Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

---- Rękawica biała nova i sunbeam Raypath

christmas1_corner_leftt.gif   christmas1_corner_rightt.gif 
RAYPATHWyczyścisz wszystko tylko przy użyciu wody.
Zestaw rękawica biała "nova" i sunbeam.RAYPATH - RĘKAWICA BIAŁA "NOVA" 

ZASTOSOWANIE: Przecierając ruchem okrężnym zabrudzoną powierzchnię rozbijamy brud, zmieniając go w emulsję, którą następnie usuwamy sunbeam’em. Stosuje się przy następujących powierzchniach: kuchenka, lodówka, okap, zlewozmywak, wanna, baterie, kafelki, lustra, sprzęt i przedmioty plastikowe, stolarka i ściany – jeśli pomalowane są farbą wodoodporną, plamy na tapicerce, wykładzinach i dywanach, sierść zwierząt, karoseria samochodu, jachty. Najbardziej jednak dedykowana jest do czyszczenia samochodów. Jej struktura jest bardziej gęsta i "grubsza" niż standardowej białej rękawicy.

PRZYGOTOWANIE: Zmoczyć w letniej lub zimnej wodzie i lekko wykręcić.

PIELĘGNACJA: Prać ręcznie przy użyciu szarego mydełka lub w pralce w temperaturze do 60 stopni Celsjusza bez środków zmiękczających. Po wypraniu rozwiesić do wyschnięcia.

RAYPATH - SUNBEAM 40x40 

ZASTOSOWANIE: Zbiera emulsję powstałą z pracy czyścika białego i pielęgnacyjnego nadając powierzchni połysk. Sunbeam jest czyścikiem wyprodukowanym z syntetycznych mikrowłókien, z których większość ma grubość sześciu tysięcznych milimetra. Struktura ta daje czyścikowi olbrzymią gęstość, dzięki czemu może być zastosowany do różnych powierzchni bez obawy przed zarysowaniem. Posiada o wiele większą zdolność absorbowania brudów, pyłków i wilgoci niż najlepszej jakości ircha, dzięki czemu czyszczoną powierzchnię pozostawia błyszczącą bez smug i zarysowań. Delikatna, włóknista budowa czyścika pozwala stosować go do przedmiotów tak wrażliwych na zwykłe środki czystości, jak szkło optyczne, sprzęt komputerowy i elektroniczny.

PRZYGOTOWANIE: Lekko zwilżyć mocno wyciskając.

PIELĘGNACJA: Prać ręcznie przy użyciu szarego mydełka lub w pralce w temperaturze do 30 stopni Celsjusza bez środków zmiękczających. Po wypraniu rozwiesić do wyschnięcia. Podczas pracy często wykręcać.


Wszystkie sprzedawane czyściki są oryginalne i fabrycznie nowe.


Posiadamy cały asortyment RAYPATH na pozostałych naszych aukcjach.

Służymy wskazówkami i pomocą.


Prosimy o zapoznanie się ze stroną

"o mnie"


Do zakupionych rzeczy dołączamy paragon - na życzenie rachunek uproszczony.795 615 120

czysciki@gmail.com

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.