Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

SUPER PACK do konsoli XBOX360: pad + gry najtaniej

ant-cor-left.gif ant-middle.gif ant-cor-right.gif Zestaw SUPER PACK do konsoli XBOX 360:
Play and Charge Kit + Bezprzewodowy Pad do XBOX + 2 gry: Crackdown + Gears of War


W opakowaniu XBOX 360 SUPER PACK znajdują się dwie gry Crackdown oraz Gears of War oraz zestaw "Graj i Ładuj" (Play and Charge Kit), dzięki któremu można grać bez przerwy. Ponadto znajduje się w nim bezprzewodowy pad do konsoli Xbox 360

Play and Charge Kit - zestaw akumulatorków do oryginalnego bezprzewodowego joypada + kabel dzięki któremu można je ładować w trakcie gry. Likwiduje to problem kupowania osobnych akumulatorków i specjalnych ładowarek. Teraz możesz grać i jednocześnie ładować. Żywotność akumulatorka to 25 godzin ciągłej gry.

Crackdown to zupełnie nowe osiągnięcie w dziedzinie samochodowych gier akcji. Do gracza należy walka o sprawiedliwość przy wykorzystaniu wszystkich dostępnych środków, w przepełnionej zbrodnią miejskiej scenerii, otwartej do wolnej i niczym nieskrępowanej eksploracji. Wraz z innowacyjnym trybem kooperacji, pojawiającym się po raz pierwszy raz w tym gatunku i całkowicie interaktywnym światem, w którym niemal każdy obiekt może zostać użyty jako broń, Crackdown to wybuchowy koktajl pełen akcji.

Gears of War to przygotowywana wyłącznie na konsolę Xbox 360 gra, stanowiąca połączenie taktycznej strzelanki z survival horrorem. Daj się porwać wciągającej historii, opowiadającej o obronie ludzkości przed inwazją okrutnych stworów z podziemnych czeluści. Wciel się w rolę bohatera wojennego Marcusa Fenixa i poprowadź jego oddział do walki z bezwzględnymi potworami. Rewolucyjny system taktycznej walki i zapierająca dech w piersiach grafika, osiągnięta dzięki silnikowi Unreal Engine 3, wciągnie Cię w opowieść o wojnie i przetrwaniu.

Zapraszam na pozostałe moje aukcje, gdzie znajdziecie inne przedmioty do XBOXa 360

Przesyłka kurierska GRATIS!!!!Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.