Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Trójkątna Kostka Rubika ZSRR HIT!!! NOWA

Witam.

Mam do sprzedania orginalną kostkę rubika made in ZSRR, jest to prawdziwa perełka bo nie robią już takich od wielu lat. Kostka zbudowana jest na podstawie trójkąta co czyni ja niepowtarzalną pod każdym względem. Kostki są nie otwierane zapakowane orginalnie w folie.
Polecam każdemu. Świetnie nadaję się jako zabawka dla dziecka lub upominek dla przyjaciela. Znalazłem jeszcze kilka sztuk na moim strychu. Cena to tylko 35zł. Wydaje mi się że to nie jest drogo ponieważ jest to orginalna kostka wyprodukowana w ZSSR, a poza tym jest solidnie wykonana z plastiku i metalowych części w środku. Nie ma tu żadnych kolorowych nalepek na bokach które sa teraz w wielu kostkach. A podstawa jaką jest trójkąt sprawia że metody jej ułożenia znacznie się róznią od standardowych kostek.

To jest jedyna aukcja na której dostaniecie te kostki, zachęcam do kupna bo jak sprzedam reszte kości to już wogóle nie będą nigdzie dostępne ponieważ nie produkują ich już przeszło 20 lat. A te zwykłe chinki to będzie można kupić dzisiaj jutro i za 100lat:)


Jeżeli państwo kupicie większą ilość kostek to za przesyłkę płacicie tylko tak jakbyście płacili za jedną!!!
Przykład:
1 sztuka przesyłka = 8zł
2,3,4,5,6 sztuk  przesyłka także = 8zł

Jeszcze raz Polecam.


Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.