Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Wykrywacz metali PULSAR IV

ant-cor-left.gif ant-middle.gif ant-cor-right.gif Witam Przedmiotem aukcji jest 3 miesięczny wykrywacz PULSAR IV. Wykrywacz zakupiłem w kwietniu tego roku, posiada on gwarancję do 22 kwietnia 2011r.

Jest to wykrywacz typu PULSE INDUCTION (PI) oznacza to, ze nie musisz machać cewka nad znalezionym przedmiotem. Wykrywacz jest nie wrażliwy na mineralizacje gleby, brak fałszywych sygnałów. Jest to bardzo lekka i wygodna konstrukcja, ręka nie meczy się podczas kilku godzinnych wypraw, jest bardzo dobrze wyważony oraz bardzo solidnie wykonany.

Urządzenie pracuje na 8 bateriach typu AA lub jednej baterii 9v, z tym że polecam zastaw 8 ( paluszków ) gdyż od kupna tego wykrywacza i dość częstego jego używania w terenie nie zaświeciła mi się jeszcze kontrolka zużycia baterii

Zasięg wykrywacza jest zależny od zastosowanego napięcia konstruktor zapewnia że można śmiało zastosować 18 V co znacznie poprawi zasięg ( nie próbowałem ). Zasięg wykrywacza jest moim zdaniem bardzo dobry grosz pruski wykopałem z ok 22cm a łuski widzi nawet z ok 25 - 30cm, za 2 gwoździami calowymi wyryłem dołek 50cm a hełm niemiecki z ok 1 m.

Prostota obsługi - -po włączeniu, przekręcamy potencjometr czułości ( TRESHOLD ) aż do miejsca w którym usłyszymy ciągły sygnał dźwiękowy ,następnie zmniejszamy zakres ustawienia aż uzyskamy ciszę w głośniku. Najlepszy zasięg uzyskamy gdy w głośniku będziemy słyszeć rzadkie stuknięcia.
Wykrywacz jest w bardzo dobrym stanie wizualnym jak i technicznym.

Wykrywacz wyposażony w:

* potencjometr czułości
* gniazdo słuchawek mały jack 3,5mm
* włącznik on/off
* diodę sygnalizującą prace wykrywacza (zielona)
* diodę sygnalizującą poziom zużycia baterii (czerwona)
* wodoszczelną cewkę o średnicy 27cm


Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.