Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Silnik pralki MASTERCOOK PF-500

Dora - Sklep AGD
Dodaj do Ulubionychbuttonright.jpg
Komentarzebuttonright.jpg
Inne aukcjebuttonright.jpg
O mniebuttonright.jpg
KONTAKT
Gadu Gadu: 17726390 Gadu-Gadu

E-Mail: doraallegro@onet.pl

Telefon 1: (22) 789 83 33

Telefon 2: (22) 795 37 06

Fax: (22) 789 85 14

O FIRMIE
Rozpoczęliśmy swoją działalność w 1994 roku i od pierwszego dnia jesteśmy nastawieni na zaspokajanie wszelkich potrzeb klienta. Śledząc na bieżąco potrzeby naszych klientów, w miarę możliwości dostosowujemy do nich naszą bogatą ofertę handlową - teraz również poprzez Allegro!.
KONTO BANKOWE

Image and video hosting by TinyPic
BRE Bank S.A. numer rachunku:

23 1140 2004 0000 3902 6609 5340
DOSTAWA
Image and video hosting by TinyPic
ODBIÓR OSOBISTY
HURTOWNIA:
Glina, ul. Polna 11
05-430 Celestynów

SKLEP FIRMOWY I:
ul. Karczewska 27
05-400 Otwock
Telefon: (22) 788 43 96

SKLEP FIRMOWY II:
ul. Wielkopolska 42F
44-335 Jastrzębie Zdrój
Telefon: (32) 724 03 30


WAŻNA INFORMACJA:
Jeżeli zdecydują się Państwo na osobisty odbiór naszego urządzenia, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.
REKLAMACJE
Wszelkie reklamacje prosimy składać na adres doraallegro@onet.pl
homepage_logo.jpg
ZDJĘCIA PRODUKTU
OPIS PRODUKTU

Silnik pralki MASTERCOOK PF-500

Silnik występuje w następujących modelach pralek MASTERCOOK:

PF-500


Silnik jest sprawny, nigdy nie używany.
PRZECZYTAJ TO ZANIM DOKONASZ ZAKUPU - BARDZO WAŻNE:

Firma P.P.H. Dora zajmuje się sprzedażą detaliczną oraz hurtową od 1994 - kupując produkty na naszych aukcjach otrzymujesz gwarancję zadowolenia, co potwierdzają komentarze naszych wcześniejszych kontrahentów.

Do każdego sprzedanego produktu wystawiamy Paragon lub Fakturę VAT - jesteśmy stabilną zarejestrowaną firmą która nie zniknie niespodziewanie z polskiego rynku. Kupując u nas masz pewność legalnego pochodzenia sprzedawanych produktów.

Gwarancja udzielana na towar liczona jest od daty zapisanej na: Karcie Gwarancyjnej, Paragonie lub Fakturze VAT. Prosimy zachować te dokumenty do momentu zakończenia okresu gwarancji.

Jeżeli opis produktu nie jest dla Ciebie satysfakcjonujący, wstrzymaj się z zakupem. Skorzystaj z numerów kontaktowych (Gadu-Gadu, E-Mail, Telefon) by uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytania od doświadczonego konsultanta - godziny pracy 8.00 do 16.00 / Poniedziałek-Piątek. Aukcji nie odwołujemy, dlatego upewnij się iż towar spełnia twoje oczekiwania jeszcze przed jego zakupem.

Zamówienia z opłatą przy doręczeniu złożone do godziny 14.00 będą wysyłane tego samego dnia. Zamówienia z płatnością bankową przez przelew wysyłane będą w dniu zaksięgowania płatności na naszym koncie pod warunkiem iż zaksięgowanie nastąpiło do godziny 14.00. W innym wypadku zamówienia realizujemy następnego dnia roboczego.

Paczki wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub Kuriera "Siódemka". Przesyłka kurierska trafia do adresata zazwyczaj do drugiego dnia od momentu wysyłki. Jeżeli chcesz poznać numer paczki zawierającej Twój zakupiony towar - prosimy o kontakt najlepiej mailowy.

Po dokonaniu zakupu proszę niezwłocznie wypełnić Formularz Opcji Dostawy (FOD) który zostanie wyświetlony na stronie Allegro. W miejscu na "Informacje Dodatkowe" prosimy umieścić informacje takie jak zmiana adresu dostawy lub numer telefonu kontaktowego dla pracownika firmy kurierskiej. Dane znajdujące się w Formularzu są dla nas wiążące.

W tytule przelewu prosimy podać swój nick z Allegro oraz numer aukcji/nazwę przedmiotu.

Każda paczka wysyłana przez nas kurierem jest ubezpieczona. Prosimy zatem sprawdzić jej zawartość przy kurierze. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia towaru kurier ma obowiązek spisania protokołu szkody. Tylko na podstawie tego protokołu możemy zareklamować towar uszkodzony podczas transportu. Podpisując odbiór przesyłki potwierdzacie Państwo odbiór towaru w pełni sprawnego pod względem uszkodzeń mechanicznych (w transporcie). Protokół szkody sporządzony w dniu innym niż dzień dostawy jest niedopuszczalny, a reklamacje zgłoszone na jego podstawie będą rozpatrywane NEGATYWNIE.

Każdy konsument, może bez podania przyczyny zrezygnować z towaru zakupionego na naszej aukcji w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. (Podstawa prawna: art. 7 ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. Nr 22, Poz. 271 z późn. zm). Mogą Państwo zrezygnować jednak tylko wtedy, gdy produkt nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Proszę pamiętać jednak, że koszt przesyłki nie podlega zwrotowi oraz, iż są Państwo zobowiązani do pokrycia kosztów odesłania towaru.
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.