Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

SUPER Wykrywacz MINELAB SOVEREIGN GT + gratisy !!!

Witam na aukcji Krisp01
O mnie Moje aukcje Komentarze Napisz Dodaj mnie

Regulamin

Oczywiście wysyłka kilku przedmiotów z moich aukcji to niższy koszt przesyłki. Zwykle jest to najwyższa kwota z wylicytowanych aukcji. Wyjątek to bardzo duże gabaryty lub waga kilku zakupionych rzeczy.

Kontakt

Przez gg 4189891. Poprzez serwis Allegro. Telefony w automatycznej wiadomości dostarczanej po wygraniu aukcji.

Przesyłka

Wysyłka po zaksięgowaniu wpłaty na moim koncie w mBanku. Za pobraniem jedynie dla osób z co najmniej jedną czerwoną gwiazdką.

 

SUPER Wykrywacz
MINELAB SOVEREIGN GT !!!


 

Przedmiotem tej aukcji jest wykrywacz metali Minelab Sovereign GT. Jest to jeden z najlepszych wykrywaczy metali na naszym rynku! Zakupiony u polskiego dystrybutora marki Minelab – w firmie „Viking”. Jest to na pewno jeden z najlepszych wykrywaczy hobbystycznych, może być nawet uważany za półprofesjonalny. Dla zainteresowanych nr tel. „Vikinga”: 022/829-84-80. Wspaniały wykrywacz militariów i wyrobów z metali kolorowych. Wspaniała selekcja śmieci (można np. włączyć selekcję aluminiowych śmieci o wielkości zawleczek z puszki od piwa... który polski wykrywacz to potrafi???). Jest na naszym rynku na pewno najlepszym wykrywaczem jeśli bierzemy pod uwagę cenę (najlepszy stosunek jakość/cena).

W zestawie jest oczywiście instrukcja w jęz. polskim i angielskim, ładowarka sieciowa, akumulatory, części zamienne (śruby montażowe i rzepy do mocowania przewodów) . Gratis dokładam pojemnik na baterie (zwykłe AA!!!) , ładowarkę samochodową (od Minelab-Explorera, ale ładuje też akumulator Sovereigna!!!) i torbę do paska na wykopaliska (ew. śmieci). Oryginalne opakowanie – w komplecie, co widać na zdjęciach (real foto). Przy zakupie „Kup teraz” – wysyłka kurierem na mój koszt!!!

Rozstaję się z nim niechętnie (wiele wykrytych drobiazgów) – dla ceny „Kup teraz” kolejny gratis – kula z muszkietu z miejsca jednej z bitew Powstania Styczniowego, bitwy pod Panasówką (Wzgórze Polak).

To jest naprawdę jeden z najlepszych wykrywaczy na naszym rynku! Detektor z układem BBS, praca równocześnie na 17 częstotliwościach!!! Praca na akumulatorze – do 20 godzin! Na bateriach – do 15 godzin! Funkcja Pinpoint do dokładnego namierzania znaleziska! I wiele innych, przydatnych funkcji!POLECAM, BO NAPRAWDĘ WARTO !!!


AUKCJA - jak zawsze - BEZ CENY MINIMALNEJ !!!


 

 

 

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.