Dane kontaktowe - otwórz formularz odblokowania.

 • Fraza:
 • Możesz sprecyzować datę Wybierz datę
 • Szukaj

   w Wszystkie kategorie (Dowolna data)

Dane dotyczące aukcji

 • Tytuł: Zestaw do foliowania płyt CD i kaset (numer 163784478)
 • Cena: 700,00 zł
 • Data wystawienia: 2007-02-05
 • Dane kontaktowe:
  Numer stacjonarny (1)
  ,
  Numer komórkowy (1)
  ,
  Numer użytkownika (1)
Aby wyświetlić dane kontaktowe wyślij SMS o treści AP.AA9 na numer 79068 i wprowadź otrzymany kod tutaj:

Cena SMS to 9 PLN netto / 11,07 PLN brutto Kod z SMS jest jednorazowy. Za co płacę?
Serwis SMS obsługiwany przez Dotpay Reklamacje Regulamin
Usługa SMS dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi

Zestaw do foliowania płyt CD i kaset

Treść aukcji:

Kompletny zestaw do foliowania płyt CD i kaset magnetofonowych!

Zestaw składa się z trzech odrębnych urządzeń:

 

 1. Zgrzewarka – pozwala na zamknięcie płyt CD lub kaset w woreczku z przeźroczystej folii termokurczliwej. Wkładamy CD lub kasetę do  gniazda i ciągniemy dźwignię, która pcha w dół górną matrycę. Rozgrzany drut oporowy dociska folię do teflonowego łoża odcinając nadmiar folii i jednocześnie zamykając woreczek. Do zgrzewania CD i K używamy dwóch odrębnych modułów montowanych do korpusu. Ten, który jest przeznaczony do płyt CD, leży na zasilaczu – patrz zdjęcie. Czas potrzebny do operacji zgrzewania wynosi kilka sekund (w zależności od wprawy osoby zgrzewającej i ustawionego prądu zgrzewania).
 2. Zasilacz – służy do ustawiania i regulacji prądu zgrzewania.
 3. Wygrzewarka – służy do ostatecznego obkurczenia folii. Po ułożeniu kaset (20 szt) lub płyt CD (10 szt) w specjalnym ruszcie (jest w komplecie) wkładamy go do wygrzewarki (przerobiony rożen elektryczny z wiatrakiem) i zamykamy. Po kilkunastu sekundach sygnał dźwiękowy informuje nas o minięciu ustawionego czasu wygrzewania. Wyjmujemy ruszt z CD lub K z obkurczoną na nich folią i mamy gotowy produkt.
 4. Folia  - do urządzenia dodaję gratis półrękaw folii termokurczliwej o szerokości 20 cm i grubości 21 mikrometrów warty ok. 130 zł. Łącznie jest to ponad 13 kG w czterech rolkach, co pozwoli na zafoliowanie wielu tysięcy CD lub kaset. 

 

Urządzenie powstało na specjalne zamówienie dla produkcji małoseryjnej – to samoróbka - prototyp, przerabiany wiele razy, w miarę zdobywania kolejnych doświadczeń produkcyjnych. Nie nadaje się do wielkoseryjnego, masowego foliowania, ale dla kogoś, kto musi pilnie zafoliować co tydzień np. tysiąc płyt, czy kaset – w zupełności wystarczy.

Oferowany zestaw jest kompletny - możesz od razu zafoliować swoje CD lub kasety i już pierwszego dnia sprzedawać swój towar bezpieczniej i za wyższą cenę. Urządzenie zafoliowało kilkanaście tysięcy sztuk kaset i płyt CD. Jest sprawne.

 

Zapraszam do obejrzenia urządzenia w Gdyni, chętnie udzielę także wszelkich informacji telefonicznie: (#-## ####### lub #########)

 

Preferowany jest odbiór osobisty – z uwagi na pokaz działania i szczegółowe instrukcje eksploatacyjne.

Powyższy cytat pochodzi ze strony: http://allegro.pl/item163784478.html

Lista kupujących

Kupujący Ilość sztuk Cena za sztukę Data transakcji
kszweda (2842) 1 700,00 PLN 2007-03-13 00:06:24
Komentarz Pozytywny: Sprawnie, szybko, zakupiony sprzęt w 100% zgodny z opisem i solidnie zapakowany. POLECAM WSZYSTKIM!