Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Super Farmer zarabiaj na farmie + Treasure Machine

2krokodyle.jpg

na tej aukcji polecamy:

Dwie Gry PC (pl+eng) na płycie CD
elegancko zapakowane w pudełko DVD, kartonową obwolutę i folię
GRY BEZ PRZEMOCY ! DOSKONAŁY PREZENT ! DLA CAŁEJ RODZINY
12 zestawów do wyboru - zobacz opis
pełne wersje - PL + ENG

BAW SIĘ i UCZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
druga gra w języku angielskim wraz ze słowniczkiem pojęć

Super Cena · Nie przegap!
+
Super GRATIS
kup 3 gry i wybierz PREZENT

Tracer_Carpet2.jpg
  Tracer_Etui_Phone.jpg  naklejka_laptop_soccer.jpg
więcej informacji o tych produktach szukaj na innych naszych aukcjach


gry_display_24szt.jpg

Wybierz grę dla siebie:

SuperFarmer.jpgSuper Farmer (PL)
Czy na rolnictwie da się zarobić? Pokaż, że potrafisz!!! Zdecyduj co zasiać, uprawiaj ziemię, podlewaj rośliny, zbieraj plony, wysyłaj produkty na rynek, obserwuj go i ustalaj cenę. Czekają na Ciebie dziesiątki ulepszeń, wielki rynek zbytu oraz dużo zabawy typu wskaż i kliknij. Zamień zdezelowane gospodarstwo w perłę przynoszącą krocie.

POBIERZ DEMO   virtual-farm-screenshot-small0.gifvirtual-farm-screenshot-small1.gifvirtual-farm-screenshot-small2.gif

+ Treasure Machine (ENG)
Dzielny profesor Sam wynalazł maszynę do poszukiwania podziemnych skarbów. Teraz Ty masz szansę być jej operatorem. Zasiądź za sterami i zmierz się z niebezpieczeństwem.


ArktycznaPrzygoda.jpgArktyczna Przygoda 2 (PL)
 Zły król stara się zamrozić piękną krainę. Żeby mu w tym przeszkodzić, należy jak najszybciej pozbyć się lodowych kostek spadających z nieba. Postaraj się zrobić to szybko, inaczej wszystko pokryje lód. Przed Tobą szereg łamigłówek, których szybkie i bezbłędne rozwiązanie, znowu pozwoli Tobie i uciśnionemu ludowi, cieszyć się szumem lasów, ciepłem plaż i śpiewem ptaków.
 
POBIERZ DEMO   arctic-quest-2-screenshot-small0.gifarctic-quest-2-screenshot-small1.gifarctic-quest-2-screenshot-small2.gif

+ Foxy Jumper 2 (ENG)   POBIERZ DEMO (PL) 
Któż nie lubi skakać beztrosko w poszukiwaniu skarbów? Lisek Foxy ma przed sobą dziesiątki etapów w których zgarnie niemałą fortunę. Choć łatwo nie będzie, warto pomóc mu w tej przygodzie.


AlexGordon.jpgAlex Gordon (PL)
 Wraz z Alexem, zawodowym poszukiwaczem skarbów udajesz się na wyspę licząc na zdobycie kosztowności. Gra prowadzi poprzez pięćdziesiąt przepięknych, rozbudowanych etapów, podzielonych na pięć zróżnicowanych krain. Prócz tego znajdziecie tu aż piętnaście etapów bonusowych. Na każdym etapie są ukryte miejsca, których odnalezienie podniesie Twój prestiż oraz oczywiście wypcha sakiewkę.
 
POBIERZ DEMO   alex-gordon-screenshot-small0.gifalex-gordon-screenshot-small1.gifalex-gordon-screenshot-small2.gif

+ Feelers (ENG)   POBIERZ DEMO (PL)
Szalenie odstresowująca zabawa polegająca na chronieniu jajeczek w mrowisku. Choć to zabawa w strzelanie, przemocy tu nie ma żadnej. Trenuj oko i kombinuj by nikt nieczego nie wykradł.


SklepikNemo.jpgSklepik Nemo (PL)
 Każdy kiedyś pragnął posiadać swoje własne akwarium. A czy myśleliście kiedyś, by jeszcze na tym zarobić? Sklepik Nemo pozwoli Wam zapoznać się z tajnikami prowadzenia sklepiku z egzotycznymi rybkami. Rozpoczynamy skromnie, dwa akwaria oraz mnóstwo zapału do pracy. Otrzymujemy także małe rybki, które będą potrzebowały skrupulatnej pomocy i troski. Dalej będzie już znacznie ciężej. Droższe rybki mają znacznie większe wymagania, więc przygotowanie dla nich podłoża oraz pielęgnacja będzie Was absorbować do granic możliwości.  
 
