Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

ROMEO I JULIA - rzeźba, figura, posąg

O nas Włoskie Ogrody - nowe spojrzenie na Twój dom i jego otoczenie...

Zafascynowani od lat ponadczasowym stylem włoskich parków, ogrodów i tarasów postanowiliśmy wprowadzić choć namiastkę klimatu śródziemnomorskiego do naszego otoczenia.

Oferujemy produkty wykonane przez najlepszych włoskich rzemieślników, z najlepszych surowców, tylko te, które są odporne na najbardziej wymagające warunki atmosferyczne i oprócz swoich walorów estetycznych spełniają często ważne funkcje użytkowe.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą!

Dziś przygotowaliśmy dla Państwa:

ROMEO I JULIA

 

 

Posąg Romea i Julii wykonany z mieszanki granulowanego marmuru Bianco di Carrara i białego cementu. Podana wyżej cena dotyczy posągu w kolorze białym o wysokości 142 cm i podstawie 70x42 cm.

Nasze posągi są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

 

Kontakt: Magdalena Zielińska-Hurnik

Nowa Wieś Ujska 119, 64-850 Ujście
tel: +48 604 936 095
e-mail: info@wloskie-ogrody.pl

Numer rachunku bankowego:
BZWBK 19 1090 1320 0000 0000 3231 6636

 

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDUJE SIĘ WIELE RÓWNIE CIEKAWYCH PROPOZYCJI !

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.