Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

TERMOMETR SAMOCHODOWY PRO MATRONIK GW.3 LATA F.VAT

TERMOMETR SAMOCHODOWY PRO

logo_matronik.jpg

opisprzedmiotuinrtel.jpg

    

 

galka1s.jpg

 

 

Jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy termometr samochodowy, który przywita Cię Twoim imieniem lub dowolną inną informacją tekstową. Twoje auto nie będzie anonimowe. Gotowe urządzenie do montażu w desce rozdzielczej, bez obudowy, montujesz samodzielne w dostępne miejsce, otwór itp. Termometr wyróżnia się szeregiem funkcji niedostępnych nigdzie indziej co czyni go niedoścignionym wzorem w tej dziedzinie. Wszystkie funkcje konfigurowalne w MENU za pomocą 3 przycisków! Do poprawnej pracy wystarczy podłączyć tylko 4 przewody! Jakość produktu potwierdzją 3 lata gwarancji. 

 

 

 

 

pomiar temperatury 2 czujnikami cyfrowymi

zegarek

data

dzień tygodnia

stoper (minutnik) mierzący czas podróży!

do 8 ekranów własnych powitań

napis pożegnalny

automatyczne przyciemnienie po zmroku! 

aż 20 trybów wyświetlania!

do wyboru 1 z 8 kolorów podświetlenia 

regulacja kontrastu i podświetlenia w MENU!

konfigurowalne strzałki trendu temperatury

pomiar napięcia w instalacji

alarm o niskim napięciu

ostrzeżenie o gołoledzi

bezobsługowy bezpiecznik zasilania

pozłacane gniazda i styki 

wodoodporne czujniki

płynne rozjaśnianie podświetlenia

efekty napisów w menu oraz przy powitaniach

modyfikowalne nazwy czujników

pomoc wyświetlana w MENU!

przypomnienie o włączeniu świateł!

buzzer dźwiękowy ostrzegający o gołoledzi lub  włączeniu świateł

 

jakdziala.jpg

Po załączeniu zapłonu pojawiają się zaprogramowane  ekrany powitalne, oczywiście można nie ustawić żadnego.

 

witaj1.gif

 witaj2.gif

 

Następnie po wyświetleniu powitań, termometr przechodzi do pomiaru i prezentacji temperatury oraz pozostałych danych według 1 z 6 trybów wyświetlania.

tryb1.gif

O ile funkcje te zostały włączone, w czasie pracy może pojawić się ostrzeżenie o możliwości występowania gołoledzi lub alarm o zbyt niskim poziomie napięcia

 

alarm1.gif

gololedz1.gif

 

Po wyłączeniu zapłonu pojawi się napis pożegnalny o ile został ustawiony w MENU

 

pozegnanie.gif

 

Następnie po wyłączeniu zapłonu na wyświetlaczu pozostaje zegarek oraz data w pełnym formacie włącznie z rokiem. Dzięki temu nie musimy załączać zapłonu aby sprawdzić aktualny czas lub datę.

 

wylaczony.gif

 

opisfunkcji.jpg

 

POWITANIA

 witaj1.gif

witaj2.gif

 

 

 

 

POWITANIA

 

 

Są to napisy pełnoekranowe dowolnej treści (1 ekran to 2 linijki po 16 znaków) pojawiające się po załączeniu zapłonu. Maksymalnie można zaprogramować do 8 ekranów. Czas ich trwania oraz treść ustawimy w MENU. W dowolnym momencie można zmienić treść. Oczywiście można nie ustawiać żadnego.

 

 

 

 

 

POMIAR NAPIĘCIA

  

Funkcja mierząca na bieżąco napięcie w instalacji pojazdu. Pomiar dokonywany jest w "tle", nie widzisz jaka jest aktualna wartość napięcia lub można wybrać tryb wyświetlania, w którym aktualna wartość napięcia będzie widoczna cały czas na wyświetlaczu razem z temperaturami czujników.

 

tryb4.gif

 

ALARM NAPIĘCIA

 

Funkcja monitorująca wartość napięcia w instalacji i wyświetlająca odpowiedni alarm o niskim napięciu poniżej ustawionego w MENU progu. Alarm możemy włączyć lub wyłączyć wedle uznania. Alarm działa niezależnie od wybranego trybu wyświetlania. Treść alarmu oraz odstęp co ile będzie wyświetlany ustawisz w MENU.

alarm1.gif

alarm2.gif

 

GOŁOLEDŹ

 Jest informacja tekstowa pojawiająca się w zakresie temperatur od -2 do +2C. Treść ostrzeżenia o możliwości występowania gołoledzi zmienisz w MENU. Można ustawić dowolny tekst, 1 linijka o długości 16 znaków. Oczywiście funkcję można ustawić aktywną lub nieaktywną. W MENU ustawisz także czas odstępu pomiędzy kolejny wyświetleniami ostrzeżenia.

gololedz1.gif

gololedz2.gif

 

 

WŁĄCZ ŚWIATŁA!

