Dane kontaktowe - otwórz formularz odblokowania.

Kategorie:

  • Fraza:
  • Możesz sprecyzować datę Wybierz datę
  • Szukaj

     w Wszystkie kategorie (Dowolna data)

Dane dotyczące aukcji

  • Tytuł: Zmywarka Indesit DG 6100 W - kupiona w Polsce (numer 391067896)
  • Cena: 199,00 zł
  • Data wystawienia: 2008-06-28
  • Dane kontaktowe: Nie posiadamy informacji o sprzedającym
Zmywarka Indesit DG 6100 W - kupiona w Polsce

Treść aukcji:

 Wszystkie zdjęcia autentyczne.

Zmywarka kupiona w polskim sklepie, od nowości u jednego właściciela. Nie jest to sprzęt przywieziony z "wystawki" czyli z niemieckiego śmietnika....

Indesit, model DG 6100 W, cztery programy, wolnostojąca (nie do zabudowy). Program z wyparzaniem, grzałaka wody wewnętrzna.

Stan wizualny myśle, że dobrze widać na zdjęciach. Jedno pęknięcie plastikowej ramki od góry. Przy zawiasach delikatne ślady korozji, co jest normalne w każdej używanej zmywarce. Poza tym wszystko białe, ładne. Jeśli trzeba więcej zdjęć proszę o mail.

Technicznie sprawna, raz na samym początku na gwarancji coś było wymieniane, ale nie pamiętam już co, chyba jakiś czujnik. Obie pompy chodzą, programator też, programy normalnie działają. Mankamenty i rzeczy do zrobienia: oba śmigła nie pracują tak jak trzeba. Górne słabo lub wcale się nie obraca (woda dochodzi), dolne często spada (wyrobiony jest zaczep). Druga rzecz to listwa trzymająca uszczelkę drzwi po lewej stronie. Widac to na zdjęciu, że w dolnej części puściło kilka zgrzewów, co powoduje, że uszczelka nie siedzi jak trzeba. Żeby nie ciekło próbowałem przykleić uszczelkę klejem na gorąco. Przestało cieknąć, ale nie jest to szczyt profesjonalizmu :-) Jest to pokazane na jednym ze zdjęć.

Z powodu opisanych mankamentów oraz braku sprytnego i taniego fachowca musiałem lupić nową. Ta stoi. Jeśli ktoś potrafi to sobie zrobić to za małe pieniądze będzie miał w pełni sprawną porządną zmywarkę. Myślę, że to lepsze rozwiązanie niż przypalanie się na stare 15, 20-letnie poniemieckie klamoty.

Z uwagi na wielkość odbiór wyłącznie osobisty po uprzednim umówieniu się. Zmywarka jest już odłączona, więc z praktycznym pokazem działania może być problem. Gwarantuję jednak, że poza opisanymi problemami z obracaniem się śmigieł i listwą nic jej nie dolega.

Powyższy cytat pochodzi ze strony: http://allegro.pl/item391067896.html