Dane kontaktowe - otwórz formularz odblokowania.

Kategorie:

 • Fraza:
 • Możesz sprecyzować datę Wybierz datę
 • Szukaj

   w Wszystkie kategorie (Dowolna data)

Dane dotyczące aukcji

 • Tytuł: Ptaki Najlepiej Spiewające"kanarki malinois (numer 359113141)
 • Cena: 150,00 zł
 • Data wystawienia: 2008-05-05
 • Dane kontaktowe:
  Numer komórkowy (1)
Ptaki Najlepiej Spiewające"kanarki malinois

Treść aukcji:


Ptaki  Najlepiej Spiewające  "  Kanarki  mlinois "
 

 Zapraszam  do  Aukcji
  Kanarek Flandryjski - wodnotokowy

Spiew tych Ptaków jest ich główną zaletą,a zaśpiewana zwrotka może składać się 17-tur.Kanarki wodnotokowe zaliczamy do ras kanarków - śpiewających. Nie jest to regułą ,ale nie jest to i czymś nie możliwym,aby kanarek w śpiewie dochodził do tak licznych zmian.Spiew kanarka jest miły dla ucha,nie męczący,nie słychać tam fałszu,ani źle wykonywanych treli.Najczęściej w niektórych turach,słyszymy trele słowika,gulgoty wodne.Kanarki wodnotokowe powinny posiadać,w swoim śpiewie najwięcej turkotów wodnych;

-mocne basy
-klokowany turkot wodny
-kulkowany turkot wodny
-turkoty basowe
-turkoty stalowe
-flety
-szokiel
-bas fletowy
-tjonker
-dzwonki
-przemienny turkot wodny
-mocne basy


Miedzy innymi jest to skala przypominająca oceny w skali punktowej kanarków flandryjskich -wodnotokowych. Warunki chowu : kanarki wodnotokowe,trzyma się w warunkach przypominające warunki podobne do wszystkich kanarków śpiewających
-harceński
-timbrador
-śpiewak amerykański

Dieta w warzywa,owoce i inne zielonki jest praktycznie nie odbiegająca od innych ras kanarków,wobec tego żywienie jest proste i nie stwarzające żadnego problemu.

Wygląd kanarka-wodnotokowego : kanarek wodnotokowe jest o wiele większy od kanarka harceńskiego,jego budowa jest masywniejsza, silniejsza, głowa bardziej przylega do całej części ciała,przez co wygląda potężniej.
Ubarwienie tego kanarka jest obecnie w dwóch kolorach.Najczęściej spotykamy kanarki,o barwie żółtej,ale ostatnio pojawiły się również w barwach białych,które pokazane są na poniższych zdjęciach.U kanarków mogą występować plamy,w barwie zielonej,co jest powszechne u kanarków śpiewających,w tym również u kanarka wodnotokowego.
Kanarki są hodowane od ponad 150-lat w krajach które cieszą się sława jako kanarki śpiewające.Między innymi Belgi,Holandii,Francji,Włoszech,i coraz częściej w Polsce.


Do liytacji jest wystawiona jedna para kanarków malinois-Belgijskich - żółtych.

Jesli chcą Państwo posiadać więcej informacji na temat tego kanarka,i ogólnie ptaków śpiewających,to można zajrzeć sobie na moją stronę poświęconą Ptakom śpiewając ,w tym również i kanarkach.Tam równie można zobaczyć więcej zdjęć.

www.mojekoty-mojeptaki.org.
Inne informacje możecie państwo uzyskać pod numerem telefonu- 503 164 195.

Ptaki są sprzedawane w parach.Jest możliwość zakupienia np. samca po uprzednim skontaktowaniu się ze mną telefonicznie.

Przepraszam bardzo,ale nie odpowiadam na E-maile,i sms-sy ponieważ dostaje ich bardzo dużo,i są to głównie zapytania związane z hodowlą różnych ptaków. Mogę oczywiście odpowiedzieć na Państwa pytania tylko i wyłącznie droga telefoniczną,lub osobiście.Kontakt : ### ### ###Zapraszam  Serdecznie do licytacji.Powyższy cytat pochodzi ze strony: http://allegro.pl/item359113141.html