Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

WYKRYWACZ METALI PULSAR IV GW BCM POLSKA PRODUKCJA

Witam!

Przedmiotem aukcji jest prawie nowy wykrywacz metali PULSAR IV (4) !!! Zakupiłem go jakoś na początku kwietnia. Przy wyborze wykrywacza w grę wchodził jeszcze chiński MD i dzięki bogu, ze podjąłem wtedy decyzje zakupu Pulsara. Sprzedaje ponieważ wykrywacz się zwrócił, a co więcej zarobił i czas na zakup jakiegoś bardziej rozbudowanego urządzenia. O wykrywacz dbałem jak tylko się dało po każdej wyprawie był dokładnie myty i czyszczony. Jest na niego gwarancja jeszcze 22 miesiące.

Jest to wykrywacz typu PULSE INDUCTION (PI) oznacza to, ze nie musisz machać cewka nad znalezionym przedmiotem. Zgodnie z zapewnieniami sprzedawcy brak wrażliwości na mineralizacje gleby, brak fałszywych sygnałów co potwierdzam bo nigdy się tak nie zdarzyło, duży zasięg (o tym za chwile) i możliwość pracy z cewkami o różnych rozmiarach. Jest to bardzo lekka i wygodna konstrukcja, ręka nie meczy się podczas kilku godzinnych wypraw, jest bardzo dobrze wyważony oraz bardzo solidnie wykonany. Kolega miał bardzo popularnego na allegro MD, którego niedość, ze parametry sa dobre tylko na papierze to jeszcze wykonany z tandetnych materiałów, a dyskryminacja pomija nawet cenne przedmioty takie jak monety.

Zasięg zależny jest od rodzaju zastosowanego zasilania. Urządzenie pracuje na jednej baterii 9V chociaż tego rozwiązania nie polecam bo taka bateria starcza na 2-3 wyprawy, albo na 8x bateria alkaiczna AA 1,5V czyli łącznie 12V. Na bateriach AA jeździłem z nim w okolice Słupska oraz na Kaszuby co weekend każda wyprawa trwała ok 4-5godz i na jednym komplecie do dzisiaj nie zaświeciła się dioda sygnalizująca słabe baterie. Co do znalezisk to różnego typu odłamki, monety itp. małe przedmioty wyciągałem z głębokości nawet 25-30cm, większe przedmioty np czajnik w poniemieckiej wsi z 1,5m a najciekawszym znaleziskiem była szabla, która wydobyłem na Kaszubach z głębokości ok 2m, była tez spinka do ogrodzenia z miejsca gdzie ok 60 lat temu stal pałac wyszła na głębokości 60cm. Co do znalezisk jest naprawdę różnie, wykrywacz nie posiada dyskryminacji, ale dzięki temu, jak dla mnie, sprawia więcej frajdy bo nigdy nie wiadomo co zaraz wykopiemy. Wykrywacz po rozłożeniu bez problemu wchodzi do normalnego plecaka razem w ciuchami na wyprawę oraz saperką.

 

Wykrywacz wyposażony w:

potencjometr czułości gniazdo słuchawek mały jack 3,5mm włącznik on/off diodę sygnalizującą prace wykrywacza (zielona) diodę sygnalizującą poziom zużycia baterii (czerwona) wodoszczelną cewkę o średnicy 27cm

Za 230zł + koszty wysyłki wykrywacz wędruje do nowego właściciela. Oczywiście do wykrywacza jest dowód zakupu z gwarancja i instrukcja. Przy odbiorze osobistym mogę dodać magnes neodymowy, który ułatwia wydobycie małych przedmiotów, nie musimy rękoma grzebać w ziemi.

wykr.jpgwykr2.jpgwykr3.jpgwykr4.jpgwykr5.jpgwykr6.jpgwykr7.jpg

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.