Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

REVITALASH - odżywka SERUM do rzęs + GRATISY !!!

Witam serdecznie!

Przedmiotem tej aukcji jest : REVITALASH odżywka do rzęs

Revitalash EyeLash Conditioner to odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi. Sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze.

Revitalash pozwala odbudować uszkodzone rzęsy i brwi oraz osiągnąć pełen potencjał ich wzrostu. Stosuje się go na noc tuż u nasady rzęs za pomocą specjalnego aplikatora, a aktywne składniki unikalnej receptury (m.in. pochodne nienasyconych kwasów karboksylowych) zamknięte w nanosomach wnikają głęboko w strukturę skóry i mieszków włosowych stymulując wzrost rzęs i brwi.

Pierwszy rezultat można zaobserwować już po 4-6 lub 8 tygodniach, a potem kontynuować codzienną kurację do osiągnięcia oczekiwanych efektów. Spektakularne efekty osiąga się po około pięciu miesiącach kuracji. Po zakończonej kuracji dla podtrzymania efektu, stosuje się dwa razy w tygodniu.


ODŻYWKA JEST OTWARTA, BEZ OPAKOWANIA - KUPIŁAM Z WIELKĄ NADZIEJĄ, NIESTETY OKAZAŁO SIĘ, ŻE MAM UCZULENIE I NIE MOGĘ JEJ STOSOWAĆ (TYM SAMYM UŻYTA PARĘ RAZY, AŻ PRZEKONAŁAM SIĘ, ŻE TO ONA MNIE UCZULA).


GRATISY !!!

1. LA ROCHE POSSAY  - MLECZKO DO DEMAKIJAŻU 7 ML
2. VICHY KREM MATUJĄCY NORMADERM 1,5 ML
3. VICHY KREM NAWILŻAJĄCY - OLIGO 25 1,5 ML


POLECAM I ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA POZOSTAŁYCH MOICH AUKCJI
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.