Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

WYSUWANY KOSZ NA BUTY

IMPORTOWANE AKCESORIA MEBLOWE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCISTYLE>

NOWY WYSUWANY KOSZ NA BUTY RENOMOWANEJ WŁOSKIEJ FIRMY VIBO
PRODUKT NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI,MATERIAŁY,WYKONANIE I WYTRZYMAŁOŚĆ NIEPORÓWNYWALNA W STOSUNKU DO MARNYCH PODRÓBEK SPRZEDAWANYCH PRZEZ POLSKICH PRODUCENTÓW M.IN REJS CZY NOMET.
WYSUWANY KOSZ NA BUTY MOŻE BYĆ ZAMONTOWANY PRAKTYCZNIE W KAŻDEJ SZAFIE. DZIĘKI NIEMU KOŃCZĄ SIĘ PROBLEMY Z BAŁAGANEM W SZAFIE CZY NIEZLICZONYMI PUDEŁKAMI NA BUTY.UMOŻLIWIA EFEKTYWNIEJSZE WYKORZYSTANIE PRZESTRZENI W SZAFIE CZY GARDEROBIE.
KOSZ MIEŚCI MIN.9 PAR BUTÓW.
WYMIARY:
WYSKOŚĆ: 79 CM
GŁĘBOKOŚĆ 50,4 CM
SZEROKOŚĆ:30,6 CM
UWAGA! NA POLSKIM RYNKU DOSTĘPNE SĄ PRAWIE IDENTYCZNIE SKOPIOWANE PRODUKTY FIRMY REJS CZY NOMET. CHOĆ TAŃSZE - WYKONANE SĄ Z MATERIAŁÓW NISKIEJ JAKOŚCI, A SAMA GRUBOŚĆ DRUTU (WARUNKUJĄCA WYTRZYMAŁOŚĆ) CZY JAKOŚĆ WYKONANIA SĄ NIEPORÓWNYWALE Z WŁOSKIM PRODUKTEM!!
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZĄ WSZYSTKIE ELEMENTY POTRZEBNE DO MONTAŻU.SAM MONTAŻ JEST PROSTY I NIESKOMPLIKOWANY

FIRMA AMI POLSKA JEST WYŁĄCZNYM IMPORTEREM RENOMOWANYCH AKCESORII MEBLOWYCH NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI. NA WSZYSTKIE OFEROWANE PRZEZ NAS PRODUKTY UDZIELAMY GWARANCJI
WYSTAWIAMY FAKTURY VATMOŻLIWOŚĆ OSOBISTEGO ODBIORU W ŁODZI I POZNANIUUWAGA! WYPOSAŻENIE KOSZA NIE ZAWIERA PLASTIKOWEJ WANIENKI NA ŚRODKI CZYSTOŚCI WIDOCZNEJ NA PIERWSZYM ZDJĘCIU. MOŻNA JĄ DOKUPIĆ OSOBNO.
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.