Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

SEX JESSICA TO LUBI,TY TEGO ZAPRAGNIESZ! WYPRZEDAZ

"OBURZAJĄCE!"
powiedział Piotr,
... Kiedy ona pokazała mu...
Zobacz co takiego pokazała
mu pociągająca Jessica i nie
upadnij zwrażenia!!!
Sprawdź co piękne
Kobiety lubią najbardziej!
Zobacz Film
Kliknij Tutaj

Jesteś pod wrażeniem? Napewno TAK! Pomyśl jak Twoje życie się zmieni radykalnie... Zastanów się jak wykorzystasz to co zobaczyłeś przed chwila...!Dla administratorow serwisu aukcujnego QXL Poland Sp. z.o.o. Allegro. O?wiadczam, że jestem jedynym i wyłącznym właścicielem danej płyty Cd "Levitation Set" i rekwizytu dolączonego do niej. Oświadczam, że szystkie nagrania wideo są mojego autorstwa. Zastrzegam sobie prawo do kopiowania, rozpowszechniania bez mojej zgody i wiedzy. W przypadku niestosowania się do powyższcyh informacji bedę wszczęte postepowania. Płyta ma charakter edukacyjny. W skład jej wchodzą filmy instruktarzowe i zawarty do nich tekst. Zapoznałem się z regulaminem serwisu www.allegro.pl, a w szczególności z jego artykułami z podpunktu drugiego o numerach 16, 17, 18 oraz 19.


      tekst alternatywny     tekst alternatywny      tekst alternatywny            tekst alternatywny           tekst alternatywny   

Pytanie:
Prosimy kierować się za pomącą formularza allegro "Zadaj pytanie" Platnosci


Wplata nakonto:
7,90 zl -priorytetDane do przelewu


Numer konta bankowego
58 1140 2004 0000 3602 6074 5792
 
Bank:
mBank  
Tytuł przelewu:
Twój login allegro + numer aukcji.

Komentarze


Komentarz wystawiamy zawsze drudzy. Zwykle są to miłe komentarze.

Pytanie:


Prosimy kierować się za pomącą formularza allegro "Zadaj pytanie"

Dane do przelewu


Numer konta bankowego
58 1140 2004 0000 3602 6074 

 Prawo


Prawo:
Oswiadczamy ze jestesmy autorami plyty "Levitation Set" posiadamy do niej wszelkie prawa autorskie. Zabraniamy kopiowania, sprzedarzy i powielanie w jakikolwiek sposób materialów zawartych na nośniki. Skutki takiego postepowania beda surowo karane.

 To wszystko?!
NIE!
Przeczytaj dalej,
to nic nie kosztuje...
Zapraszam!

   Witamy Cię ! teraz Uważaj! Naprawde warto!

     Witaj!
Czy kiedykolwiek myślałeś, że zrobisz rzeczy w które sam nie wierzyłeś? Zastanawiałeś się co zrobią Twoi znajomi gdy zrobisz coś takiego? Dzięki mnie zaimponujesz swoja osoba innych i wszyscy będą pragnęli Cie poznać.

cardmagic5.pngPomyśl w jakich sytuacjach mógłbyś to wykorzystać
np....

Częstuje Cie znajomy papierosem, a Ty sprawiasz ze sam wlatuje do Twoich ust... Wyobraź sobie minę znajomego...

Jesteś na lekcji w szkole i nagle Twój długopis się unosi... Gwarantuje Ci, że nauczycielka i kumple będą w nie małym szoku i już po przerwie będzie wiedzieć o tym polowa szkoły.
 2fingers.jpg 

Zakładasz się ze znajomymi oto ze przestawisz pudełko od papierosów z jednego punktu A do punktuB.. Oczywiście wygrywasz. Zobacz z jaka radością i niedowierzaniem dawają Ci założone pieniądze.

Kupujesz drinka na dyskotece i sprawiasz ze banknot sam wlatuje w dłonie kelnerki... Dziewczyny oszaleją i będziesz miał nie lada problem żeby je odgonić...d167317b.jpg

Film zawarty na płycie nauczy Cie w kilkanaście minut sztuki lewitacji małych przedmiotów. Pomyśl jak ten film odmieni Twoje życie. Nie czekaj niecierpliwie na paczkę przez ten czas pomyśl jak to wszystko wykorzystasz w swoim codziennym życiu robiąc cos na co inni nie będą przygotowani.
satysfakcjaww6.jpg Kupujesz od uczciwego sprzedawcy, my nie oszukujemy.
Nie zarabiamy na przesyłce jak inni.


