Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

SŁUCHAWKI - Tonsil, UNITRA,SN-60, Okazja,'83 rok

blank.gif blank.gif blank.gif blank.gif Witam,

Przedmiotem aukcji są Legendarne Polskie słuchawki Hi-Fi SN60 produkowane na licencji firmy MB Electronic w Tonsilu w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych!!! W wersji lux [wystawionej na tej akcji] - poduszki są wypełnione płynem silikonowym, także po ich założeniu odizolowujemy się dość znacznie od otoczenia. SN-60 jednak grają wyjątkowo równym pasmem, no i to odizolowanie od środowiska zewnętrznego.

Egzemplarz, który posiadam został wyprodukowany we wrześniu 1983r i jest w idealnym stanie. Nie używany, kupiony w zamierzchłych czasach z "pod lady".


Cytat z instrukcji:


"Najwyższej jakości słuchawki nagłowne SN60 dynamiczne,szerokopasmowe przeznaczone są do współpracy z elektroakustycznymi urządzeniami studyjnymi oraz Hi-Fi,mono- i stereofonicznymi.
Słuchawki SN60 charakteryzują się absolutną wiernością odtwarzania,przekazując pełną dynamikę dźwięków przy minimalnych zniekształceniach.
Wymienna trzyczęściowa,powietrzno-piankowa poduszka nagłowna oraz wypełnione specjalnym płynem poduszki wokółuszne zapewniają dobre przyleganie słuchawek do głowy i eliminują skutecznie zakłócenia zewnętrzne."


Dane Techniczne:


Impedancja – 2 razy 400 Ohm – stereo ; 200 Ohm – mono
Pasmo przenoszenia - 16 + 20000 Hz
Skuteczność - 103 dB / 2 mW
Dopuszczalna różnica skuteczności pary słuchawek - < 2 dB
Moc maksymalna - 400 mW
Napięcie maksymalne – 12,6 V
Współczynnik zawartości harmonicznych - < 0,3 %
Długość kabla - 2,5 m
Masa – 400 g

Słuchawki posiadają koncówkę typu DIN 5 PIN widoczną na zdjęciu. W celu sprawdzenia działania zakupiłem odpowiednią przejściówkę mini jack, która załączam do kompletu.
1000704800x600.jpg
blank.gif blank.gif blank.gif blank.gif
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.