Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Róża pnąca czerwona Sympatia

Róża pnąca czerwona Sympatia

Rododendrony, azalie, różaneczniki
status.asp?id=3933983&styl=0 Kontakt przez GG nr: 3933983 Zapraszamy do rozmowy przez gadu-gadu allegro_skype.gif   lub Skype: oczarjk allegro_tlen_small.gif   krzysztoforow12@o2.pl - często bywamy na tlenie allegro_telefon_small.gif  Zapraszamy do rozmowy w godz. 8-20 nr tel. 091/852 52 18, 692-474-891 lub 604-197-556 allegro_kapelusz_small.gif  Napisz do Nas e-mail z zapytaniem na maxjk@o2.pl lub na oczarjk@o2.pl allegro_kwiatek_small.gif  Koniecznie zobacz nasze inne kolekcjonerskie aukcje!
RÓŻE, KRZEWY OZDOBNE, DRZEWA, AZALIE
MAGNOLIE, PNĄCZA, TRAWY OZDOBNE I INNE...

Róża pnąca czerwona Sympatia (Sympathie)
- Climbing rose red Sympatia -

Najpiekniejsza niezawodnie kwitnąca róża pnąca!
Nasycona szkarłatną czerwienią barwa kwiatów!


PODSTAWOWE WIADOMOŚCI

   Róża pnąca odmiany Sympatia (oryginalne nazewnictwo to odmiana Sympathia lub też Sympathy) Róża pnąca Sympatia Climbing rose red Sympatiaposiada kwiaty szkarłatnoczerwone, pełne, średnicy 8-10cm, lekko pachnące. Liście gęste, skórzaste, błyszczące. Pędy grube, sztywne, wymagające stabilnych podpór. Osiąga wysokość 2-3m, szerokość 1,5-2m. Jedna z najpiękniejszych, sprawdzonych w uprawie i niezawodnych w kwitnieniu czerwonych odmian róż pnących.
   Niniejszą odmianę stworzył W. Kordes w 1964 roku.
   Jest to odmiana cenna ze względu na piękny kształt krzewu i kwiatów, nasyconą czerwonokrwistą barwę oraz długą trwałość kwiatów. Kwitnie obficie kwiatami szlachetnego kształtu osadzonymi na pędach najczęściej po kilka - kilkanaście w kwiatostanach.
   Róża ta ma piękne, gęste, ciemnozielone dekoracyjne ulistnienie.

SZCZEGÓŁOWY OPIS

Rodzaj rośliny: Róża pnąca czerwona odmiany Sympathy (zwanej też Sympathia). Zastosowanie: Jako pięknie kwitnąca roślina pnąca przy podporach, przy ścianie budynku, ogrodzeniu itp. Tworzy gęste ściany zieleni. Podczas kwitnienia obsypuje się cała kwiatami. Wielkość: Wysokość średnio 4 do 5 m., znane są przypadki, że róża tej odmiany wyrosła nawet na 8 metrów wysokości. Szerokość ok. 1,5 metra. Kwiaty: Duże średnicy ok. 9 - 10 cm., krwistociemnoczerwone, pełne. Nie blakną podczas przekwitania. Na pędach kilka do kilkunastu szt. kwiatów. Zapach średniointensywny, dobrze wyczuwalny przy kielichu kwiatu. Kwitnienie: Termin kwitnienia to połowa VI-VII i powtarza kilkukrotnie kwitnienie słabiej, ale często aż do późnej jesieni. Owoce: Rzadko zawiązuje szypułki owocowe. Liście: Duże, ciemnozielone, lekko błyszczące. Ulistnienie bardzo gęste. Pokrój: Róża pnąca wiotka Climber, o pędach silnych, wyprostowanych, długich, dość mocno rozgałęzionych. Grube i sztywne, kolczaste. Krzewy rosną dość silnie. Stanowisko: Słoneczne lub półcieniste. W cieniu słabiej kwitnie. Warunki glebowe: Preferuje dobrze nawiezione wilgotne gleby ogrodowe bądź próchnicze. Odporność na choroby i zimę: Dość silnie odporna na choroby. Odporna na polskie warunki zimowe. Zaleca się na zimę kopczykowanie podstawy krzewów i okrywanie pędów. Roślina wieloletnia, łatwa w uprawie, odwdzięczająca się pięknym długim kwitnieniem.

DODATKOWE WIADOMOŚCI

Odmiana silnie rosnąca, przyrost roczny pędów ok. 1 metra. Gęstość sadzenia krzewów przy podporze powinna się mieścić w zakresie odległości od 60 centymetrów do 1 metra.

