Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Zestaw Bosu HOME + stacja 3Dsystem

logo縩czңe osoby
pasek2.jpgo nasnasze aukcjekomentarzenapisz do naspasek.jpg
kontakt

042 640 77 22
tel. +48 510 048 268
gg: 4130878
allegro@ekspertfitness.com

nr konta

logo banku

ekspertfitness.com
ul. Brukowa 6/8
91-341 Łódź
58 1140 2017 0000 4102 0268 9271

wysyłka

upspoczta polskaodbiór własny

Paczkę wysyłamy do 48 godzin /dni robocze/ od zaksięgowania wpłaty lub otrzymania informacji o zamówieniu z płatnością przy odbiorze.

Jeśli z jakiegoś powodu nie będziemy w stanie wysłać w podanym terminie przesyłki, klient zostanie poinformowany o tym fakcie.

warunki aukcji

Do każdego zakupionego na naszej aukcji towaru otrzymasz paragon lub Fakturę VAT. Po zakupie prosimy o e-maila z informacją o wybranej formie płatności. W tytule przelewu prosimy wpisać nick z allegro i nr aukcji.

W korespondencji z nami prosimy o podanie nicka z allegro - WAŻNE!!!

Prosimy o informacje jeśli adres wysyłki jest inny niż podany przez Państwa w allegro - niezwłocznie po zakupie.
Koszt wysyłki podany w aukcji dotyczy 1 szt produktu i dokładnie z tej aukcji /przy większej ilości zakupionych produktów koszt wysyłki ustalamy indywidualnie.Witam serdecznie

Na tej aukcji oferujemy Państwu

Zestaw Bosu Balance Trainer HOME edition+ stacja 3D SYSTEM

bOSU tylko do użytku domowego !!!!

producent nie daje gwarancji na wykorzystywanie BOSU na sali fitness, gdzie częstotliwość ćwiczeń jest wyższa niż przy użytkowaniu BOSU w domu.

tak więc ew. reklamacje wynikające z niewłaściwego wykorzystania nie będą rozpatrywane!!!
mini_Bosu.jpg


w swojej ofercie posiadamy również:

 BOSU PRO EDITION do użytku na sali Fitness
I
stojaki na BOSU

osoby zainteresowane proszę pisać, wystawimy specjalną aukcję!!!Bosu (akronim „both sides up”) jest dwustronnym przyrządem stanowiącym unikalne połączenie piłki i stepu. Jedna strona urządzenia stanowi rodzaj pneumatycznej kopuły pracującej (uginającej się) przy każdym ruchu ćwiczącego, druga zaś jest płaską i sztywną platformą. Dwie ukryte w zagłębieniach rączki ułatwiają swobodne odwracanie urządzenia z jednej strony na drugą. Średnica platformy wynosi około 63cm.

Bosu jest niczym innym , jak symulatorem ruchów charakterystycznych dla różnych dyscyplin sportowych. Podstawowym elementem jest trening równowagi, a Bosu daje w tym zakresie ogromne możliwości. Nadaje się zarówno do ćwiczeń statycznych, jak i dynamicznych oraz takich, które poprawiają balans ciała. Ma również duży wpływ na stabilizację tułowia.
Można ćwiczyć na jednym, dwóch lub kilku urządzeniach jednocześnie, wchodząc, schodząc, skacząc, klęcząc. To wszystko w dowolnym tempie, w rozmaitych pozycjach, zawsze ciekawie i co najważniejsze - bezpiecznie.

Bosu może być wykorzystywany w następujących rodzajach treningu:

1. Rekreacyjny.

Można poprawić swoją wydolność spacerując, chodząc, biegnąc i skacząc. Nie ma również przeszkód w wykonywaniu prostych ćwiczeń lub sekwencji choreograficznych w rytm muzyki. Ćwiczenia na Bosu nie tyko wpływają na poprawę naszej kondycji, ale przedewszystkim pozwalają na wspaniałą zabawę.

2. Kondycyjny.

Jeżeli chcemy poprawić wytrzymałość, zwinność oraz równowagę, to Bosu jest wprost wymarzonym przyrządem również do ćwiczeń dynamicznych. Amortyzuje siłę uderzenia, w momencie styku stopy z kopułą, więc możemy na nim wykonywać różne rodzaje podskoków, przeskoków i wyskoków.

3. Rozciągający.

Za pomocą Bosu można sie nie tylko zmęczyć, ale i odpocząć poprawiając gibkość ciałą. Możliwe jest przeprowadzenie stretchingu aktywnego, angażując męśnie, jak i pasywnego, wykorzystując siłę grawitacji. Stojąc, leżąc, klęcząc, opierając się na kopule lub platformie możesz aktywnie balansować ciałem w róznych kierunkach.

4. Równoważny.

Sprężysta konstrukcja Bosu podczas ćwiczeń, powoduje zaangażownie znacznie wiekszej liczby mięśni odczas treningu, niż w przypadku zastosowania innych tego typu urządzeń. Taki trening doskonale wpływa na mięśnie postularne, uelastycznia kręgosłup, a przy okazji kształtuje świadomość własnego ciała

BOSU 3 D System

mini_system%203D.jpg

BOSU 3D System może stać się wstępem do treningu równoważnego dla początkujących. Sprzęt ten oferuje jednak znacznie więcej. Jest to dobra odmiana dla tych, którzy znają już BOSU Balance Trainer. Dzięki regulowanej poręczy oraz wymiennym tubingom (wchodzącym w skład stacji) zwiększa się jego wszechstronność i różnorodność zastosowań.

Stacja BOSU sprawia, że trening może być przyjemny i jednocześnie bardzo skuteczny. 3D System jest wyposażony w uchwyt – poręcz o regulowanej wysokości oraz dwa tubingi (gumy) z możliwością regulacji długości i naprężeniaSpecjalna konstrukcja pozwala przeprowadzić trening również z osobami starszymi i o ograniczonej sprawności ruchowej. Jeżeli trener prowadzi zajęcia z więcej niż jedną osobą jednocześnie, mniej sprawny uczestnik może wciąż ćwiczyć zgodnie ze swoim stopniem zaawansowania, asekurując się samodzielnie. BOSU 3D System jest idealnym rozwiązaniem w treningu z osobami, które chcą poprawiać koordynację i wzmocnić mięśnie.


Dzięki cechom takim jak m.in. łatwość w obsłudze, bezpieczeństwo i komfort podczas ćwiczeń BOSU 3D System  zdobywa wielu zwolenników i jest coraz bardziej rozpoznawalne.

.BOSU ZAWARTE W ZESTAWIE tylko do użytku domowego.


W zestawie Stacja 3D SYSTEM + BOSU Trainer Home edition

pompka + mini_Bosu_pompka.jpg

 instrukcja z wybranymi ćwiczeniami na BOSU przy uzyciu stacji/ - płyta CD

Gorąco zapraszamy na nasze aukcje

i życzymy zadowolenia z zakupionych u nas produktów

mini_jeremy-bands%20hires.jpgmini_bosu_woman.jpgmini_rachel-bands%20HiRes.jpg

 

 
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.