Kupując dostarczamy Ci towar w kilkanaście godzin:

 

- Film instruktażowy dotyczący który nauczy lewitacji.
- Rekwizyty prosto z "USA"
- 69  trickow (magicznych, karcianych itp. itd.
- Satysfakcje z zakupionego towaru.
- Miły komentarz.

Uwaga!!!Tylko teraz  zestaw "GRAVITATION SET" w wyprzedarzy kosztuje  tylko 13 zł 95 gr ! ! ! wcześniej 19.95 zł.
Oszałamiająca cena. Ostatnie sztuki!


 


d6257a1b.jpg- Lewitacja - Jest to unoszenie w powietrze jakiś  małych  przedmiotów za pomocą wiedzy ujawnionej na naszym filmie po którym  nauczysz się w kilkanaście minut sztuki lewitowania. To wszystko właśnie możesz kupić na tej aukcji.. Dzięki tym "czarom"   wzbudzisz respekt u innych unosząc rzeczy. Uważaj dziewczyny to uwielbiają :P

 

{ Oto kilku z naszych klijentów. ZOBACZ jak Oni zadziwiają wszystkich }
8af3878dkx2.jpg - Cześć wszystkim serdecznie. Mam na imię Magda. Jestem z Poznania. Zakupiłam właśnie ten kurs lewitowania. Pamiętam, że opierałam się przed kupnem jego, nie wiedziełam czy warto, czy to nie jakiś chwyt. Ale bardzo mnie zainsteresowało unoszenie przedmiotów i w końcu kupiłam. Teraz już wiem... To byś świetny zakup. Gdy dotarł kurs do mnie już po 4 minutach od obejrzenia filmu instruktarzowego podniosłam banknot 10pln. Bardzo mnie to wciągnęło i coraz bardziej udoskonalałam swoje zdolności abym mogła znajomym je jak najlepiej zaprezentować. Gdy już im pokazałam sztuczki to mrugali oczyami z niedowierzaniem i kazali mi to powtórzać kilka razy. Teraz mnie zapoznają ze swoimi znajomymi, abym coś im zaprezentowała. Fajna mam zabawe dzieki temu. Teraz Zdecydowanie Polecam Lewitacja a szczególnie tym którzy mają troche wolnego czasu i są pozytywnie nastawieni do poznawania nowych ludzi.     Jeszcze raz polecam produkc i pozdrawiam wszystkich!

Bardzo dziekujemy za recenzję Pani: Magdzie Zabłockiej

Spróbuj czegoś, czego wcześniej sobie nawet nie wyobrażałeś...
 - Witam, Mam na imię Paweł, dzięki sztuce lewitacji może życie towarzyskie stało się lepsze. Koledzy w pracy są zadziwieni moimi zdolnościami "magicznymi" wołają nawet na mnie młody David Coperfild :D hehe Kase ktorą dorabiam na zakładach można lekko porównać z połowa mojej pensji w biurze. Co do kobiet tu sprawa ma się podobnie wszystkie chcą oglądac moje sztuczki, które pokazuje na przerwach w pracy, są bardzo zachwycone a nawet podniecone Poradnik naprawdę warty polecenia!!! Pozdrawaim Paweł Klimczak

Bardzo dziekujemy za recenzję Panu: Pawłowi Klimczakowi


70daea60tz6.jpg
- Lewitacja (lat. levitas = lekkość) - to unoszenie się obiektu bez kontaktu z podłożem. Historycznie nazywano w ten sposób fenomen parapsychologiczny lub trik magiczny. Obecnie istnieje co najmniej kilka metod technicznych umożliwiających lewitację ciał fizycznych. Na obiekt w stanie lewitacji wywiarana jest siła utrzymująca go w stanie zawieszenia, przy tym nie ma bezpośredniego kontaktu z przedmiotem - jedynym nośnikiem jest co najwyżej powietrze. Warunek konieczny do stabilnej lewitacji jest bardzo prosty, wystarczy aby pomiędzy siłą ją wywołującą, a wysokością lewitacji zachodziło ujemne sprzężenie zwrotne.

Oto co dostarczymy do Twojego domu w cigu najbliższych kilkudziesiciu godzin:

banneryjc9.jpg
 
  

 levitationlargenj5.jpgLewitacja ciała - z czasem gdy zdobędziesz większe doświadczenie możesz spróbować unieść się nad ziemie ponad 15 cm i zamurować naprawdę wszystkich. Nie wierzysz?! Nie! Tak! Sprawdź! I przekonaj się sam...  Spróbuj tego gdy będziesz już umiał podnosić karty, papierosa, pieniądze, kufel itd.   Gwarantuje, robi  to powalające wrażenie!
 

 

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.