Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

***TANIE NAKŁADKI NA SCHODY KOMPLET 15 SZTUK ***

blank.gifstyl-t1.gifstyl-t2.gifstyl-t3.gifstyl-t4.gifstyl-t5.gifblank.gifstyl-tm.gifstyle-ctl.gifblank.gifstyl-ctr.gifblank.gif

Przedmiotem sprzedaży są nowe nie używane chodniczki na schody w kolorze wykładziny bordo (kolor najlepiej przedstawia zdjęcie piąte z dywanikiem w całości), podbite czarną gumą uniemożliwiającą ich zsuwanie się ze schodów. Ze względu na to że zakupione były jakiś czas temu sprzedaję je po cenie niższej niż w sklepie (tam cena jednej sztuki wynosi około 20zł). Do sprzedania mam 15 sztuk. (po 10zł za sztukę)

 

Spód chodniczka wyposażony jest dodatkowo w taśmy dwustronne samoprzylepne, dzięki którym nakładki nie odstają od stopni, a ich montaż jest prosty i wygodny. Szerokość chodniczka przy zgięciu to 66cm, głębokość 22cm, szerokość kątownika 3cm. Nakładki chronią schody przed zniszczeniem i pełnią rolę antypoślizgową. Wykończenie brzegów nakładek nie jest tradycyjnym obszyciem chodnika, które może się z czasem pruć ale jest to wykładzina zatopiona w gumie.

 

Atrybutem tych nakładek jest ich ciekawy kształt, na pewno nie spotkasz takich w sklepie. Są zupełnie inne od tych sprzedawanych na allegro.

 

Cena dotyczy całości. Koszt przesyłki jest uzależniony od dużej wagi przedmiotu.


PICT3346.jpg


PICT3347.jpg


PICT3348.jpg


PICT3349.jpg


PICT3350.jpg


PICT3351.jpg


PICT3352.jpg


blank.gifstyle-cbl.gifblank.gifstyle-cbr.gifblank.gif
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.