Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

SWIATLA DO JAZDY DZIENNEJ DIODY LED z HOMOLOGACJAZadaj mi pytanie.


Dodaj mnie do ulubionych.


Zobacz moje komentarze.


Zapraszam na moje aukcje.


Zobacz regulamin

kosztprzesc.jpg

infoplatnosci.jpg

infokontakt.jpg

Przedmiotem aukcji są
lampy do jazdy dziennej LED
z homologacją


Zestaw składa się z kompletu czyli 2 sztuk mocnych lamp diodowych do jazdy dziennej, mocowanych w przedniej części samochodu.

lampyledhompr2.jpg


Każda lampa zawieta 15 świecących na biało jasnych diód LED. Wymiary światełek to ok. 152 x 28 x 31 mm (szer x wys x gr).

lampyledhompr3.jpg


Lampki posiadają homologację E13.

lampyledhompr4.jpg


Lampki wykonane są z tworzywa - odpornego na działanie czynników atmosferycznych. Zainstalowano w nich mocne diody, co sprawia, iż efekt świecenia jest naprawdę nieprawdopodobny. Lampy dają bardzo mocne światło.

lampyledhompr5.jpg


Zasilane napięciem 12 V. Instalacja ich jest prosta i wygodna, podłączane np. pod wolny przycisk na desce albo pod seryjnie montowane oświetlenie. Lampki montowane są za pomocą specjalnej podstawki przykręcanej do np. zderzaka. Dzięki temu można nastawić odpowiedni kąt świecenia. Do zestawu dołączono dodatkowe kable.

lampyledhompr6.jpg

lampyledhompr7.jpg

lampyledhompr8.jpg

lampyledhompr9.jpg


W ofercie posiadamy również urządzenie, które służy do automatycznego zapalania świateł do jazdy dziennej. Lampy zapalają się po przekręceniu kluczyka w stacyjce i samoczynnie gasną po wyłączeniu silnika. Dodatkowo dzięki temu urządzeniu włączenie świateł pozycyjnych lub drogowych powoduje samoczynne wyłączenie świateł do jazdy dziennej. Przedmiot dostępny na innych naszych aukcjach.

automatwlswiatel624v1.jpg


Montując ten oto zestaw nie tylko sprawiasz, iż Twój samochód dobrze wygląda ale również poprawiasz swoje bezpieczeństwo, a przecież to jest najważniejsze! Stajesz się bardziej widoczny!

lampyledhompr10.jpg


Przedmiot jest nowy, oryginalnie zapakowany.


noxeshelp1.jpg

mapadojazdu2.jpg


U nas otrzymasz gwarancję zadowolonego klienta. Postaw na jakość usług !


Wylicytowany towar wysyłamy zaraz po otrzymaniu wpłaty lub za pobraniem. Nie musicie Państwo czekać na przesyłkę do zakończenia aukcji!!!


Dlaczego mielibyscie Państwo dokonać zakupów własnie na tej aukcji a nie u kogos innego? Czym różnimy się od innych sprzedajacych? Kupujac u nas robicie Państwo zakupy w legalnie działajacej firmie. Standardowo do każdej przesyłki dołączony jest paragon. Istnieje również możliwosć otrzymania przez Państwo faktury VAT (w tym celu proszę o przesłanie danych na które ma ona zostać wystawiona). Cała transakcja przeprowadzana jest błyskawicznie, nie ociagamy się z wysyłaniem przesyłek. Szybko również odpisujemy na pytania zadawane droga mailowa badz przez GG, przez co jesteśmy niemalże w ciagłym kontakcie z Wami! To wszystko sprawia, że klient dokonujacy zakupu u nas jest zadowolony i chce wrócić na nasze aukcje. Sprawdz a przekonasz się o tym!


Zapraszam do licytacji oraz na inne nasze aukcje

akcesoriamoto1.jpg


noxeshelp2.jpg

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.