Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Roślina SILNIE pachnąca jak CYTRYNA

WITAM SERDECZNIE !!!

SPRZEDAM

NADWYŻKĘ ROŚLIN Z PRYWATNEJ KOLEKCJI

PELARGONIA PIERZASTA CYTRYNOWA

Liście duże, bardzo pierzaste, bardzo mocno powcinane tak, że roślina wydaje się być ażurowa, o zapachu cytryny, ale nie ostrym, tylko wydaje się on być cieplejszy. Ze względu na swój delikatny pokrój, doskonała do kompozycji, celem nadania im lekkości i przestrzeni. Roślina silna i zdrowo rosnąca. Kwiaty malutkie, niepozorne.

Nie jest to popularne geranium czy anginka, ale uprawia się podobnie. To roślina wieloletnia.

Oferuję roślinę w doniczce, ukorzenioną, rozsadę do przesadzenia w większą doniczkę. Na zdjęciu roślina mateczna. Nie dysponuję zdjęciami rozsady. Na innych moich aukcjach dostępne są pelargonie o innych zapachach.

Idealna na słoneczny, nawet zlany słońcem i upalny balkon, taras, podjazd lub suche i słoneczne stanowiska w gruncie w ogrodzie, a także do ogrodu zimowego i słonecznego miejsca w pomieszczeniu. Jej największym walorem jest ZAPACH!!! Roślina wydziela go przy najlżejszym potrąceniu liści. Gdy jest nagrzana nawet słabiutko operującym słońcem, to nawet trącanie liści nie jest potrzebne, by ją poczuć. W ciepłe wieczory, po zachodzie słońca pachnie najintensywniej i wprost odurza zapachem. Skutecznie odstrasza komary. Jest ozdobna głównie z liści, ponieważ kwiatki są małe i niepozorne, aczkolwiek też mają swój nieodparty urok. Roślina nie ma specjalnych wymagań glebowych i nie wymaga specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Każdy bez trudu sobie z nią poradzi. To roślina wieloletnia.

SPRAW SOBIE TAKI OKAZ !!!

WIESZ DOBRZE, CO KUPUJESZ !!!

NAPRAWDĘ WARTO !!!

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.