 Przypomnienie o włączeniu świateł przypomina o ich włączeniu po załączeniu oraz po wyłączeniu zapłonu. Przypomnienie można włączyć lub wyłączyć w MENU.

gololedz1.gif

 

DATA, DZIEŃ, ZEGAREK...

 Termometr posiada wbudowany zegarek dzięki czemu można wyświetlić aktualny dzień miesiąca, miesiąc, dzień tygodnia oraz aktualny czas. Do wyboru mamy kilkanaście trybów wyświetlania daty, dnia oraz zegarka więc znajdziesz także odpowiedni tryb dla siebie.

tryb11.gif

 

KOREKCJA ZEGARKA...

 Dzięki dodatkowej korekcji programowej zegarka możliwe jest uzyskanie dokładności zegarka z błędem nie większym niż kilka sekund na rok! Jest to w zupełności wystarczające ponieważ i tak 2 razy do roku jesteśmy zobowiązani do ustawienia zegarka w związku ze zmianą czasu letni-zimowy.

tryb11.gif

 

STOPER (MINUTNIK) -  ZMIERZ CZAS PODRÓŻY!

 

 Termometr wyposażono w 72 godzinny stoper zliczający z rozdzielczością minut. Stoper włączysz lub zatrzymasz w MENU. Ponieważ nie wymagamy od stopera ciągłej znajomości ile minut zliczył w trakcie trwania podróży dlatego też stoper działa i zlicza w "tle". Aktualną wartość stopera można odczytać na dwa sposoby, wchodząc do MENU lub ekspresowo bez wchodzenia w MENU w trakcie wyświetlania zegarka na LCD jednoczesne naciśnięcie przycisków GÓRA/DÓŁ spowoduje wyświetlanie stopera w miejscu zegarka na czas wciśnięcia po czym po 5sek. samoczynnie powróci zegarek.

stoper.gif

tryb11.gif

 

 

 TRYBY WYŚWIETLANIA

 

Określają nam sposób prezentacji temperatur oraz napięcia na wyświetlaczu LCD. Do wyboru masz aż 20 trybów, które możesz wybierać i zmieniać w dowolnym momencie w MENU. Każda animacja po prawej stronie przedstawia jeden tryb. Szybkość zmian pomiędzy kolejnymi ekranami w danym trybie ustawimy w MENU w zakresie 1..60sek. Animacje ukazują każdy z 20 trybów. Jak widać niektóre tryby składają się z 2 ekranów składowych pojawiających się w omawianych odstępach czasu.

 

tryb1.gif

 

tryb2.gif

 

tryb3.gif

 

tryb4.gif

 

tryb5.gif

 

tryb6.gif

 

tryb7.gif

 

tryb8.gif

 

tryb9.gif

 

tryb10.gif

 

tryb20.gif

tryb19.gif

tryb18.gif

tryb17.gif

tryb16.gif

tryb15.gif

tryb14.gif

tryb13.gif

tryb12.gif

tryb11.gif

 

 

parametryzegar.gif

 

 STRZAŁKI TRENDU

 

 STRZAŁKI TRENDU

 

strzalki.gif

 

Strzałki trendu temperatury wskazują trend temperatury: rosnąca lub malejąca. Strzałki można włączyć lub wyłączyć w dowolnym momencie w menu. W przypadku gdy są aktywne wartość temperatury zostaje przesunięta w lewo o jedną pozycję tak aby zwolnić jedną kratkę na strzałkę.

 

 

 DOWOLNA NAZWA CZUJNIKA

 

 

czujnik1.gif

 

czujnik2.gif

 

 

Każdemu czujnikowi można przypisać dowolną nazwę składającą się max. z 11 znaków. Nazwę można ustawić i modyfikować w dowolnym momencie w MENU. Obrazki po prawej ukazują dwa przykłady.

 

 

 POMOC TEKSTOWA MENU

pomoc.gif

 

Jest to tekst pomocy przewijający się od prawej do lewej strony w dolnej linijce pod każdą pozycją MENU. Dzięki temu dowiesz się czego dotyczy dana pozycja bez konieczności zaglądania w MENU oraz otrzymasz wskazówki jak obsługiwać daną pozycję MENU.

