Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Solarny ODSTRASZACZ KRETÓW na KRETY NORNICE CHOMY!

                                          pg.jpg     
                           


kontakt.jpg

PROFESSIONAL INTERNET DISTRIBUTION
F.P.H.U. "PROFI ID"
Maciej Magiera
Jawornik 183
 38-114 Niebylec


e-mail : profi_id_pl@vp.pl
(Odpowiadamy do 24 godzin w dni robocze)

telefon : (+48) 502-126-557
(Pn-Pt - od 9:00 do 16:00)

             wysylka.jpg
   Koszty wysyłki podane w tabeli "Cennik dostawy" w górnej części strony, w sekcji "DOSTAWA I PŁATNOŚĆ"
  Zamówione towary wysyłamy zazwyczaj za pośrednictwem firmy kurierskiejK-EX (dawniej KOLPORTER EXPRESS). Umożliwiamy również wysyłkę PocztąPolską, jednak maksymalnie 1 sztukę zamówionego towaru. W przypadku zakupu więcej niż 1 sztuki - wysyłka TYLKO KURIEREM.

 
Listem zwykłym (nierejestrowanym oznaczonym jako LIST EKONOMICZNY w cenniku dostawy) - wysyłamy wyłącznie na wyraźne życzenie i odpowiedzialność klientaz uwagi na fakt, iż ta przesyłka nie posiada numeru. Jako jedyna firmana allegro posiadamy dowód nadania nawet tego rodzaju przesyłek, jednaknie uprawnia on do złożenia reklamacji w przypadku niedostarczeniatakiej przesyłki. Zalecamy korzystanie przynajmniej
z przesyłek POLECONYCH
, a polecamy przesyłki kurierskie, które są w pełni ubezpieczone i ekspresowo dostarczane do klienta. Wprzypadku przesyłki kurierskiej, każdy klient otrzymuje NUMER LISTUPRZEWOZOWEGO bezpośrednio na adres e-mail podany w danych konta allegro.

 
             platnosci.jpg
Zapłaty za zakupiony towar można dokonywać korzystając z systemu :
        pza.jpg
lub bezpośrednio na nasze konto :

mbank.jpg


F.P.H.U "Profi ID"
Maciej Magiera
Jawornik 183
38-114 Niebylec


Numer konta 

93 1140 2004 0000 3002 6245 1007
 

 

W tytule przelewu prosimy wpisać wyłącznie NICK (login) z allegro.Umożliwiamy również dokonanie zapłaty przy odbiorze przesyłki ZA POBRANIEM - które wysyłamy wyłącznie użytkownikom posiadającym pełną aktywację konta.
opis.jpg

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą!

 Jej przedmiotem jest

SOLARNY

ODSTRASZACZ 

KRETÓW
Wypędza również : 

nornice, myszy polne, wiewiórki ziemne, susły, chomy itp...

EKOLOGICZNY i BEZPIECZNY DLA OTOCZENIA 

F-RA VAT / GWARANCJA

 

5.jpg

 
4.jpg

Przedstawiamy najnowszej generacji  ODSTRASZACZE SOLARNE wykonane w przy zastosowaniu najnowszych nowinek technicznych!

 

Urządzenie emituje w 30 sekundowych odstępach fale dźwiękowe i wibracje w głąb ziemi charakteryzujące się tym, iż działają negatywnie na układ nerwowy gryzoni, skutecznie odstraszając je z zasięgu działania sprzętu

Dzięki zastosowaniu fal o zmiennej długości (400Hz - 1000Hz) masz pewność, iż gryzonie nie przyzwyczają się do dźwięku urządzenia i nie wrócą na swoje terytoria

Od tej pory na ogromnym obszarze(do 1000 metrów kwadratowych) nie uświadczysz niszczących Twoją ziemię gryzoni

Odstraszacz jest banalnie prosty w instalacji. Wystarczy wkopać go w ziemię i to wszystko

 

3.jpg


CHARAKTERYSTYKA:

 

