Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Ptaki Najlepiej Spiewające"kanarki malinois

blank.gifblank.gif
Ptaki  Najlepiej Spiewające  "  Kanarki  mlinois "
 

 Zapraszam  do  Aukcji

nowy2pd2.jpg


  Kanarek Flandryjski - wodnotokowy

Spiew tych Ptaków jest ich główną zaletą,a zaśpiewana zwrotka może składać się 17-tur.Kanarki wodnotokowe zaliczamy do ras kanarków - śpiewających. Nie jest to regułą ,ale nie jest to i czymś nie możliwym,aby kanarek w śpiewie dochodził do tak licznych zmian.Spiew kanarka jest miły dla ucha,nie męczący,nie słychać tam fałszu,ani źle wykonywanych treli.Najczęściej w niektórych turach,słyszymy trele słowika,gulgoty wodne.Kanarki wodnotokowe powinny posiadać,w swoim śpiewie najwięcej turkotów wodnych;

-mocne basy
-klokowany turkot wodny
-kulkowany turkot wodny
-turkoty basowe
-turkoty stalowe
-flety
-szokiel
-bas fletowy
-tjonker
-dzwonki
-przemienny turkot wodny
-mocne basy

Miedzy innymi jest to skala przypominająca oceny w skali punktowej kanarków flandryjskich -wodnotokowych. 81iq5.jpgWarunki chowu : kanarki wodnotokowe,trzyma się w warunkach przypominające warunki podobne do wszystkich kanarków śpiewających
-harceński
-timbrador
-śpiewak amerykański
Dieta w warzywa,owoce i inne zielonki jest praktycznie nie odbiegająca od innych ras kanarków,wobec tego żywienie jest proste i nie stwarzające żadnego problemu.

Wygląd kanarka-wodnotokowego : kanarek wodnotokowe jest o wiele większy od kanarka harceńskiego,jego budowa jest masywniejsza, silniejsza, głowa bardziej przylega do całej części ciała,przez co wygląda potężniej.
Ubarwienie tego kanarka jest obecnie w dwóch kolorach.Najczęściej spotykamy kanarki,o barwie żółtej,ale ostatnio pojawiły się również w barwach białych,które pokazane są na poniższych zdjęciach.U kanarków mogą występować plamy,w barwie zielonej,co jest powszechne u kanarków śpiewających,w tym również u kanarka wodnotokowego.

101uc2.jpg


Kanarki są hodowane od ponad 150-lat w krajach które cieszą się sława jako kanarki śpiewające.Między innymi Belgi,Holandii,Francji,Włoszech,i coraz częściej w Polsce.

Do liytacji jest wystawiona jedna para kanarków malinois-Belgijskich - żółtych.

Jesli chcą Państwo posiadać więcej informacji na temat tego kanarka,i ogólnie ptaków śpiewających,to można zajrzeć sobie na moją stronę poświęconą Ptakom śpiewając ,w tym również i kanarkach.Tam równie można zobaczyć więcej zdjęć.

131cq4.jpgwww.mojekoty-mojeptaki.org.
Inne informacje możecie państwo uzyskać pod numerem telefonu- 503 164 195.

Ptaki są sprzedawane w parach.Jest możliwość zakupienia np. samca po uprzednim skontaktowaniu się ze mną telefonicznie.

nowy1hb3.jpgPrzepraszam bardzo,ale nie odpowiadam na E-maile,i sms-sy ponieważ dostaje ich bardzo dużo,i są to głównie zapytania związane z hodowlą różnych ptaków. Mogę oczywiście odpowiedzieć na Państwa pytania tylko i wyłącznie droga telefoniczną,lub osobiście.Kontakt : 503 164 195Zapraszam  Serdecznie do licytacji.

nowy4gs5.jpg
nowy5qm9.jpg
nowy6ch6.jpg
nowy7ba1.jpg
nowy9ot9.jpg
nowy10ch8.jpg
nowy11sc6.jpg

nowy12jq0.jpg

blank.gif
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.