Dane kontaktowe - otwórz formularz odblokowania.

 • Fraza:
 • Możesz sprecyzować datę Wybierz datę
 • Szukaj

   w Wszystkie kategorie (Dowolna data)

Dane dotyczące aukcji

 • Tytuł: SUPER Wykrywacz MINELAB SOVEREIGN GT + gratisy !!! (numer 482187440)
 • Cena: 1600,00 zł
 • Data wystawienia: 2008-11-13
 • Dane kontaktowe:
  Numer stacjonarny (1)
  ,
  Numer użytkownika (1)
Aby wyświetlić dane kontaktowe wyślij SMS o treści AP.AA9 na numer 79068 i wprowadź otrzymany kod tutaj:

Cena SMS to 9 PLN netto / 11,07 PLN brutto Kod z SMS jest jednorazowy. Za co płacę?
Serwis SMS obsługiwany przez Dotpay Reklamacje Regulamin
Usługa SMS dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi

SUPER Wykrywacz MINELAB SOVEREIGN GT + gratisy !!!

Treść aukcji:

 

SUPER Wykrywacz
MINELAB SOVEREIGN GT !!!


 

Przedmiotem tej aukcji jest wykrywacz metali Minelab Sovereign GT. Jest to jeden z najlepszych wykrywaczy metali na naszym rynku! Zakupiony u polskiego dystrybutora marki Minelab – w firmie „Viking”. Jest to na pewno jeden z najlepszych wykrywaczy hobbystycznych, może być nawet uważany za półprofesjonalny. Dla zainteresowanych nr tel. „Vikinga”: ###/###-##-##. Wspaniały wykrywacz militariów i wyrobów z metali kolorowych. Wspaniała selekcja śmieci (można np. włączyć selekcję aluminiowych śmieci o wielkości zawleczek z puszki od piwa... który polski wykrywacz to potrafi???). Jest na naszym rynku na pewno najlepszym wykrywaczem jeśli bierzemy pod uwagę cenę (najlepszy stosunek jakość/cena).

W zestawie jest oczywiście instrukcja w jęz. polskim i angielskim, ładowarka sieciowa, akumulatory, części zamienne (śruby montażowe i rzepy do mocowania przewodów) . Gratis dokładam pojemnik na baterie (zwykłe AA!!!) , ładowarkę samochodową (od Minelab-Explorera, ale ładuje też akumulator Sovereigna!!!) i torbę do paska na wykopaliska (ew. śmieci). Oryginalne opakowanie – w komplecie, co widać na zdjęciach (real foto). Przy zakupie „Kup teraz” – wysyłka kurierem na mój koszt!!!

Rozstaję się z nim niechętnie (wiele wykrytych drobiazgów) – dla ceny „Kup teraz” kolejny gratis – kula z muszkietu z miejsca jednej z bitew Powstania Styczniowego, bitwy pod Panasówką (Wzgórze Polak).

To jest naprawdę jeden z najlepszych wykrywaczy na naszym rynku! Detektor z układem BBS, praca równocześnie na 17 częstotliwościach!!! Praca na akumulatorze – do 20 godzin! Na bateriach – do 15 godzin! Funkcja Pinpoint do dokładnego namierzania znaleziska! I wiele innych, przydatnych funkcji!POLECAM, BO NAPRAWDĘ WARTO !!!

AUKCJA - jak zawsze - BEZ CENY MINIMALNEJ !!!


 

 

 


Powyższy cytat pochodzi ze strony: http://allegro.pl/item482187440.html

Lista kupujących

Kupujący Ilość sztuk Cena za sztukę Data transakcji
aluzja18 (241) 1 1600,00 PLN 2008-11-19 22:19:18
Komentarz Unieważniony: Wielki pozytyw!!!! Super kontakt, bardzo uprzejmi Państwo! Wszysto dokładnie wytłumaczone i jasne! Polecam wszystkim!!