Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Toyota AVENSIS Żarówki H7 Xenon WHITE + LED !!!

 

logoebay2.jpg

morsafe.jpg

 

 

 

 

 

Żarówki samochodowe H7 "Xenon Efekt"

Witam! Jestem prywatnym sprzedawcą na Alegro, rozpoczynam ten biznes dzięki  pomocy niektórych przyjaciół oraz w porozumieniu z HQ Auto Lighting UK. Pozdrawiam Serdecznie.

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości żarówek samochodowych, ta aukcja jest właśnie dla ciebie!
 

h7.jpg

 

 

Są to wysokiej jakości żarówki typu H7 z "Efektem Xenon", stosowane jako zamiennik standardowych żarówek halogenowych. Te żarówki nadadzą efekt (obecnie bardzo drogich) lamp Xenonowych w standardowych kloszach samochodowych. Żarówki HQ z powodzeniem sprzedają się na rynku w Wielkiej Brytanii jak również na całym świecie. Jakość żarówek porównywalna jest ze znanymi markami "philips" czy "osram" ale za rozsądną cenę. Żarówki te są oznaczone symbolem E oraz produkowane w ramach ISO 9001

Dostępne: standard 55W oraz wzmocnione 100W
(proszę podać w e-mailu po zakupie jaka moc żarówek, w przeciwnym razie będą wysłane 55W)

 

guaranteed2.jpg

 

 

 

REGULAMIN AUKCJI (przeczytaj przed zakupem)

Przeczytaj uważnie opis aukcji, jeśli masz jakieś wątpliwości to rozstrzygnij je przed dokonaniem zakupu, poprzez kontakt ze mną, zawsze służę pomocą. E-mail: darek@hq-auto-lighting.co.uk tel.: 501082456

Po dokonaniu zakupu otrzymasz od Allegro moje wszystkie dane, oraz dane do przelewu.

Akceptowane formy wysyłki i płatności to:  Przesyłka za pobraniem (płatność przy odbiorze) oraz  Przesyłka polecona priorytetowa po wpłacie na konto (płatność z góry na konto: Bank Millennium 16116022020000000096272434; Dariusz Kozioł ul.1 GO MAJA 76M 4 25-511 KIELCE). Aktualne ceny wysyłek podane są wyżej w opisie aukcji w okienku płatność

Po dokonaniu zakupu potwierdź najlepiej przez e-mail chęć kupna, formę przesyłki, oraz dane do wysyłki przedmiotu. Proszę również potwierdzić markę samochodu, rok produkcji oraz typ silnika.

Jeśli zdecydujesz się na wpłatę na konto to w tytule poroszę podawać swój NICK z Allegro oraz numer aukcji (brak tych informacji może opóźnić realizację zamówienia).

Pamiętaj, że do każdego zakupionego przedmiotu należy doliczyć koszty przesyłki! (np. przy wpłacie na konto suma do zapłaty to cena produktu + koszt "przesyłki po wpłacie na konto" podana wyżej; natomiast przy przesyłce za pobraniem koszt wysyłki będzie automatycznie dodany do ceny produktu)

Przedmiot jest wysyłany w ciągu 24H od momentu wpłynięcia pieniędzy na moje konto, bądź od momentu potwierdzenia, że ma być przesyłka za pobraniem.

 

legal.jpg

 

 

 

 

 platnosc.jpg

         

 

 

 

 

 

 

    laska.jpg  
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.