Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Zestaw do foliowania płyt CD i kaset

Kompletny zestaw do foliowania płyt CD i kaset magnetofonowych!

Zestaw składa się z trzech odrębnych urządzeń:

 

Zgrzewarka – pozwala na zamknięcie płyt CD lub kaset w woreczku z przeźroczystej folii termokurczliwej. Wkładamy CD lub kasetę do  gniazda i ciągniemy dźwignię, która pcha w dół górną matrycę. Rozgrzany drut oporowy dociska folię do teflonowego łoża odcinając nadmiar folii i jednocześnie zamykając woreczek. Do zgrzewania CD i K używamy dwóch odrębnych modułów montowanych do korpusu. Ten, który jest przeznaczony do płyt CD, leży na zasilaczu – patrz zdjęcie. Czas potrzebny do operacji zgrzewania wynosi kilka sekund (w zależności od wprawy osoby zgrzewającej i ustawionego prądu zgrzewania).
Zasilacz – służy do ustawiania i regulacji prądu zgrzewania. Wygrzewarka – służy do ostatecznego obkurczenia folii. Po ułożeniu kaset (20 szt) lub płyt CD (10 szt) w specjalnym ruszcie (jest w komplecie) wkładamy go do wygrzewarki (przerobiony rożen elektryczny z wiatrakiem) i zamykamy. Po kilkunastu sekundach sygnał dźwiękowy informuje nas o minięciu ustawionego czasu wygrzewania. Wyjmujemy ruszt z CD lub K z obkurczoną na nich folią i mamy gotowy produkt. Folia  - do urządzenia dodaję gratis półrękaw folii termokurczliwej o szerokości 20 cm i grubości 21 mikrometrów warty ok. 130 zł. Łącznie jest to ponad 13 kG w czterech rolkach, co pozwoli na zafoliowanie wielu tysięcy CD lub kaset. 

 

Urządzenie powstało na specjalne zamówienie dla produkcji małoseryjnej – to samoróbka - prototyp, przerabiany wiele razy, w miarę zdobywania kolejnych doświadczeń produkcyjnych. Nie nadaje się do wielkoseryjnego, masowego foliowania, ale dla kogoś, kto musi pilnie zafoliować co tydzień np. tysiąc płyt, czy kaset – w zupełności wystarczy.

Oferowany zestaw jest kompletny - możesz od razu zafoliować swoje CD lub kasety i już pierwszego dnia sprzedawać swój towar bezpieczniej i za wyższą cenę. Urządzenie zafoliowało kilkanaście tysięcy sztuk kaset i płyt CD. Jest sprawne.

 

Zapraszam do obejrzenia urządzenia w Gdyni, chętnie udzielę także wszelkich informacji telefonicznie: (0-58 7814380 lub 509822840)

 

Preferowany jest odbiór osobisty – z uwagi na pokaz działania i szczegółowe instrukcje eksploatacyjne.

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.