Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

SPŁAWIK AUTOMATYCZNY-SAMOZACINAJĄCY ZOBACZ FILM
 

telliv4.png

692 533 549

logoggco5.gif

  3276651

logomeilmm4.png

 kamyk1111@op.pl


- Przedpłata na konto.

- Przesyłka pobraniowa.

- Odbiór osobisty. Każdy towar który wysyłamy jest zawsze bardzo dobrze zabezpieczony oraz sprawdzony by nic nie wzbudzało wątpliwości.
Każdy przedmiot zwykle wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej.

logopocztank0.gif

Lub firmy kurierskiej.

logoglsev3.jpg

!!! NOWOŚĆ !!!

SPŁAWIK AUTOMATYCZNY

SAMOZACINAJĄCY

Innowacyjność

Wszystkie dotychczas znane spławiki są jedynie sygnalizatorami brania ryb. W momencie chwytania przez rybę przynęty, tradycyjne spławiki zanurzają się pod wodę, sygnalizując, że wędkarz powinien wykonać ruch wędką - zaciąć rybę (wbić haczyk). Natomiast, człowiek nie zawsze potrafi zareagować natychmiastowo i wykonać zacięcie w odpowiednim momencie. W skutek opóźnienia, ryba odczuwa ukłucie haczyka i wypuszcza przynętę. Dlatego wynik połowu często jest negatywny. Opatentowane spławiki funkcję zacięcia wykonują automatycznie, w następujący sposób: chwytając przynętę, ryba pociąga za żyłkę, ten impuls wyzwala mechanizm, który wykonuje natychmiastowe poderwanie do góry żyłki, przy czym haczyk wbija się w wargę ryby.estaw śrucin niezbędnych dla każdego wędkarza.

dscn0659in0.jpg

Prospołeczność

Podczas połowów z tradycyjnymi spławikami, skuteczność zacięcia ryby jest uzależniona od zdolności człowieka do koncentracji, dobrego wzroku, szybkiego refleksu, doświadczenia. Osobom z osłabionym wzrokiem trudno dostrzec moment zanurzenia się spławika pod wodę. Wędkarze z osłabionym refleksem nie potrafią zareagować w odpowiednim momencie. Osoby pracujące, obciążone stresem, mają problemy z koncentracją w trakcie obserwacji spławika, a także mają ograniczony czas na rekreację. Z kolei, dzieci i młodzież nie posiadają wystarczającego doświadczenia. Wszystkie te osoby stanowią znaczną część społeczeństwa. Nieudane połowy wywołują u tych ludzi rezygnację z wędkarstwa, szczególnie u młodzieży, którą brak sukcesu łatwo zniechęca. Korzystanie ze spławików samozacinających (automatycznych) nie wymagają od człowieka specjalnych predyspozycji. Funkcję zacięcia precyzyjnie wykonuje mechanizm spławika. Wędkowanie staje się dostępne dla wszystkich,. Starsi ludzie będą mogli powrócić do swojego hobby. Do grona wędkarzy dołączą osoby z obniżoną zdolnością do koncentracji, osłabionym refleksem. Innej postaci nabiorą wędkowania rodzinne. Często w wyprawach na ryby doświadczonemu wędkarzowi towarzyszą żona i dzieci, które nie posiadają takich umiejętności i spędzają czas jedynie na obserwacji. Nabywając spławiki automatyczne, nawet niedoświadczone osoby będą miały udane połowy. Rodzina uzyska możliwość cieszenia się wspólną pasją. Osiągnięcie sukcesu już przy pierwszych połowach wpłynie zachęcająco na dzieci i młodzież. Wędkowanie stanie się dla nich przyjemnym i bezpiecznym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Ma to szczególne znaczenie, że osoby młode są w większym stopniu narażone na wpływ czynników antyspołecznych.

SPŁAWIKI POSIADAJĄ NOWE ROZWIĄZANIE TECHNICZNE UNIEMOŻLIWIAJĄCE OTWIERANIE SIĘ SPŁAWIKA PRZY WYRZUCIE.

dscn0661fz7.jpg

DO KAŻDEGO SPŁAWIKA DODATKOWO:

- SZTYWNY KARTONIK.

- SPECIALNY DRUT DO PRZECIĄGANIA ŻYŁKI.

- CZYTELNA INSTRUKCJA POŁOWU.

ZOBACZ DZIAŁANIE SPŁAWIKA

>>>KLIKNIJ<<<

 

TOWAR JEST  NOWY

JEDYNE 50szt.

KONTAKT:

tel.692 533 549

Zapraszam na inne moje aukcje sprzętu wędkarskiego
 
 
ZOBACZ CAŁĄ MOJĄ OFERTE :

>>>KLIKNIJ<<<

Kupując na kilku aukcjach płacisz tylko raz za przesyłkę !

 

 

 

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.