Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

# Silny odstraszacz na dziki w płynie: FFUUK

Dębowa AlejaInne moje aukcje
Dodaj do ulubionych
Komentarzen.gifKontaktFormularz Allegro: debowa_aleja
E-mail: biuro@debowa-aleja.pl
Telefon: (0) 663 333 879
Skype: debowa-aleja
n.gifKoszt opakowania i wysyłki

Firma kurierska Schenker
• Wpłata na konto bankowe: 18 zł.
• Płatność za pobraniem: 24 zł.

n.gifRegulamin

Po dokonaniu zakupu otrzymają Państwo e-mail z dalszymi instrukcjami dotyczącymi dokończenia transakcji oraz numerem konta bankowego:
mBank - 06 1140 2004 0000 3502 6284 8476.

Przed dokonaniem płatności należy wysłać e-mail z dokładną nazwą towaru jaki chcecie Państwo otrzymać.

Jeśli chcecie Państwo, aby towar został wysłany priorytetem proszę również zaznaczyć to w e-mailu.

W polu 'Tytułem' przelewu proszę wpisać swoją nazwę użytkownika (nick) Allegro oraz dokładną nazwę zakupionego przedmiotu.

Jeśli przesyłka ma być wysłana 'za pobraniem' lub adres na który mam wysłać przedmiot jest inny niż ten, który został podany przez Państwa w Allegro, proszę o poinformowanie mnie o tym w e-mailu.

Towar zostanie wysłany najpóźniej następnego dnia po wpłacie pieniędzy na konto, nie czekając na zakończenie aukcji.

Zapraszam serdecznie do zakupu wszystkich zainteresowanych!

n.gifn.gif

logo_kolor_3d_300px.jpg

FFUUK

ODSTRASZACZ NA DZIKI


Ilość szkód wyrządzanych corocznie przez dziki, spędza niejednemu sen z powiek. Natarczywe dziki potrafią postawić niektórych nawet w obliczu bankructwa...

W trosce o zmniejszenie rozmiarów szkód a zarazem zaoszczędzenie nerwów, wszystkim, których dziki odwiedzają nieproszone, opracowano produkt pod nazwą Ffuuk. Płyn powstał w oparciu o odpowiednia skondensowaną mieszankę zapachów budzących w zwierzętach niepokój. Ffuuk sprawia, że dziki po wyczuciu bardzo silnego, specyficznego aromatu niechętnie wchodzą na zabezpieczony nim teren.


Skład oraz stężenie Ffuuka zostało opracowane na podstawie wielu badań, tak aby nie powodować dość częstego problemu przedawkowania, które zmniejsza skuteczność działania środka odstraszającego zwierzynę. Ffuuk jest środkiem selektywnym, co oznacza, że jego działanie opiera się na odstraszaniu dzików, nie powodując zbytniego niepokoju u innych zwierząt.

Dodatkowym i niepodważalnym atutem Ffuuka, jest jego poręczne opakowanie, które sprawia, że jego użycie jest łatwe, bezpieczne i wygodne. Preparat sprzedawany jest w butelkach 50ml. (z atomizerem), zabezpieczonych szczelnym i trwałym opakowaniem.

Preparat Ffuuk należy dawkować za pomocą załączonego atomizera poprzez spryskanie jednorazowo od 4 do 8 razy np. na bawełniana szmatkę (umieszczoną następnie na paliku) lub jakikolwiek inny naturalny obiekt (pieniek, kora drzewa, kamień, itp.). Odległość pomiędzy spryskanymi Ffuukiem miejscami nie powinna być większa niż 20 metrów.
Jednorazowe spryskanie Ffuukiem wystarcza na utrzymanie odstraszającego dziki zapachu przez ok. 7 dni (przy dobrej, bezwietrznej i suchej pogodzie). W razie deszczu lub silnego wiatru Ffuuk należy rozpylać częściej.
Jedna buteleczka Ffuuka (50ml.) wystarcza na zabezpieczenie linii terenu o długości 100m. przez ok. 2 miesiące.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę o kontakt poprzez opcję 'Zadaj pytanie Sprzedającemu' lub bezpośrednio (dane kontaktowe podane są w lewej kolumnie).

logo_kolor_3d_300px.jpg

n.gifInne moje aukcje | Dodaj do ulubionych | Komentarze
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.