sprawy.

Sporządzenie protokołu przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych reklamacji (gwarancja produktów nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i nie ma możliwości reklamowania uszkodzonego towaru bez wspomnianego protokołu).

8. W przypadku towarów fabrycznie wadliwych, gwarantujemy ich wymianę na towar wolny od wad, pod warunkiem zgłoszenia uszkodzenia w terminie 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia sprzętu z winy użytkownika, wszelkie koszty pokrywa Klient.

9. Jeśli chcecie Państwo aby towar był wysłany pod inny adres niż podany przez serwis Allegro należy nas o tym powiadomić e-mailem natychmiast po wylicytowaniu przedmiotu.

10. Jeśli chcecie Państwo otrzymać fakturę Vat za zakupiony towar należy nas o tym powiadomić e-mailem natychmiast po wylicytowaniu przedmiotu.


 
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.