Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Silnik SHL WFM WSK MZ remont zapłon elektroniczny

index_17.jpg
22.jpg
SEBA-MOTOR
ul. Mroczka - Baza Magazynowa GS
43-600 Jaworzno
pon - pt  10:00-17:00
po sezonie do 16:00

E-mail
allegro@seba-motor.pl
 
Telefon:
(032) 6162624
 

33.jpg mBank
07114020040000320237673710

7.gif
Płatne przy odbiorze
25 zł brutto
Remont generalny silnika dwusuwowego jednocylindrowego typu SHL WFM WSK MZ i inne weterany - podana cena dotyczy robocizny która obejmuje kompletny montaż i demontaż , weryfikację , planowanie przylgni karterów , ewentualną naprawę gwintów, uszczelki (nie papierowe tylko z kingielitu indywidualnie dorabiane - nasze silniki nawet się nie pocą nie mówiąc o wyciekach) itd. , wymianę korbowodu i centrowanie wału , szlif cylindra

Cena nie zawiera kosztu części potrzebnych do naprawy oraz ewentualnej nieniszczącej przeróbki silnika na zasilanie 12V i zapłon bezstykowy elektroniczny - w przypadku silników W2A S32 i innych z motocykli WSK WFM SHL wykonujemy niewidoczne z zewnątrz przeróbki układu zapłonowego na bezstykowy ze zmiennym kątem wyprzedzenia zapłonu i te silniki naprawdę bezawaryjnie wtedy pracują , szczegóły na email lub telefon.


Służymy również poradą w tej kwestii jak i w wielu innych dotyczących techniki motocyklowej


55.jpg


Zgodnie z ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000 r. macie Państwo możliwość zwrotu towaru, który nie spełnia Państwa oczekiwań.
Art. 7. 1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie dziesięciu dni ustalonym w sposób określony w art. 10 ust. 1. (DzU z 2000 r. Nr 22) Przedmiot podlegający zwrotowi nie może nosić śladów używania. Należy go odesłać na własny koszt w oryginalnym opakowaniu wraz z fakturą zakupu lub paragonem na adres firmy:


SEBA-MOTOR
ul. Ks. A. Mroczka - Baza Magazynowa GS (brak nr budynku)
43-600 Jaworzno

Reklamowany towar należy odesłać na własny koszt na nasz adres. Nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych.
Czas realizacji reklamacji wynosi od 14 do 30 dni roboczych począwszy od daty dostarczenia wadliwego towaru.Do reklamowanego towaru należy dołączyć kopię dowodu zakupu.Przed odesłaniem towaru do reklamacji proszę powiadomić nas o tym mailem, podając przyczynę reklamacji.Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych oraz naturalnego zużycia.
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.