Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Wykrywacz metali White's Prizm 6T NOWOŚĆ

               
logo_.jpgoficjalny.jpgloga.jpgWYKRYWACZ METALI Prizm 6T NOWOŚĆ
                   
Wykrywacz Prizm 6T to najnowszy i najwyższy model z serii wykrywaczy White’s Prizm. Łączy on w sobie zaawansowane cechy detektorów takie jak automatyczne strojenie do gruntu i cyfrową identyfikację wykrytego przedmiotu VDI z prostotą obsługi, z której znane są wykrywacze Prizm.

Możliwość poszukiwania także w trybie statycznym, funkcja poszukiwania w warunkach wysokiej mineralizacji gleby powodują, że Prizm 6T jest wykrywaczem uniwersalnym do poszukiwania różnego rodzaju przedmiotów w różnych warunkach.

Identyfikacja tonowa znaleziska, funkcja VCO - zmiana wysokości dźwięku w zależności od odległości cewki od wykrytego obiektu podczas namierzania, podświetlany wyświetlacz wskazujący wszystkie parametry pracy wykrywacza, wskaźnik słabych baterii to cechy Prizma 6T, które znacznie ułatwiają poszukiwania a jednocześnie są bardzo łatwe do ustawienia.

Niewielka waga oraz doskonała ergonomia powodują, że poszukiwanie z wykrywaczami Prizm nie powoduje zmęczenia nawet po wielu godzinach. Wykrywacz zawiera wszystkie możliwości wykorzystane we wcześniejszych modelach serii Prizm. Przekonaj się jak głęboki posiada zasięg, ustaw dyskryminację w najbardziej pożądany przez Ciebie sposób, aby odnajdować tylko te przedmioty, które są interesujące. Prizm 6T to wykrywacz dający dużo radości, pozwalający na znalezienie wielu ciekawych obiektów i o nieskomplikowanej obsłudze.
Dynamiczny tryb pracy z dyskryminacją Statyczny tryb pracyStatyczna funkcja namierzania wykrytego obiektuAutomatyczne dostrojenie do gruntuTryb poszukiwania w warunkach silnej mieralizacji np. na słonych morskich plażachRegulowana, 9 stopniowa dyskryminacjaRegulowana dyskryminacja wybiórcza - selektywne eliminowanie śmieciIdentyfikacji dźwiękowej znaleziska – 9 tonówRegulowana czułość dla wykrywania na większych głębokościachVDI – cyfrowa identyfikacja znaleziska na wyświetlaczuWskaźnik przybliżonej głębokości zalegania monety w calachPodświetlany wyświetlaczWytrzymała, ergonomiczna konstrukcjaRegulowany wysięgnikOk. 25 godzin pracy na 8 bateriach alkalicznych typu AA (1,5 V) – w zestawieOstrzeżenie o słabych bateriachGniazdo słuchawek 1/4 calaWaga tylko 1,6 kg z bateriamiWodoszczelna cewka 9” (ok. 22 cm)
                                      DODATKOWE INFORMACJElukas_logo1_.jpg                    
W zestawie: baterie, instrukcja obsługi w języku polskim
Gwarancja: 2 lata
Paragon lub faktura VAT


Wysyłka firmą kurierską UPS
za pobraniem koszt 30 zł wpłata na konto  koszt 20 złdostawa 1-2 dni robocze
Koszty wysyłki dotyczą przesyłek krajowych!
            

Zastrzegamy sobie możliwość zakończenia aukcji przed czasem!

                                          INFORMACJE O SPRZEDAJĄCYM                    
                    Oficjalny dystrybutor:
                    Viking
                    ul. Radna 6
                    00-341 Warszawa
                    tel.: (22) 829-84-80
                    fax: (22) 829-84-81
                    e-mail: viking@viking.waw.pl

                    Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 900 - 1700

                                                                        
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.