 

 

FUNKCJA NIGHT-ON-LCD: SAMOCZYNNE PŁYNNE PRZYCIEMNIENIE PO ZMROKU !!!

nocny.gif

Tej funkcji także nie posiadają żadne termometry dostępne w polsce a nawet fabryczne montowane w pojazdach! Dzięki tej funkcji termometr automatycznie, płynnie i proporcjonalnie do zapadającego zmroku  przyciemni podświetlenie, do stopnia jaki ustawimy w MENU. Nie ma mowy o oślepianiu kierowcy w nocy! Bezpieczeństwo! IDEALNE ROZWIĄZANIE...lepiej już być nie może. Animacja ukazuje zasadę działania poprzez sztuczne zasłonięcie dłonią czujnika zmierzchowego umieszczonego na desce rozdzielczej.

 

 

 ZAMIANA CZUJNIKÓW

 

zamien1.gif

 

zamien2.gif

 

Funkcja umożliwia zamianę miejscami na LCD wyświetlanie temperatury danego czujnika. Tak więc np. czujnik wewnętrzny może być wyświetlany w dolnej lub górnej linijce. Należy oczywiście pamiętać o zmianie nazwy czujnika jeśli nazwa wskazuje jego położenie.

 

 

EFEKTY TEKSTOWE MENU, EFEKTY TEKSTOWE POWITAŃ, PŁYNNE ROZJAŚNIANIE LCD PRZY URUCHAMIANIU, OBSŁUGA MENU...

 

 

 

 

 

FILM

film.jpg

( kliknij na powyższym obrazku )

Podczas obsługi MENU oraz w trakcie wyświetlania powitań można wybrać 1 z 5 efektów wyświetlania napisów: SIMPLE, FLY-IN/OUT, BRICKS, (DIS)APPEAR, TYPING...Te funkcje najlepiej obejrzeć na filmie klikając z prawej strony. ...ORAZ KILKA INNYCH FUNKCJI I UDOGODNIEŃ O KTÓRYCH DOWIESZ SIĘ Z INSTRUKCJI OBSŁUGI PO ZAKUPIE!

 

 

klawiatura.jpg

 

 

BARDZO PROSTA I WYGODNA OBSŁUGA MENU DZIĘKI  KLAWIATURZE Z 3 PRZYCISKAMI

 

 

buzzerm.JPG

 

BUZZER DŹWIĘKOWY OSTRZEGAJĄCY O GOŁOLEDZI LUB PRZYPOMINAJĄCY O WŁĄCZENIU ŚWIATEŁ, JEGO AKTYWNOŚĆ SKONFIGURUJESZ W MENU

porownanie1.gif

specyfikacja.jpg

  

    Napięcie zasilania.....................................  9..16V napięcia stałego

 

    Pobór prądu gdy włączony.........................  40mA (110mA dla zielony poz.)

 

    Pobór prądu gdy wyłączony.......................  0mA (zasilanie odłączone)

 

    Dokładność pomiaru temperatury................ 0,5°C

 

    Długość przewodu czujnika zew................. 3m

 

    Długość przewodu czujnika wew................ 1m

 

    Długość przewodów zasilających................ 2m

 

    Długość przewodu przycisków.................... 1m

 

    Długość przewodu buzzera......................... 1m

 

 

Wymiary termometru

wymiary.jpg

jakzamowic.jpg

 

Po dokonaniu zakupu za pomocą opcji KUP TERAZ , należy podać kolor wyświetlacza LCD oraz przesłać emailem lub innym dowolnym sposobem podać treść napisów powitalnych oraz ich czas trwania. Aby przyśpieszyć wysyłkę warto także poinformować emailem lub telefonicznie o sposobie zapłaty, przedpłata na konto lub wysyłka za pobraniem. 

 

Dostępne kolory podświetlenia LCD (kliknij aby powiększyć, jakość zdjęć nie oddaje znacznie lepszego wyglądu na żywo! )

 

 

 

kolorylcdm.jpg

 

 

przedmiotaukcji.jpg

   

    Przedmiotem aukcji jest termometr w wersji PRO, wiązka przewodów z klawiaturą 3-przyciskową i buzzerem, instrukcja obsługi, karta  

    gwarancyjna.  Klikaj na zdjęciach aby powiększyć.

 

    termoprzod.jpgtermotyl.jpg  wiazkas.jpg    kartagwarancyjna2.jpg      instrukcja.jpg 

 Faktura VAT na życzenie klienta.                             Na produkt udzielamy 3 lata gwarancji. Zapewniamy także serwis pogwarancyjny.

 

kontakt.jpg

   

 Telefon, email

 

       tel. kom. 880 288 233

 

       matronik(at)matronik.pl

 

 

Dane firmy

 

    MATRONIK Paweł Matecki

 

   ul. Ogrodowa 25/42

 

   48-385  Otmuchów

 

   NIP 753-203-28-37  

 

    REGON 160103173

 

 

 

Numer konta bankowego

 

   mBank

 

    41 1140 2004 0000 3502 5441 9031

 

 

  Kopiowanie zdjęć bez zgody autora zabronione. Projekt aukcji - matronik 2010©

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.