Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

!!!!SAMOROZKŁADAJĄCY NAMIOT PLAŻOWY QUECHUA XL!!!!

 QUECHUA 2 SECONDS XL
NAMIOT PLAŻOWY DLA 2 OSÓB


kolor zielony lub niebieski


Przeznaczenie - dla turystów, do ochrony przed słońcem, wiatrem lub drobnym deszczem
 
 

2 SECONDS XL 0 zielony2 SECONDS XL 0 niebieski

INFORMACJE TECHNICZNE 

Montaż/demontaż - szybki montaż. Samonośny namiot (możesz postawić go w dowolnym miejscu, a przy bezwietrznej pogodzie nie musisz używać szpilek do mocowania!). W razie potrzeby, w komplecie znajdują się 3 szpilki. Sprawne składanie zajmuje około 15 sekund (demontaż jest opisany w instrukcji i przedstawiony w filmie instruktażowym na stronie www.quechua.com). 

Przestrzeń - idealne schronienie dla 2 osób dorosłych lub kilkorga dzieci (powierzchnia 2m²). Wyposażony w drzwi, które częściowo zamknięte, chronią przed wiatrem, kurzem, piaskiem. Całkowicie zamknięty chroni prawie tak samo skutecznie jak tradycyjny namiot. Może też służyć jako przebieralnia.Idealny dla 2 osób lub kilkorga dzieci (powierzchnia ok. 2 m²).
Wygodny w transporcie. Łatwy do rozłożenia.
Nieprzemakalny.

2 SECONDS XL 0 niebieski

 

Ochrona przed wiatrem - uwaga: aby lepiej chronić namiot przed wiatrem, warto oprócz użycia szpilek, zastosować pokrowiec wypełniony do połowy piaskiem lub kamykami i umieścić go wewnątrz namiotu, po stronie, z której wieje wiatr. 

Stelaż - włókno szklane odporne na złamania. 

Waga i rozmiary - lekki (1,5kg), wygodny w transporcie (płaski krążek o średnicy 56cm).


2 SECONDS XL 0 niebieski2 SECONDS XL 0 zielony
Ochrona przed deszczem - chroniący przed drobnym deszczem dach z poliestru pokrytego poliuretanem i podłoga z polietylenu 120g/m². Szwy nie są uszczelnione: namiot nie jest w 100% nieprzemakalny. 

Ochrona przed słońcem - materiał, z którego uszyty jest namiot, zatrzymuje 98% promieniowania UVB i od 80 do 95% UVA. Pamiętaj jednak, że promienie słońca mogą odbijać się od podłoża i wpadać do środka namiotu przez otwarte wejście (jasne podłoże: od 20% do 70% promieni).


Skład - Dach z poliestru powleczonego poliuretanem, podłoga z polietylenu, stelaż z włókna szklanego.2 SECONDS XL 0 niebieski2 SECONDS XL 0 zielony

W SAM RAZ NA PLAŻE W GORĄCE DNI
WYSYŁKA 24H!!!
CENA JEDYNIE 148ZŁ

NA NASZEJ INNE AUKCJI POSIADAMY RÓWNIEŻ NAMIOTY PLAŻOWE DLA JEDNEJ OSOBY
ZA JEDYNE 105ZŁ
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.