NA FOTOGRAFII

Róża pnąca czerwona Sympatia, Climbing rose red Sympatia

Róża pnąca Sympatia Climbing rose red Sympatia

Róża pnąca Sympatia Climbing rose red Sympatia

Róża pnąca Sympatia Climbing rose red Sympatia

Róża pnąca Sympatia Climbing rose red Sympatia

Róża pnąca Sympatia Climbing rose red Sympatia

Róża pnąca Sympatia Climbing rose red Sympatia

DLACZEGO WARTO KUPIĆ ROŚLINY U NAS

Wszystkie rośliny są dobrze ukorzenione, zdrowe oraz zadbane. Dokładamy wszelkich starań, aby wygląd roślin spełniał Państwa oczekiwania. Poza tym na większości stron naszych ofert na ostatnim zdjęciu poniżej przedstawiamy wygląd przykładowych rzeczywistych sadzonek, aby każdy mógł zobaczyć co kupuje. W okresie zimowym, wczesnowiosennym lub późnojesiennym większość roślin sprzedajemy w stanie bezlistnym (bez liści) oraz z gołym korzeniem zawiniętym w wilgotny torf. W sezonie rośliny posiadają piękne żywe ulistnienie i w większości są w plastikowych lub foliowych doniczkach. Przedmiotem sprzedaży jest sadzonka róży wysokości ok. 40 cm w okresie jesiennym i wiosennym z korzeniem zawiniętym w torfie, w okresie letnim w doniczce plastikowej lub foliowej.

   Wygląd przykładowej sadzonki zapakowanej w wilgotny torf i otulonej folią.

Róża pnąca Sympatia Climbing rose red Sympatia

=> Zobacz więcej zdjęć sadzonek róż pnących

REALIZACJA PRZESYŁKI

Przy przedpłacie na konto:
   Jeżeli wpłata zostanie zaksięgowana wówczas:
- paczki priorytetowe - doręczane są od 1 do 3 dni roboczych,
- paczki ekonomiczne - doręczane są od 3 do 5 dni roboczych.

Pobranie:
   Jeżeli zdecydowali się Państwo na zapłatę przy odbiorze to paczki doręczane są w ciągu 3-5 dni roboczych. Jeśli przesyłka miałaby się przedłużyć z różnych niespodziewanych przyczyn zostaniecie Państwo poinformowani e-mailem bądź telefonicznie o zaistniałych niedogodnościach lub przeciwnościach losu.

WYŻEJ WYMIENIONE TERMINY UPŁYNĘŁY A PAŃSTWO NADAL NIE MACIE PRZESYŁKI?
   W takim przypadku prosimy o:
Sprawdzenie, czy nie posiadają Państwo wystawionego przez pocztę awizo. Zatelefonowanie na najbliższą pocztę, z zapytaniem, czy nie doszła paczka. Jeżeli przesyłki nie ma, proszę o kontakt z nami maxjk@o2.pl w celu podjęcia przez nas czynności wyjaśniających

NUMER KONTA DO WPŁAT

   Przy przedpłacie na konto prosimy o wpłaty na poniżej podany nr konta:

OCZARJK S.C. Jolanta i Krzysztof Janczewscy
ul. Polna 34, 72-300 Gryfice
bank mBank   30 1140 2004 0000 3502 3121 9739

   W każdej aukcji podajemy koszt wysyłki oraz wysyłamy potwierdzenie z podsumowaniem kosztów. Do wpłaty należy policzyć koszt wylicytowanego przedmiotu plus koszt przesyłki.
   Jeśli wylicytowaliśmy kilka przedmiotów na kilku aukcjach koszt przesyłki może nieznacznie wzrosnąć. O kosztach poinformujemy Państwa e-mailem. Podsumowania e-mailem wysyłamy przeważnie wieczorem w ten sam dzień. Po wpłacie prosimy o poinformowanie o dokonanej wpłacie e-mailem z podaniem numeru aukcji oraz nazwy użytkownika, co znacznie przyspieszy realizację przesyłki.

KONTAKT

status.asp?id=3933983&styl=0 Kontakt przez GG nr: 3933983 Zapraszamy do rozmowy przez gadu-gadu. allegro_skype.gif lub Skype, konto: oczarjk allegro_tlen_small.gif krzysztoforow12@o2.pl - często bywamy na tlenie. allegro_telefon_small.gifZapraszamy do rozmowy w godz. 8-20 nr tel. 091/852 52 18,
     692-474-891 lub 604-197-556. allegro_kapelusz_small.gifNapisz do nas e-mail z zapytaniem na maxjk@o2.pl lub na oczarjk@o2.pl

   Gorąco zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu wyjaśnienia wszelkich zapytań związanych z ofertą naszej firmy bądź zasięgnięcia porady. Oferujemy korzystne rabaty cenowe dla stałych klientów lub dla większych zamówień.

NIE SPOSÓB NAS NIE ZNALEŹĆ!

TYLKO Z NAMI SPRAWDZONE ODMIANY ROŚLIN ORAZ PEWNOŚĆ ZAKUPÓW!

KONIECZNIE ZOBACZ NASZE INNE AUKCJE...
RÓŻE, KRZEWY OZDOBNE, DRZEWA, AZALIE
MAGNOLIE, PNĄCZA, TRAWY OZDOBNE I INNE...
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.