POBIERZ DEMO   jenny-s-fish-shop-screenshot-small0.gifjenny-s-fish-shop-screenshot-small1.gifjenny-s-fish-shop-screenshot-small2.gif

+ Bistro Stars (ENG)   POBIERZ DEMO (PL)
Pracując w Bistro trenuj oko, żągłuj pączkami i colą. Klasyczna zabawa w "Złącz trzy lub więcej" w nowej, odświeżonej formie. Doskonała grafika i wiele trybów rozgrywki zapewniają wspaniałą zabawę dla całej rodziny. Tylko siadać i klikać.
 
SprillWodnePrzygody.jpgSprill - Wodne Przygody (PL)
 Pomóż liskowi uratować świat przed katastrofą ekologiczną. Wcielamy się w rolę sprytnego liska, który ma za zadanie ochraniać podwodne urządzenia przepompowujące, przed atakami. W tym celu został wyposażony w obrotowe stanowisko z działem miotającym antyciałami. Zabawa polega na tym, by znajdować łańcuchy tego samego koloru i rozbijać je za pomocą kul o tej samej barwie. W zabawie pomoże Ci Twój osobisty Asystent. Przy jego pomocy będzie można zarządzać wszystkimi bonusami w grze. Jest ich aż dziesięć. Dzięki nim będzie można cofnąć nieco atakujące kule, wstrzymać je na jakiś czas, czy zmieniać ich kolor. Wszystkie dodatki można zakupić za Gwizdki w Sklepie pomiędzy kolejnymi etapami gry.  
 
POBIERZ DEMO   sprill-screenshot-small0.gifsprill-screenshot-small1.gifsprill-screenshot-small2.gif

+ Beads (ENG)   POBIERZ DEMO (PL)
Dopasuj do siebie trzy kolorowe buźki. Tak zakręconej zabawy dla miłośników łączenia kolorów jeszcze nie było. Zrzucaj buźki do rur i staraj się dopasować w poziomym rzędzie trzy elementy o tym samym kolorze.


Hyperballoid.jpgHyperballoid 2 (PL)
 Czego oczekujesz od kolejnej wersji popularnego Arkanoida w XXI wieku? To wszystko oferuje Ci właśnie ta pozycja. Odbijanie piłeczki to wielka frajda. Jeszcze większą jest możliwość tworzenia samemu nowych poziomów. Dzięki tej pozycji, prócz 200 etapów zabawy, możesz tworzyć kolejne i chwalić się nimi w sieci.
 
POBIERZ DEMO   hyperballoid-2-screenshot-small0.gifhyperballoid-2-screenshot-small1.gifhyperballoid-2-screenshot-small2.gif

+ Dig McDug (ENG)
Z nieba spadły kolorowe kamyki szlachetne i rozpierzchły się po całym ogrodzie. Musisz je szybko zebrać, bo amatorów na świecidełka jest całkiem sporo. Nie myśl jednak, że to łatwe zadanie.


KwiatowaPrzygoda.jpgKwiatowa Przygoda (PL)
Pomóż małej elfce odnaleźć drogę do magicznego zamku. Musisz przeprowadzić ją przez mgliste łąki i bagniste pola. Pomocne będą szare komórki i odrobina zręczności, by rozwiązać dziesiątki łamigłówek. Ta interesująca gra logiczna daje Ci możliwość przejścia aż pięćdziesięciu coraz bardziej skomplikowanych etapów, by w końcu zakończyć zmagania w ogromnym zamku, który stanie się nowym domem dla naszej bohaterki. 
 
POBIERZ DEMO   flower-quest-screenshot-small0.gifflower-quest-screenshot-small1.gifflower-quest-screenshot-small2.gif 

+ Swipe (ENG)   POBIERZ DEMO (PL)
Twoja wieża jest ostatnim bastionem broniącym najeźdźcom wejścia do zamku. Musisz jak najszybciej pozbywać się wrogów bo jeśli choć jeden przeskoczy przez mur, przegracie.


HerosiHellady.jpgHerosi Hellady (PL)
Do pokonania będzie niemalże sto coraz trudniejszych wyzwań a Twoja rozgrywka to mieszanka zręczności i logiki. Generalnie chodzi o to, by budować jak najdłuższe łańcuchy w tym samym kolorze. Za zebrane pieniądze wybudujesz ogromny pałac decydując o tym, jak ma wyglądać. Poznasz wielu mitycznych herosów, którzy Ci pomogą. Dotarcie do końca zajmie nie mniej niż kilka godzin, przygotuj się więc na potężną dawkę zabawy, połączonej z kreatywnym myśleniem. 
 
