Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Q10 AKTIV Supl.diety LoLaFe PLUS, zyskaj energię!

logo.jpg
odmładza, młodość, zdrowie, odżywia komórki, zdrowy tryb życia, więcej energii, witaminy, medycyna niekonwencjonalna, suplement diety, suplementy diety, lolafe, lolafeplus, eliksir młodości, bądź młody, pełnia życia, bądź zawsze zdrowy

Q10 AKTIV Suplement diety LoLaFe PLUS (bądź pełen energii dostarcz niezbędne składniki dla swoich komórek)
Produkt niemieckiej firmy specjalizującej się od lat w suplementach diety.
Firma z tradycją mająca swoje labolatoria.
Zawartość opakowania to 30 Ampułek po 25 ml każda


Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem bez licytacji napisz maila.
Wystawimy dla Ciebie aukcję KUP TERAZ

„Chcesz podarować komuś życie - podaruj mu koenzym Q10”

wiki.jpg Koenzym Q10, olej z wiesiołka z mleczkiem pszczelim, witaminy i minerały
są odpowiedzialne za wzrost energii w komórkach, podnosi ich wydajność,
wzmacnia serce, uaktywnia przemianę materii w komórkach, służy odtruciu
przy oznakach starzenia i jest ważny dla młodzieńczej elastyczności tkanek.

Koenzym Q10


Funkcjonowanie organizmu wymaga olbrzymich ilości energii. Przy niedoborze energii mechanizmy obronne i naprawcze organizmu działają niesprawnie. Łatwo jest wówczas o uszkodzenie narządów i tkanek, które przy niedoborze energii nie mogą ulegać naprawie. Pamiętasz, jak ciężko pracuje Twoje serce? Ono potrzebuje ogromnych ilości energii i najłatwiej traci tę energię, ponieważ im bardziej intensywnie pracuje dany narząd, tym więcej zużywa ubichinonu. Rozumiesz zatem doskonale, że taki narząd potrzebuje go więcej.
Czynnikiem zawiadującym obrotem energii jest koenzym Q10. 95% energii komórki – to właśnie Q10. Starzenie, stresy i choroby mogą przeszkadzać organizmowi w wykorzystaniu Q10, który jest pozyskiwany z pożywienia.
Zdolność organizmu do wytwarzania i rozprowadzanie tej substancji zmniejsza się z wiekiem, chorobami, złym odżywianiem i wszelkiego typu stresami.

Lecznicze właściwości koenzymu Q10 dla nszego oraganizmu

zapewnia znaczny przyrost energii wspomaga pracę serca i układu krążenia reguluje ciśnienie tętnicze regeneruje mięsień sercowy i zabliźnia pooperacyjne i pozawałowe rany serca ma działanie antydusznicowe zapobiega miażdżycy i zwapnianiu żył m.in. poprzez zmniejszanie stężenia cholesterolu i trójglicerydów w surowicy krwi normalizuje poziom cukru we krwi zdecydowanie podnosi odporność organizmu na choroby, (następuje zwiększenie aktywności tzw. fagocytów i zwiększenie zawartości immunoglobulin) przeciwdziała skutkom ubocznym leków poprawia wydolność fizyczną organizmu zahamowuje spadek sprawności umysłowej i fizycznej organizmu opóźnia procesy starzenia organizmu opóźnia postępy choroby Parkinsona przedłuża okres życia (praktycznie jedyny znany środek) ma bardzo korzystny wpływ na stan tkanki okołozębnej (paradontozy!) - zatrzymuje krwawienie dziąseł, przywraca im zdrowy, różowy wygląd, a w niektórych przypadkach powoduje nawet ponowne umocnienie się zębów w zębodołach przeciwdziała otyłości (zwłaszcza w połączeniu z L – karnityną, z którą znakomicie współdziała) pomocny w zapobieganiu dusznicy bolesnej, arytmii, niewydolności mięśnia sercowego, chorobie wieńcowej, nadciśnieniu,
ma silne działanie antyutleniające
jest wspaniałym zabezpieczeniem organizmu na starość działa antynowotworowo zwalczając wolne rodniki (jest jednym z najaktywniejszych wewnątrzustrojowych antyoksydantów) koenzym Q10 w połączeniu z witaminą E, będącą jego nośnikiem, zapobiega również zaćmie. Koenzym Q10 regeneruje i doenergetyzowuje wszystkie narządy wewnętrzne (poprzez regenerację mitochondriów komórkowych). Lokuje się przede wszystkim w narządach najbardziej go potrzebujących. Z tego względu nazywany jest „inteligentną witaminą”. Stosując Q10 przy dusznicy bolesnej (przyczyna – miażdżyca naczyń wieńcowych) można zmniejszyć o połowę częstość występowania napadów. Maleje również zapotrzebowanie na leki konwencjonalne, a granica wydolności przy obciążeniach podnosi się.
Potrzeba jednak na to czasu – wyraźne efekty lecznicze pojawiają się zwykle najwcześniej po ok. miesiącu stosowania.