Fabrycznie nowy, wysokiej jakości SOLARNY ODSTRASZACZ KRETÓW O ZMIENNYM SYGNALE Odstrasza takie zwierzęta jak: krety, nornice, myszy polne, wiewiórki ziemne, susły. Odstraszacz włożony w ziemię emituje dźwięk o zmiennej częstotliwości od 400 - 1000Hz niesłyszalny przez człowieka. Gryzonie nie maja możliwości przyzwyczajenia do urządzenia. Dźwięk emitowany jest w odstępach trzydziestosekundowych  - niesłyszalny dla człowieka. Urządzenie bezobsługowe, bezprzewodowe, odporne na zmienne warunki pogodowe i wodę Odstraszacz działa bez potrzeby zastosowania dodatkowych baterii, panel słoneczny ładuje akumulatory na zasadzie promieniowania UV. Odstraszacz emituje dźwięki 24h/d. działa nawet w pochmurne dni. Nie szkodzi zwierzętom domowym oraz ludziom Bardzo łatwy w czyszczeniu, błyskawiczna instalacja Zasięg działania: 1000m2 Zakres działania odstraszacza uzależniony jest od rodzaju ziemi. Suche, piaskowe podłoże tłumi fale dźwiękowe i obszar ochronny może być mniejszy nawet o połowę ( w tym przypadku należy pomyśleć o zastosowaniu dwóch odstraszaczy). Najlepszy efekt uzyska się przy ziemi wilgotnej lub gliniastej. Efekty widoczne są po min 5 dniach Dzięki bezpośredniej współpracy z producentem za granicą możemy zaoferować bardzo konkurencyjną cenę

EFEKTY WIDOCZNE JUŻ PO 5 DNIACH!!!

6.jpg

nie toksyczny! nie chemiczny! nie trujący!
po prostu
ODSTRASZAJĄCY:)

 promocja.gif


 

ZAPRASZAMY NA ZAKUPY!

panelall.php?userid=15426&typ=3&coro=0&s=1|2|3|4|5|6|7|8&napisykol=0000CC&ramakol=AAFF66&cenakol=0099CC&tylkote=info.jpg
 
Zapewniamy :
 

NAJNIŻSZE CENY TOWARÓW oraz TRANSPORTU,MIŁĄ ATMOSFERĘ TRANSAKCJI,SZYBKĄ I BEZPROBLEMOWĄ WYSYŁKĘ,
PARAGON FISKALNY lub na życzenie FAKTURĘ VAT na towary oraz koszty przesyłki,GWARANCJĘ na zakupione towary,NUMER LISTU PRZEWOZOWEGO - dla przesyłek kurierskich,ŻE TOWAR DOTRZE DO CIEBIE NAJSZYBCIEJ JAK TO MOŻLIWE!ZADOWOLENIE Z PRZEPROWADZONYCH TRANSAKCJI!


    Dokonując zakupu przez Kup Teraz decydujesz się dobrowolnie na zawarcie umowy kupna-sprzedaży pomiędzy Tobą, a naszą firmą na warunkach zawartych w regulaminie, który dostępny jest na stronie O MNIE wraz z wszystkimi jego postanowieniami.
    Prosimy, powiadom nas o wszelkich ZMIANACH ADRESU, WYBORZE KOLORÓW oraz innych istotnych sprawach - maksymalnie do 1 godziny po zawarciu transakcji.
    Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące towaru, kosztów czy sposobu zawierania transakcji - napisz do nas, chętnie odpowiemy.
    Każdy towar przed wysyłką jest sprawdzany, a następnie bardzo starannie pakowany co minimalizuje możliwość wystąpienia jakichkolwiek problemów po otrzymaniu przesyłki.
    Jeśli nie akceptujesz któregoś z tych postanowień - nie licytuj.

Reasumując :  Pragniemy, aby każde zakupy przebiegały w zrozumieniu oraz miłej i przyjaznej atmosferze, prowadzącej do obustronnej satysfakcji, której owocem będą zawsze pozytywne komentarze z obydwu stron oraz długotrwałe zadowolenie z zakupionego u nas towaru. ;) ZAPRASZAMY !
    

 

 

          pd.jpg
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.