Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

UKORZENIACZ ukorzeniacze UKORZENIANIE iglaków AB

menu.pnglogo.pngkontakt.png

Pozostajemy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 - 17.00

Odbiór osobisty:
Centrum Ogrodnicze WIK-TOR
Poznań-Szczepankowo
ul. Bodawska 1
tel. 61 879-82-84
mail: plantare@wik-tor.pl


mm.jpg
dol1.pngplatnosci.png

Przy przedpłacie prosimy o wpłaty na poniższe konto:
PPU WIK-TOR Sp. z o.o.
ul. Janowska 19
61-321 Poznań
NEO BANK:
44 9068 1013 0000 0000 0082 0787

dol1.pnggwarancja.png

Jesteśmy firmą dbającą o zadowolenie i satysfakcję Klienta. Sprzedajemy produkty najwyższej jakości. Gwarantujemy, że sprzedawany towar jest zawsze nowy i fabrycznie zapakowany. Z przyjemnością udzielimy Państwu wszelkich informacji na temat wystawianego produktu. Staramy się także, aby przesyłka znalazła się u Państwa w jak najkrótszym czasie.

dol1.pngfaktura.png

W przypadku chęci otrzymania Faktury VAT prosimy o podanie w mailu wszystkich danych firmy wraz z numerem NIP i zaznaczeniem numeru aukcji i podaniem swego nicka.

dol1.pngwysylka.png

Towar wysyłamy w ciągu 48h od daty zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. W przypadku zakupów na kilku naszych aukcjach prosimy o wcześniejszy kontakt w celu wyceny kosztów przesyłki. Wysyłkę roślin realizujemy tylko poprzez współpracujące z nami firmy kurierskie i ze względu na czas dostawy odbywa się ona od poniedziałku do środy.

dol1.pnggora1.png

UKORZENIACZ AB

ukorzeniacz_ab.jpg

 

Przedmiotem naszej aukcji jest ukorzeniacz AB do sadzonek półzdrewniałych i zdrewniałych iglaków. Jest to środek z grupy regulatorów wzrostu roślin w postaci proszku do bezpośredniego użycia, przeznaczony do zwiększania systemu korzeniowego i przyspieszania ukorzeniania się sadzonek  roślin ozdobnych.  Zawiera on składniki, które od początku wspomagają rozwój przy sadzonce biologicznej strefy ochronnej-korzystnej mikroflory. Mikroflora ta nie dopuszcza czynników chorobotwórczych i stymuluje zdrowy wzrost  sadzonki.
 Zastosowanie ukorzeniacza AB - sadzonki półzdrewniałe  i zdrewniałe roślin iglastych


ukorzenianie_a_1.jpeg


 Sposób użycia

Sadzonki zanurzyć do głębokości 0,5 cm  w środku ukorzeniacza A aqua umieszczonym płytkim naczyniu, nadmiar otrząsnąć. Następnie wysadzić sadzonkę do podłoża w uprzednio przygotowane dołki, unikając starcia środka z sadzonki. Sadzonek nie zwilżać przed zanurzeniem w środku.
ukorzenienie_1.jpg


Zawartość substancji aktywnych:

 

 

 

 

 

 

 

Opakowanie zawiera 20 g środka

ukorzeniacz_ab.jpg


Pełna informacja o preparacie znajduje się w etykiecie- instrukcji stosowania środka ochrony roślin dołączonej do każdego opakowania. Przed użyciem zapoznać się z etykietą. Stosować zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowań jednostkowych.

 

panel.pngdol2.pngbot.jpg
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.