Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Sony TA S7 Scenario

                                                                                                             Witam Serdecznie  


Mam do zaoferowania znakomity wzmacniacz Sony ta s7. Jest to cześć ze składanki scenario. Sprzęt gra wspaniale jest zadbany dobrze utrzymany. Mimo wydawałoby się nie dużej mocy 2x60 Watt jest to bardzo mocny wzmacniacz u mnie działa z dużymi monitorami o mocy 120 Watt i ledwo dają rade. Dlatego że jest to prawdziwe 60 Watt. Znajdują się w nim takie smaczki jak oryginalny potencjometr Alps z silniczkiem, 4 kondensatory Negative o napięciu i pojemności 50v5600uF, transfomator toroidalny, i sporej grubości radiator. Jest to naprawdę porządny wzmacniacz solidny i ciężki. Nie ma wątpliwości że jest wart swojej ceny!

Ten model posiada rzadziej spotykaną funkcję SOURCE DIRECT skracającą ścieżkę sygnału czyli dając samo wzmocnienie odłączając korektor barwy. Sam korektor barwy posiada regulację bass i trable oraz balance. Jest też odzielne gniazdo na gramofon. Jeśli chodzi o wygląd jest utrzymany w bardzo dobrym stanie mimo że ma jedno zadrapanie na górnym wieku widać to na zdjęciu.  Nie mam do niego oryginalnego pilota ale posiadam zamiennik uniwersalny znajduje się na zdjęciu obsługuje podstawowe funkcje..


specyfikacja:

- pasmo przenoszenia: 5 hz - 100 khz +0/-3 dB

- moc w RMS: 2x 4ohm - 80 watt THD 0,02 % 2x 8ohm - 60 watt THD 0,008 %

- z 4 ohm obciążenia, kanały aktywne od 20 - 20 000 kHz przy mocy miniamlnej 60 W RMS całkowite zniekształcenia harmoniczne nie więcej niż 0,008 % od 250 miliwatów mocy znamionowej.

- standardowy pobór prądu 170W maks 300W


Paczkę wyślę zaraz po przelewie, pocztą. Po zalicytowaniu proszę o kantakt email. 

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.