Dane kontaktowe - otwórz formularz odblokowania.

Kategorie:

 • Fraza:
 • Możesz sprecyzować datę Wybierz datę
 • Szukaj

   w Wszystkie kategorie (Dowolna data)

Dane dotyczące aukcji

 • Tytuł: Silnik pralki MASTERCOOK PF-500 (numer 1032471948)
 • Cena: 310,00 zł
 • Data zakończenia: 2010-05-18 08:48:50
  Data wystawienia: 2010-05-08 08:48:50
 • Dane kontaktowe:
  Numer stacjonarny (5)
  ,
  Numer gg (1)
  ,
  Numer użytkownika (1)
  ,
  Adres e-mail (1)
Aby wyświetlić dane kontaktowe wyślij SMS o treści AP.AA9 na numer 79068 i wprowadź otrzymany kod tutaj:

Cena SMS to 9 PLN netto / 11,07 PLN brutto Kod z SMS jest jednorazowy. Za co płacę?
Serwis SMS obsługiwany przez Dotpay Reklamacje Regulamin
Usługa SMS dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi

Silnik pralki MASTERCOOK PF-500

Treść aukcji:

KONTAKT
Gadu Gadu: ######## Gadu-Gadu

E-Mail: ???????????@????.??

Telefon 1: (##) ### ## ##

Telefon 2: (##) ### ## ##

Fax: (##) ### ## ##

O FIRMIE
Rozpoczęliśmy swoją działalność w 1994 roku i od pierwszego dnia jesteśmy nastawieni na zaspokajanie wszelkich potrzeb klienta. Śledząc na bieżąco potrzeby naszych klientów, w miarę możliwości dostosowujemy do nich naszą bogatą ofertę handlową - teraz również poprzez Allegro!.
KONTO BANKOWE

Image and video hosting by TinyPic

BRE Bank S.A. numer rachunku:
## #### #### #### #### #### ####
DOSTAWA
Image and video hosting by TinyPic
ODBIÓR OSOBISTY
HURTOWNIA:
Glina, ul. Polna 11
05-430 Celestynów

SKLEP FIRMOWY I:
ul. Karczewska 27
05-400 Otwock
Telefon: (##) ### ## ##

SKLEP FIRMOWY II:
ul. Wielkopolska 42F
44-335 Jastrzębie Zdrój
Telefon: (##) ### ## ##


WAŻNA INFORMACJA:

Jeżeli zdecydują się Państwo na osobisty odbiór naszego urządzenia, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.
REKLAMACJE
Wszelkie reklamacje prosimy składać na adres ???????????@????.??
ZDJĘCIA PRODUKTU
OPIS PRODUKTU

Silnik pralki MASTERCOOK PF-500


Silnik występuje w następujących modelach pralek MASTERCOOK:

 • PF-500Silnik jest sprawny, nigdy nie używany.
PRZECZYTAJ TO ZANIM DOKONASZ ZAKUPU - BARDZO WAŻNE:
 • Firma P.P.H. Dora zajmuje się sprzedażą detaliczną oraz hurtową od 1994 - kupując produkty na naszych aukcjach otrzymujesz gwarancję zadowolenia, co potwierdzają komentarze naszych wcześniejszych kontrahentów.
 • Do każdego sprzedanego produktu wystawiamy Paragon lub Fakturę VAT - jesteśmy stabilną zarejestrowaną firmą która nie zniknie niespodziewanie z polskiego rynku. Kupując u nas masz pewność legalnego pochodzenia sprzedawanych produktów.
 • Gwarancja udzielana na towar liczona jest od daty zapisanej na: Karcie Gwarancyjnej, Paragonie lub Fakturze VAT. Prosimy zachować te dokumenty do momentu zakończenia okresu gwarancji.
 • Jeżeli opis produktu nie jest dla Ciebie satysfakcjonujący, wstrzymaj się z zakupem. Skorzystaj z numerów kontaktowych (Gadu-Gadu, E-Mail, Telefon) by uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytania od doświadczonego konsultanta - godziny pracy 8.00 do 16.00 / Poniedziałek-Piątek. Aukcji nie odwołujemy, dlatego upewnij się iż towar spełnia twoje oczekiwania jeszcze przed jego zakupem.
 • Zamówienia z opłatą przy doręczeniu złożone do godziny 14.00 będą wysyłane tego samego dnia. Zamówienia z płatnością bankową przez przelew wysyłane będą w dniu zaksięgowania płatności na naszym koncie pod warunkiem iż zaksięgowanie nastąpiło do godziny 14.00. W innym wypadku zamówienia realizujemy następnego dnia roboczego.
 • Paczki wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub Kuriera "Siódemka". Przesyłka kurierska trafia do adresata zazwyczaj do drugiego dnia od momentu wysyłki. Jeżeli chcesz poznać numer paczki zawierającej Twój zakupiony towar - prosimy o kontakt najlepiej mailowy.
 • Po dokonaniu zakupu proszę niezwłocznie wypełnić Formularz Opcji Dostawy (FOD) który zostanie wyświetlony na stronie Allegro. W miejscu na "Informacje Dodatkowe" prosimy umieścić informacje takie jak zmiana adresu dostawy lub numer telefonu kontaktowego dla pracownika firmy kurierskiej. Dane znajdujące się w Formularzu są dla nas wiążące.
 • W tytule przelewu prosimy podać swój nick z Allegro oraz numer aukcji/nazwę przedmiotu.
 • Każda paczka wysyłana przez nas kurierem jest ubezpieczona. Prosimy zatem sprawdzić jej zawartość przy kurierze. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia towaru kurier ma obowiązek spisania protokołu szkody. Tylko na podstawie tego protokołu możemy zareklamować towar uszkodzony podczas transportu. Podpisując odbiór przesyłki potwierdzacie Państwo odbiór towaru w pełni sprawnego pod względem uszkodzeń mechanicznych (w transporcie). Protokół szkody sporządzony w dniu innym niż dzień dostawy jest niedopuszczalny, a reklamacje zgłoszone na jego podstawie będą rozpatrywane NEGATYWNIE.
 • Każdy konsument, może bez podania przyczyny zrezygnować z towaru zakupionego na naszej aukcji w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. (Podstawa prawna: art. 7 ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. Nr 22, Poz. 271 z późn. zm). Mogą Państwo zrezygnować jednak tylko wtedy, gdy produkt nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Proszę pamiętać jednak, że koszt przesyłki nie podlega zwrotowi oraz, iż są Państwo zobowiązani do pokrycia kosztów odesłania towaru.

Powyższy cytat pochodzi ze strony: http://allegro.pl/item1032471948.html