Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Prezent - szybkowar elektryczny prosense OKAZJA

Witam.Zapraszam do zakupu szybkowaru elektrycznego renomowanej firmy prosense.

 

Szybkowar elektryczny marki Prosense to urządzenie umożliwiające szybkie przyrządzanie smacznych i zdrowych posiłków dla całej rodziny.

W szybkowarze można gotować ryby, różne rodzaje mięs, świeże warzywa, ryż i rośliny strączkowe. Specjalny system uszczelniający pozwala osiągnąć wysoką temperaturę wewnątrz szybkowaru. W stosunku do tradycyjnych metod skraca to czasu gotowania nawet o 70%. Potrawy zachowują naturalny smak, aromat i wartościowe składniki odżywcze.

Szybkowar umożliwia wybór jednego z pięciu programów, które automatycznie dobierają odpowiednią temperaturę, czas i ciśnienie gotowania.

Czytelny, ciekłokrystaliczny wyświetlacz wskazuje  dokładny czas pracy, umożliwia wybór programów automatycznych oraz ułatwia kontrolę procesu gotowania.

Szybkowar pozwala zaoszczędzić cenny czas i energię elektryczną.

 

WARTOŚĆ RYNKOWA TO 3700ZŁ u mnie na aukcji bez ceny minimalnej,za ile wylicytujesz za tyle kupujesz!! naprawdę okazja. sprzęt nowiutki, nieużywany,poprostu nie jest nam potrzebny,otrzymaliśmy go w prezencie ślubnym w marcu tego roku. GWARANCJA 24 MIESIĄCE.

ZAPRASZAM.

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.