Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

SHI_LIN_TONG ! ROZPUSZCZA KAMIENIE NERKOWE 100% !

ShiLinTongPian
/rozpuszcza kamienie nerkowe/

Wysoce skuteczny środek rozpuszczający kamienie nerkowe, SHI LIN TONG

Wyrób z grupy najlepszych produktów państwowych Chin, jeden z najlepszych leków naturalnych na świecie, stosowany przez ponad połowę populacji ludzkiej.
Kamica nerkowa i dróg moczowych, zapalenie nerek, zapalenie pęcherza i dróg moczowych.

SHILINTONGshilintongsu5.jpg

ORGINAŁ !.!.! Z POWODU SŁABEJ DOTĘPNOŚCI TEGO LEKU POJAWIŁO SIĘ WIELE PODRÓBEK. NIE DAJ SIĘ NABRAĆ !.!.!

orgina2el8.jpg 

Od 1983 r. wyrób z grupy najlepszych produktów państwowych Chin, jeden z najlepszych leków naturalnych na świecie, stosowany przez ponad połowę populacji ludzkiej.

SKŁAD:
Preparat desmodium styracifolium - wyjątkowej rośliny z rodzaju zimowego jaśminu rosnącej tylko w prowincji Guangdong w Chinach
.

Właściwości i działanie: ziele „Złotej Monety" jedyny składnik leku działa rozkurczowo i przeciwzapalnie na układ moczowy, posiada właściwości od­truwające. Usuwa napady bólowe, łagodzi ból, uwalnia zastoje moczu w ner­kach i układzie moczowym. W Chinach jest środkiem bardzo popularnym i znanym ze swej skuteczności w miękczeniu, rozdrabnianiu i wydalaniu kamie­ni nerkowych zalegających w nerkach i w każdym odcinku dróg moczowych. Jest idealnym lekarstwem na tego typu schorzenia. Producent otrzymuje wiele podziękowań od osób, które przy pomocy tego leku pozbyły się kamieni. Shi Lin Tong w 1983 r. otrzymał krajowy srebrny medal za skuteczność leku, w 1988 r. powtórzył wyróżnienie.

WSKAZANIA:
Leczenie kamicy nerkowej, zapalenia nerki, przewodów moczowych oraz pęcherza moczowego. Można też stosować do leczenia woreczka żółciowego i kamicy żółciowej.

DAWKOWANIE:

Leczniczo: 5 tabletek 3 razy dziennie, Profilaktycznie: 3 tabletki 1 raz dziennie. Dzieci: od 3 do 8 lat 1/3 dawki, od 8 do 14 lat - pół dawki

Przy leczeniu kamicy zwiększenie dawki może przyspieszyć efekt. Zaleca się również zwiększanie dawki przez osoby z nadwagą.

OPIS:
SHI LIN TONG działa odtruwająco, przeciwbakteryjnie oraz rozkurczowo. Miękczy, rozdrabnia oraz usuwa kamienie. Usuwa napady bólowe (kolki), uspokaja ból powstały podczas wypróżniania, niweluje pęcznienie. Jest bardzo skutecznym środkiem w leczeniu zaburzeń i stanów zapalnych układu moczowego. Okres podstawowej kuracji trwa 30 dni, jeśli jednak kamienie nie wychodzą, nie należy się zniechęcać i przyjmować lek cierpliwie do 3 miesięcy. Zdarzają się wyjątkowe przypadki, kiedy kamień wychodząc powoduje ból. Nie należy wówczas przerywać kuracji, lecz nieco zmniejszyć dawkę. SHI LIN TONG zatrzymuje procesy powstawania i powrotu choroby.

Sprawdzona w warunkach europejskich kamicy jednorodnej skuteczność prawie 100%.

UWAGA:
Popijać dużą ilością ciepłej wody.

SHI LIN TONG jest najpowszechniej znanym i stosowanym lekiem chińskim przez pacjentów w Polsce.

Skuteczność potwierdzona. Lek ten jest dużo droższy w sklepach  (ok. 50pln za opakowanie):

http://www.chinmed.pl/index.php?m=ass&id_ass=51033

 

 

SHI_LIN_TONG à Wysoce skuteczny środek rozpuszczający kamienie nerkowe

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.