Przyswajalność Q10 z pożywienia


Powinniśmy wiedzieć, że zdolność syntezy i przemiany przez organizm koenzymu ze spożywanych pokarmów maleje wraz z wiekiem i prowadzi do zmniejszenia stężenia ubichinonu w tkankach i organach. Serce 39-43-letniego mężczyzny zawiera przeciętnie ok. 30% mniej Q10 niż 19-21-letniego. Mężczyźni 77-81-letni wykazują utratę nawet 48% koenzymu. Szczególnie dotkniętymi brakami organami są płuca, śledziona, trzustka i nadnercza.


Koenzym Q10 powinno sie zawsze przyjmować podczas lub bezposrednio po posiłku, ponieważ Q10 rozpuszcza sie w tłuszczach. Wtedy będzie on lepiej wchłonięty przez nasz organizm. Wystarczy swój dotychczasowy sok do posilku zastapić Q10 Aktiv.

Q10 Aktiv jest wpłynie, dlatego organizm to bardzo dobrze i w pełni przyswaja.

Q10 w tabletkach czy w płynie

Powinniśmy zwracać szczególną uwagę na biodostępność koenzymu, czyli na to, jak ta substancja jest wchłaniana przez organizm. Ta właśnie cecha różnicuje poszczególne preparaty dostępne na rynku. I nic nam nie mówi informacja typu „jedna kapsułka zawiera 30 mg koenzymu Q10”, ponieważ jeden preparat wchłonie się szybko do organizmu, a drugi jedynie przesunie się przez układ pokarmowy. Skutek kuracji będzie więc mierny, a pacjent straci pieniądze, czas i wiarę w skuteczność działania preparatu. Dlatego warto niekiedy zapłacić nieco więcej, ale otrzymać produkt w pełni efektywny. Dobrze byłoby wyjaśnić tu kilka mechanizmów.

Wielu z pewnością może zadać podstawowe pytanie: Dlaczego firmy farmaceutyczne nie dostarczają do aptek takich właśnie suplementów?

Mogłyby dostarczać, ale preparat byłby zbyt drogi (zbyt obszerna sieć pośredników, koszty reklamy itd.).Poza tym firmom farmaceutycznym jest nie na rękę zapobieganie chorobom tylko leczenie ich skutków. Przyjmujemy tabletki, które mają nas wyleczyć z jednej choroby a tak naprawdę wywołuja inną i własnie to jest celem i napędem dla firm farmaceutycznych.

Oprócz tego Q10 nie jest typowym lekiem, a naturalnym składnikiem pożywienia, którego nie da się z tego względu opatentować. Nie opłaca się więc podejmować wyjątkowo kosztownych działań promocyjnych.

Czynnikami redukującymi zawartość Q10 w organizmie są: alkohol, papierosy, kawa, herbata, cukier (słodycze), starzenie się organizmu.

„Chcesz podarować komuś życie, to podaruj mu koenzym Q10” - Carl Linus Pauling.Szybkość działania Q10


Szybkość działania koenzymu Q10 zależy przede wszystkim od poziomu koenzymu Q10 w naszym organiźmie. Jednorazowo podany Q10 nawet w dużej dawce jest w zasadzie nieaktywny – nie powoduje zauważalnych zmian funkcji układu krążenia, wątroby, mózgu, płuc, serca, nerek. Dopiero wielokrotne podawanie daje zauważalne efekty. Nie dziw się więc, że działanie preparatu widać dopiero po kilku tygodniach a nawet miesiącach jego stosowania, choć przy dużych niedoborach już po kilku dniach daje się odczuć wyraźną poprawę samopoczucia.

Substytut diety Q10 nie wywiera wpływu na poziom organicznego Q10 we krwi. Oznacza to, że organizm przyjmuje dodatkowo podawane Q10 nie zmniejszając przy tym jego własnej produkcji.


Wysyłka:
przy przelewie na konto:
1 opakowanie 12zł
2 -3 opakowania17zl

pobranie:
1 opakowanie 17 zl
2-3 opakowania 21zl 
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.