Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Przyczepy platformy do bel od 6 do 8 metrów, EURO

Witam. Wykonam przyczepe taką jak na zdjęciu na zamówienie ponieważ mam do tego oryginalne podzespoły od przyczep rolniczych. Zdjęcia przedstawiają przyczepy które ostatnio robiłem ale już są sprzedane, dla zainteresowanych wykonam taką o dowolnej długości i szerokości. Moge zrobić także dowolne burty na zamówienie takie jak na zdjęciach lub wyższe. Rama jest hytnicza wzmocniona kratowicą, wszystko dokładnie przedstawiają zdjęcia. Osie są z hamulcami, koła są do wyboru, mam małe balonowe bezdętkowe, balonowe dętkowe, duże 900r20
 i tu jest możliwość założenia kół bliżniaczych. Jeśli chodzi o podłoge to deski lub sklejka wodoodporna antypoślizgowa, może być i blacha zależy kto czego potrzebuje. Jeśli chodzi o ceny to od 5tys w góre(zależy od długości przyczepy) Ta 8,5metra by kosztowała ok 6 tys, zdjęcia są bez podłogi ale oczywiście cena obejmuje także podłoge. Gorąco polecam!

Mam także inne przyczepy wywrotki i sztywne, prosze dzwonić i się dowiadywać co jest aktualnie. Chętnie w rozliczeniu przyjme przyczepe do remontu, wykonuje wszystko od podstaw.

Oferuje transport na terenie całej Polski. Biore tylko na paliwo

tel 025 72 26 221
kom 0 605 673 172

Zainteresowanym moge wykonać remont przyczep.

Mieszkam 50 km od Warszawy w strone siedlec, 15km od mińska mazowieckiego. Woj. Mazowieckie
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.