POBIERZ DEMO   heroes-of-hellas-screenshot-small0.gifheroes-of-hellas-screenshot-small1.gifheroes-of-hellas-screenshot-small2.gif 

+ Beetle Ju (ENG)   POBIERZ DEMO (PL)
Dzielny robak Ju zamieszkuje pod ziemią. Niestety, jego naturalne środowisko nawiedzili kosmici. Pomóż mu pozbyć się ich, zbierając przy tym setki skarbów. Uważaj, pod ziemią nie jest bezpiecznie.


HyperspaceInvader.jpgHyperspace Invader (PL)
Obce siły nawiedziły Twą planetę, niszcząc niemal całkowicie siły obronne. Pozostał jedynie Twój myśliwiec. Doskonała rozgrywka zarówno w dwóch, jak i trzech wymiarach (możliwość wyboru trybu gry). Gra niebywale dynamiczna cechująca się wysoką grywalności. Wykonana w pełnej grafice 3D z doskonałymi efektami świetlnymi oraz dobrą muzyka w tle stanowi prawdziwy rarytas nie tylko dla miłośników gatunku. Mozliwa jest gra w dwie osoby na jednym ekranie w trybie kooperacji.  
 
POBIERZ DEMO   hyperspace-invader-screenshot-small0.gifhyperspace-invader-screenshot-small1.gifhyperspace-invader-screenshot-small2.gif

+ Ballz 3D (ENG)   POBIERZ DEMO (PL)
Obowiązkowa pozycja dla wszystkich maniaków gier serii "Złącz Trzy". Ballz 3D daje Wam możliwość zabawy zarówno w wersji klasycznej na czas oraz logicznej, co gwarantuje ogromne ilości klikania.


TajemniceHorusa.jpgTajemnice Horusa (PL)
Zmierzysz się z zagadkami Starożytnego Egiptu. Twoim zadaniem będzie zjednanie sobie przychylności potężnego Horusa. Musisz jak najszybciej wypełniać odpowiednimi symbolami przemieszczające się taśmociągi.  
 
POBIERZ DEMO   mysteries-of-horus-screenshot-small0.gifmysteries-of-horus-screenshot-small1.gifmysteries-of-horus-screenshot-small2.gif

+ Traffic Jam Extreme! (ENG)   POBIERZ DEMO (PL)
Zakorkowane skrzyżowanie, to w tej chwili norma. Twoim zadaniem będzie takie poprzestawianie samochodów, aby umożliwić przejazd tym, którzy najbardziej się spieszą.


OwczePrzygody.jpgOwcze Przygody (PL)
Dzielne owieczki postanowiły pomóc swemu gospodarzowi odbudować podupadłe gospodarstwo. Nie są niestety zbyt bystre i to Ty musisz przeprowadzić je przez najeżone trudnościami (i kasą) okolice. Początkowo rozgrywka będzie prosta, wystarczy postawić kilka zagród i owieczki bez problemu dotrą do celu. Szybko jednak poziom kolejnych zagadek będzie się podnosił i tylko prawdziwi łowcy przygód poradzą sobie, by na czas dostarczyć wszystkich podopiecznych cało na linię mety. Zarobione pieniądze można po każdym etapie wydawać na ulepszenia swej posiadłości.  
 
POBIERZ DEMO   sheeps-quest-screenshot-small0.gifsheeps-quest-screenshot-small1.gifsheeps-quest-screenshot-small2.gif

+ Crystalix (ENG)
Oczyść las z kosmicznych odpadów w doskonałej, logicznej rozgrywce. Gra zawiera dwa tryby, które diametralnie różnią się od siebie, dając ogromną ilość rozrywki dla miłośników główkowania.


Roboball.jpgRoboball (PL)
Strącanie bloczków w trzech wymiarach może być bardzo interesujące. Patrz, jak walą się przed Tobą całe pomieszczenia wypełnione najróżniejszym sprzętem. Zasady gry są bardzo proste. Należy tak długo podbijać piłeczkę rakietką znajdującą się u dołu ekranu, aż wszystkie klocki zostaną usunięte z planszy. Nowością jest tu jednak zastosowanie trzech wymiarów rozgrywki.  
 
POBIERZ DEMO   roboball-screenshot-small0.gifroboball-screenshot-small1.gifroboball-screenshot-small2.gif 

+ Foxy Jumper (ENG) POBIERZ DEMO (PL) 
Lisek Foxy pragnie dostać się do swojego domu. Na przeszkodzie stają mu szybko poruszające się platformy, lwy i inne niespodzianki. Do tego te wszystkie porozrzucane prezenty...

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.